Read the Official Description

ترتیب منحصر به فرد UTS با سیدنی کریکت اعتماد زمین فراهم می کند طیف وسیعی از فرصت ها برای دانش آموزان در سراسر کدهای ورزشی، اضافه کردن یک عنصر درون خانه، در هر جنبه ای از دوره. دانش آموزان پشت صحنه و در مقابل عمل هستند. این دوره توسط معلمان از دانشکده ارتباطات و مدرسه کسب و کار UTS همراه با متخصصان صنعت پیشرو تحویل داده شده است. تاکید بر ارائه فرصتهای یادگیری عملی و بازتابنده است، به طوری که فارغ التحصیلان معتقد و متفکر هستند و مهارتهای عملی و استراتژیک دارند.

فارغ التحصیلان این برنامه دارای مهارتهای تحقیق، گزارشگری و تولید انعطاف پذیر و انعطاف پذیر هستند و درک گرایانه از رسانه های ورزشی معاصر توانایی کار در سراسر سیستم عامل ها، کانال ها و رشته ها را در محیط های دیجیتال و در حال ظهور دارند، تمرینکنندگان نوآور و متفکران چابک که قادر به توسعه هستند ایده های جدید، حل مشکلات و مشارکت مخاطبان در تلاش برای دستیابی به موقعیت های صنعتی مسلح با درک صحیح از بحث های اخلاقی، حرفه ای و سیاسی در ورزش است.


گزینه های شغلی عبارتند از: خبرنگار، تهیه کننده، تهیه کننده و سردبیر در تمام انواع رسانه های ورزشی و سازمان های ورزشی، سازمان ها و سازمان های خصوصی و عمومی مرتبط.

Program taught in:
انگلیسی

See 57 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 20, 2018
این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
1 - 1.5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
15,900 AUD
در AUD در هر 24cp جلسه
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

ژانویه 2020