دیپلم فارغ التحصیل روانشناسی (تبدیل)

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم فارغ التحصیل روانشناسی (تبدیل)

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

در یک مسیر شغلی جدید هیجان انگیز قرار دهید و اولین قدم برای تبدیل شدن به یک روانشناس قانونی با روانشناسی فارغ التحصیل شوید. این برنامه برای فارغ التحصیلان رشته های خارج از روانشناسی طراحی شده است.

برنامه چالش برانگیز ما برای پذیرش بیشتر دوره های تحصیلات تکمیلی در این رشته - از جمله زمینه های روانشناسی بالینی، بهداشتی، آموزشی، حرفه ای و قانونی است. این مجوز واجد شرایط بودن برای مبنای تحصیلات تکمیلی برای اعطای مجوز (GBC) از انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) است.

ما طیف وسیعی از روش های یادگیری را برای تدریس در هر دو نظریه و برنامه کاربردی به کار می بریم.

شما یک پروژه تحقیق تجربی و همچنین مدول های معتبر BPS را که شامل شخصیت و تفاوت های فردی هستند، با استفاده از روش های تحقیق در روانشناسی، روانشناسی توسعه، شناخت کاربردی انسان، روانشناسی اجتماعی و فیزیولوژی رفتار، تکمیل کنید.

در GCU، ما به ابزارهایی نیاز داریم که برای ایجاد یک حرفه ای که در خدمت به نفع عمومی است - به شما کمک می کند تا به یک روانشناس قانونی تبدیل شوید یا آینده پژوهی و دانشگاه را دنبال کنید.

چشم انداز فارغ التحصیل

پس از تکمیل برنامه تحصیلات تکمیلی دیپلم روانشناسی، شما می توانید در تحصیلات تکمیلی تحصیل کنید. فارغ التحصیلان ما در زمینه های مختلف از جمله بالینی، آموزشی، شغلی، مشاوره، پزشکی قانونی، و ورزش و روانشناسی ورزش تخصص دارند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

روش تحقیق پیشرفته؛ شخصیت و تفاوتهای فردی؛ روانشناسی رشدی؛ بیوپسیولوژی و علوم اعصاب؛ شناخت انسان؛ روانشناسی اجتماعی؛ و تجربی پروژه.

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

شرایط ورودی معمولی

درجه انگلستان (یا معادل آن) که پایه تحصیلات تکمیلی برای عضویت مجاز (GBC) را با انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) و حداقل 20 اعتبار در روانشناسی در سطح SCQF 7 یا بالاتر نمیگذارد.

در برخی موارد ممکن است پیش از ورود به یک 40 اعتبار روانشناسی توصیه شود

زبان انگلیسی

نمره آیلتس آکادمی 6.0 (و یا معادل آن) بدون عنصر زیر 5.5.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 2424 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 2424 پوند
  • بین المللی: 11500 پوند

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

دانشجویان در یک برنامه نیمه وقت ممکن است برای هزینه کامل سالانه یا تعدادی از ماژول هایی که در هر سال تحصیلی تکمیل می شوند، محاسبه شود. دانش آموزان ممکن است واجد شرایط پرداخت این در دوره های سالانه باشند. مشاهده هزینه های زمانی و هزینه های یادگیری از راه دور.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

اعتباربخشی

مبنای فارغ التحصیلی برای عضویت در هیئت مدیره (GBC) با انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS)، نیاز به ورود به اکثر دوره های آموزش روانشناسی در رشته روانشناسی است، به عنوان مثال، روانشناسی بالینی، بهداشتی، آموزشی، حرفه ای و قانونی.

دیپلم فارغ التحصیل روانشناسی راهی برای ثبت نام در BPS برای فارغ التحصیلان رشته های دیگر است که مایل به دنبال حرفه ای در رشته روانشناسی هستند.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای گرایش در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 31, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
2,424 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ £ 9250 RUK؛ دانشجویان بین المللی 11500 پوند
Locations
بریتانیا - Glasgow, Scotland
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Glasgow, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات