توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جزئیات دوره


این دوره به شما این امکان را می دهد که اگر مدرک لیسانس را در مقطع لیسانس دریافت نکنید، به حرفه قانونی خود وارد شوید. از طریق محیط یادگیری مجازی ما، این مدرک تحصیلی و مدرک لیسانس LLM ما شامل موارد پایه ای مورد نیاز برای تکمیل مرحله تحصیلی آموزش شما برای تبدیل شدن به یک وکیل یا وکلای دادگستری می باشد که طبق احکام قانونی حرفه ای اصلی مورد نیاز است.

تغییرات در آموزش و پرورش قانونی

آموزش و پرورش و آموزش قانونی در حال حاضر تحت بررسی دقیق توسط تنظیم کننده های حرفه ای در بخش قانونی است. این بررسی مسیرهایی را که در حال حاضر باز هستند و شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک وکیل یا وکلای دادرسی را مورد بررسی قرار می دهد، شامل بازتابی در مورد تغییر و حذف مسیرهای موجود و همچنین امکان ایجاد امکانات جدید می شود.

در حال حاضر، دانشجویان می توانند حقوق قانونی تحصیلی، قانون دیپلم فارغ التحصیل (GDL) و سپس دوره تمرین حقوقی (LPC) را به عنوان یک وکیل یا دوره حرفه ای دوره کارشناسی (BPTC) برای تبدیل شدن به یک کارفرما تکمیل کنند؛ این تا اواخر سال 2020 برای وکلای دادگستری و آگوست 2019 برای متولیان دادگستری باقی خواهد ماند.

اداره تنظیم وکالت (SRA) و هیئت استانداردهای بار (BSB) پروتکل مشترک برای راهنمایی را صادر کرده اند.

مزایای دوره

شما با استفاده از محیط یادگیری مجازی ما، با پشتیبانی توسط کارکنان دانشگاهی با آموزش گسترده و تجربه قانونی، یاد خواهید گرفت. انتخاب مطالعه این دوره یادگیری از راه دور انعطاف پذیر شما را قادر می سازد تا یادگیری خود را در اطراف شیوه زندگی و تعهدات فعلی خود قرار دهید.

دانشکده حقوق لیدز به طور منظم سخنرانان مهمان در موقعیتهای برجسته قانونی را ملاقات می کند و اگر قادر به حضور در محوطه دانشگاه نباشید، می توانید به سخنرانی های خود در دیجیتال دسترسی پیدا کنید. شما قادر خواهید بود از کارشناسان نظیر کاترین دیکسون، مدیر اجرایی انجمن حقوقی انگلستان و ولز، از آنچه که ممکن است در آینده برای حرفه های وکلا وجود داشته باشد، بشنوید.

خدمات حرفه ای ما در دست شماست تا شما را با تمام جنبه های برنامه ریزی حرفه ای خود، از جمله نوشتن CV، برنامه های شغلی و چگونگی استفاده بیشتر از نمایشگاه های صنعت و فارغ التحصیل، حمایت کنید.

آموزش از راه دور

ما می دانیم که تمام وقت مطالعه برای همه مناسب نیست. به همین دلیل است که ما دوره های آموزشی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید کجا، چه زمانی و چگونه می توانید در یادگیری شرکت کنید. مطالعه دوره ی آموزش از راه دور، راحتی و انعطاف پذیری را برای ایجاد آموزش برای شما فراهم می کند. این که آیا میخواهید مطالعات خود را در مورد مراقبت از کودک انجام دهید، مهارتهای خود را در حین کار و یا به سادگی از راحتی خانه خود بیاموزید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا در یک زمان و سرعت که به شیوه زندگی شما بستگی دارد، مدرک کسب کنید.

همانند دانشجویان ما در محوطه دانشگاه، شما همان آموزش عالی و منابع آموزشی خواهید داشت، با این حال شما این را به جای آن در یک تئاتر سخنرانی خواهید یافت. نه تنها تمام مدولهای آموزش داده شده در اینترنت، بلکه شما نیز به جامعه آنلاین و بیش از 140،000 کتاب و مجله در کتابخانه آنلاین دسترسی خواهید داشت.

شرایط ورود

متقاضیان باید حداقل مدرک درجه دوم را کسب کنند یا تجربه یا آموزش معادل آن را به طور معمول از داخل محیط کار داشته باشند.

تمام برنامه های کاربردی باید توسط مرجع، یا دانشگاهی یا حرفه ای پشتیبانی می شود؛ یک قالب را می توان در این لینک مشاهده کرد، لطفا توجه داشته باشید که ارجاعات باید با پوشش نامه ای در سر مقاله و یا به طور مستقیم توسط داور ارسال شود.

تمام متقاضیان باید شرایط دانشگاه زبان انگلیسی خود را برآورده کنند، لطفا جزئیات بیشتر را در این لینک دریافت کنید.

الزامات زبان انگلیسی: IELTS 6.5 با مهارت های زیر کمتر از 6.0 یا معادل آن. این دانشگاه پشتیبانی عالی برای هر متقاضی دارد که ممکن است نیاز به انجام دوره های اضافی زبان انگلیسی داشته باشد.

متقاضیان بالغ

دانشگاه ما از متقاضیان بالغ که برنامه های بالقوه تحصیلی را نشان می دهند، تقاضا می کند. ما معمولا به شواهدی از تحصیلات اخیر دانشگاهی نیاز داریم، مثلا تکمیل یک دوره دسترسی، با این حال ممکن است که تجارب مربوط به کار مربوطه نیز در نظر گرفته شود. لطفا توجه داشته باشید که برای برخی از دوره های حرفه ای ما همه متقاضیان باید به شرایط ورودی مورد نیاز برسند و در این موارد کار تجربه نمی تواند جایگزین شود.

