دیپلم فارغ التحصیل در حسابداری

Southern Cross University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم فارغ التحصیل در حسابداری

Southern Cross University

اگر میخواهید دانش حسابداری تخصصی را در محل کار بکار ببرید - چه در کسب و کار خود، در یک شرکت یا در دولت، این دوره 1 ساله را در نظر بگیرید.

دیپلم فارغ التحصیل حسابداری شما را با مهارت های گزارشگری مالی، مطالعات حقوقی و اقتصاد و همچنین حسابداری کسب و کار و مدیریت آماده خواهد کرد. شما مهارت های تحلیلی و ارتباطی خود را برای تفسیر و تشخیص مسائل پیچیده کسب و کار و پیشنهاد راه حل ها توسعه خواهید داد.

دانش آموزانی که از این دوره فارغ التحصیل می شوند، برای مهارت های پیشرفته کسب و کار و حسابداری خود شناخته می شوند و فرصتی برای ادامه تحصیل به عنوان حسابدار از طریق حسابداری کارشناسی ارشد حرفه ای خواهند داشت.

فرصت های شغلی

تکمیل این دوره فرصت های مختلفی را در حرفه های حسابداری و امور مالی، از جمله حسابداری، حسابرسی و خدمات مالی فراهم می کند. این دوره همچنین دانش و مهارت های مالی صاحبان کسب و کار و مدیران در تمام صنایع را افزایش خواهد داد.

تشخیص حرفه ای

برای کسانی که می خواهند درجه حسابداری مدرک کارشناسی ارشد، آنها باید حسابداری کارشناسی ارشد حرفه ای، که توسط CPA استرالیا و حسابداران املاک و مستغلات استرالیا و نیوزیلند (CA) معتبر است، مطالعه کنند.

محدوده های اصلی مطالعه

دانش آموزان هشت واحد حسابداری کارشناسی ارشد را مطالعه می کنند. موضوعات تحت پوشش عبارتند از: حسابداری کسب و کار، سیستم های اطلاعاتی، گزارشگری مالی، مسائل معاصر در حسابداری، حسابداری مدیریت، مطالعات حقوقی، امور مالی، اقتصاد و تجزیه و تحلیل کمی.

روش های ارزیابی

این دوره شامل ارزیابی مترقی و امتحانات است. دانش آموزان در هر واحد بر اساس وظایف نوشته شده و شفاهی ارزیابی می شوند. این ممکن است گزارش های کسب و کار، مطالعات موردی، ارائه ها، مطالعات تحقیقاتی و / یا طرح های تجاری باشد.

روش های تدریس

این دوره به طور انعطاف پذیری تحویل داده شده است، طراحی شده برای پاسخگویی به خواسته های مردم شلوغ و بسیار تلفن همراه. بنابراین، یک گزینه عالی برای کسانی است که تعهد چندگانه کار، شخصی یا خانوادگی را تحسین می کنند. کلاس های دانشگاه در کلاس های آنلاین توسط سخنرانی های آنلاین، انجمن های گفتگو و منابع الکترونیکی تکمیل می شوند.

کلاس های دروس دانشگاهی انواع روش های تدریس شامل سخنرانی ها، آموزش ها، فعالیت های آنلاین و کلاس های مجازی ویدئویی و یا پادکست را ارائه می دهد. سخنرانی ها ممکن است جریان مستقیم یا پیش ضبط شده باشند هر دو طرف، دانش آموزان می توانند ضبط را در راحتی خود دانلود کنند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

علاوه بر این، دانش آموزان می توانند یادگیری خود را در هر هفته، با پیگیری فعالیت ها، قرائت و مطالعات موردی، گام به گام، در وب سایت برای هر واحد، پیشرفت کنند. همانطور که آنها از طریق نتایج یادگیری حرکت می کنند، می توانند پیشرفت خود را در کلاس ها و یا در انجمن های آنلاین بحث و بحث کنند و سوالات خود را از همتایان و مدرسان خود بپرسند.

این درجه نیاز به 150 ساعت مطالعه برای هر واحد دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی March 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
مارس 4, 2019
جولای 2, 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
27,600 AUD
3300 دلار برای هر واحد دانشجویان بین المللی.
Information
Deadline
ژانویه 20, 2019
Locations
استرالیا - Bilinga, Queensland
تاریخ شروع : مارس 4, 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 20, 2019
تاریخ پایان مارس 4, 2020
تاریخ شروع : جولای 2, 2019
آخرین مهلت تقاضا می 21, 2019
تاریخ پایان جولای 2, 2020
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان اکتبر 29, 2019
Dates
مارس 4, 2019
استرالیا - Bilinga, Queensland
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 20, 2019
تاریخ پایان مارس 4, 2020
جولای 2, 2019
استرالیا - Bilinga, Queensland
آخرین مهلت تقاضا می 21, 2019
تاریخ پایان جولای 2, 2020
اکتبر 2019
استرالیا - Bilinga, Queensland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان اکتبر 29, 2019