برنامه 20 ماهه برای ارائه دانش آموزانی که در مورد بخش غذا و آشامیدنی با مهارت های حرفه ای پرورش می یابند، برای شروع کار در مدیریت رستوران است. این برنامه شامل دانش نظری، محتوای عملی واقعی در جهان و کارآموزی است. فراتر از تسلط بر اصول مدیریت عملیات رستوران، دانش آموزان با درک مهارت های مرتبط با امور مالی، بازاریابی و مدیریت منابع انسانی مشارکت خواهند کرد که برای تبدیل شدن به مدیر حرفه ای مدیریت رستوران به کار گرفته می شود. این برنامه ایده آل برای دانش آموزانی است که به دنبال مدیران رستوران، مدیر غذا یا مهمانی، مدیر غذا و نوشیدنی در رستوران ها و هتل ها هستند.

کارآموزی

فرصت های متعدد برای فارغ التحصیلان تازه کار و افراد ماهر برای پذیرش در برنامه های گواهی و دیپلم با کارآموزی عملی در امارات متحده عربی در دسترس هستند.

مشارکت صنایع جامع HTMI در بین گروه های بین المللی هتل های بزرگ و شرکت های هواپیمایی به دانشجویان اجازه می دهد که در بخش های گوناگون با توجه به برنامه تمرکز خود، تجارب کاری حرفه ای را تجربه کنند.

تیم HTMi دبی حرفه حرفه ای دنیای دانش می داند که مهارت های عملی همراه با نگرش مثبت توسط استخدام منابع انسانی بسیار ارزشمند است، بنابراین ما دوره های خود را برای آموزش نگرش دانشجویان به منظور افزایش چشم انداز شغلی خود بی اندازه طراحی کرده ایم. دستاورد های کارآموزی و کارگاهی ما برای خود صحبت می کنند.

75٪ از تمام فارغ التحصیلان HTMi به شبکه های بزرگ بین المللی هتل می پیوندند، یکی از سه فارغ التحصیل HTMi حرفه های مهمان نوازی خود را در موقعیت های مدیریتی آغاز می کند و 80٪ از فارغ التحصیلان HTMi مدارک تمام وقت خود را قبل از تکمیل ترم آخر خود امن.

بورس تحصیلی

HTMi دبی انواع بورس تحصیلی را ارائه می دهد.

بورس تحصیلی به افرادی که با مدرک دبیرستانی با حداقل میانگین 90 درصد (یا معادل آن) یا CGPA 3.0 بالاتر (یا معادل آن) برای انتقال دانش آموزان منتقل شده است، ارائه می شود. دانش آموز همچنین باید مدرک خود را با شواهد نشان دهد که انگیزه او برای صنعت مهمان نوازی را پشتیبانی می کند.

تعداد محدودی از بورس تحصیلی برای هر دوره ترم (از ابتدای ژانویه و اوت هر سال) در دسترس است و درخواست ها باید حداقل دو ماه قبل از شروع ترم ارائه شود.

تمام برنامه های کاربردی توسط هیئت علمی دانمارک دبیتا بررسی خواهند شد و متقاضیان لیست شده برای مصاحبه تماس خواهند گرفت.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط HTMI Switzerland Dubai »

آخرین به روز رسانی April 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
20 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019