بررسی کیفیت خود را

اگر دانشجوی بین المللی هستید، می توانیم به شما در مقایسه و تأیید اعتبار شما کمک کنیم. لطفا با دفتر بین المللی ما در شماره 44 (0) 113 812 1111 09.00 تا 17.00 از Mon-Thurs / 09.00 تا 16.30 GMT GMT یا ایمیل internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

نیاز به مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود می بخشد؟

نگران نباشید اگر سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای دوره انتخابی خود را ندارید. ما طیف گسترده ای از دوره هایی را ارائه می کنیم که برای کمک به شما در بهبود مهارت و توانایی زبان انگلیسی شما، که اکثر آنها شورای بریتانیا را تأیید می کنند، طراحی شده است.

دورنمای شغل

پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، شما می توانید به مرحله بعدی آموزش قانونی بروید. اگر می خواهید به عنوان وکیل مدافع شوید، می توانید دوره ی حقوقی را شروع کنید. اگر قصد دارید به یک وکیل مدافع بپیوندید، می توانید برای یک محل در دوره آموزش حرفه ای بار درخواست بدهید. با تکمیل پایان نامه، می توانید یک مدرس حرفه ای در زمینه حقوق دریافت کنید.

 • وکیل
 • مشاور قانونی
 • وکیل

مشاوره شغلی

تیم مشغول و کار حرفه ای ما مشاوره متخصص و منابع زیادی را برای کمک به شما در انتخاب و کسب اشتغال ارائه می دهد. این که آیا شما در اولین یا آخرین سال خود هستید، می توانید با اعضای کارکنان دفتر حرفه ای ما صحبت کنید که می توانند از طریق نوشتن یک رزومه برای جستجوی شغل توصیه های خود را ارائه دهند.

آموزش دادن و یادگیری

دانشکده حقوق لیدز با تعدادی از همکاران توسعه آموزش از راه دور کار می کند که می توانند در مورد دوره های آموزش از راه دور مشاوره و راهنمایی ارائه دهند. شرکا عبارتند از:

 • مؤسسه Chancery Lane برای حرفه ای ها (دبی)
 • Q
 • کالج مطالعات حقوقی لندن (بنگلادش).

حجم کار کلی

هر ماژول در دوره های یادگیری از راه دور به صورت جداگانه طراحی شده است تا دانش خود را به حداکثر برساند تا نیازهای مطالعه متفاوت باشد. به عنوان راهنمایی شما باید حدود 10 ساعت در هفته برای تکمیل هر یک از ماژول و به علاوه پنج ساعت بیشتر برای خواندن و تکالیف اضافی اختصاص دهید. این 10 ساعت آموزش و یادگیری با استفاده از طیف وسیعی از منابع تعاملی تحویل داده می شود، که معمولا شامل محتوای صوتی و تصویری، گفتگوهای گروهی، تمرینات بازتابنده، آزمونها، خواندن آنلاین و خیلی بیشتر است. همه این منابع از طریق محیط یادگیری مجازی ما تحویل داده می شوند و می توانند در یک زمان و مکان مناسب برای شما قابل دسترسی باشند.

ماژول هسته

 • قانون، موسسات
 • مبانی قانون عمومی
 • مبانی حقوق کیفری
 • مبانی قانون قرارداد
 • مبانی قانون جرایم
 • مبانی حقوق مالکیت
 • پروژه تحقیق مستقل مستقل
 • مبانی اراضی
 • مبانی قانون اتحادیه اروپا

هزینه ها و بودجه

دانشجویان بریتانیا و اتحادیه اروپا

هزینه تحصیل برای سال برای دانش آموزانی که در سال 2018/19 وارد می شوند 5250 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید هر ساله می تواند تاثیرات تورم را در نظر بگیرد.

دانش آموزان بین المللی

هزینه تحصیل برای سال برای دانش آموزانی که در سال 2018/19 وارد می شوند 5250 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید در هر سال از دوره خود در این سطح ثابت می شود.

امکانات

محیط یادگیری مجازی

VLE به مواد دوره ای مانند فیلم ها، کتاب های الکترونیک و سایر اسناد دسترسی پیدا می کند. شما همچنین از آن برای ارسال تکالیف خود و دریافت بازخورد استفاده کنید.

کتابخانه و منابع آنلاین

کتابخانه ما 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، هر روز سال باز است و به شما امکان دسترسی به کتابهای تخصصی و مجلات، فضاهای یادگیری، کامپیوترها، امکانات چند رسانه ای و استخدام تجهیزات رسانه ای را می دهد. دهها هزار نفر از منابع دیجیتالی کتابخانه ما، از جمله کتاب های الکترونیکی، مجلات الکترونیکی و پایگاه های داده، می توانند به صورت آنلاین و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی باشند.

تیم پشتیبانی اختصاصی

فقط به این دلیل که شما در محوطه دانشگاه نیستید، به معنای این نیست که شما باید خودتان را کنار بگذارید - شما باید از یک معلم شخصی همراه با مرکز دانشجویی و مرکز سلامت دانشگاه حمایت کنید. آنها در اختیار شما قرار می دهند تا شما را از مسائل علمی به استرس و اضطراب در مورد همه چیز راهنمایی کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Leeds Beckett University »

آخرین به روز رسانی August 25, 2018
این دوره آنلاین
Start Date
درخواست اطلاعات
سپتامبر 9, 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,250 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 9, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 6, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 9, 2019

ژانویه 6, 2020