Read the Official Description

مدرک علمی خود را به سطح جدیدی با تحصیلات تکمیلی در رشته علوم کاربردی برسانید که دارای تاثیر جهانی است.

دیپلم فارغ التحصیل علوم جنگل و مدیریت متمرکز بر تنوع زیستی جنگل ها، حفاظت، مدیریت گیاهان و حفاظت از آبشارها است و شما را برای حرفه ای در یک صنعت متنوع، چالش انگیز و جهانی آماده خواهد کرد.

این درجه مهارت های علمی بنیادی شما را تا چندین درجه می برد و شما را با این دانش آماده می کند تا مدیریت منابع را در سراسر فعالیت های کشاورزی و جنگل های بومی بررسی و مدیریت کند.

به عنوان یک فارغ التحصیل، شما فرصت هایی برای حرفه ای در مدیریت پارک، بازسازی زمین، جنگلداری و سایر زمینه های کار در جنگل خواهید داشت. شما همچنین مسیری برای ادامه تحصیل در رشته کارشناسی علوم و مدیریت جنگل خواهید داشت.

فرصت های شغلی

دیپلم فارغ التحصیل علوم و مدیریت جنگل طیف وسیعی از فرصت های شغلی را در کارهای جنگی باز می کند. فارغ التحصیلان برای استخدام در زمینه های زیر مناسب هستند:

  • خدمات جنگلی دولتی
  • آتش نشانی
  • استفاده از زمین و مدیریت پارک ها
  • توانبخشی سایت
  • جنگلداری مرمت

فارغ التحصیلان واجد شرایط می توانند تحصیلات تکمیلی را برای دستیابی به دانشکده علوم و مدیریت جنگل تکمیل کنند.

تشخیص حرفه ای

فارغ التحصیلان این دوره واجد شرایط عضویت در موسسه Foresters of Australia می باشند.

محدوده های اصلی مطالعه

این دوره آموزشی و آموزش علمی و مدیریت جنگی را هدف قرار می دهد. این شامل مطالعات در زمینه مدیریت منابع طبیعی، اندازه گیری درختان و جنگل ها، محیط زیست و مدیریت آتش، فیزیولوژی گیاهی و محیط زیست، علم چوب، عملیات جنگل، جنگلداری، سلامت جنگل و مدیریت آفات است. دانش آموزان انجام میدانی در جنگل های اقلالیت، جنگل های بارانی، جنگل های کاشته شده و مزارع را انجام می دهند.

روش های ارزیابی

ارزیابی برای هر واحد متفاوت است. این به طور کلی شامل ترکیبی از انواع ارزیابی، شامل تخصیص های مبتنی بر آزمایشگاه و قرائت، ارائه سمینارها، گزارش های حوزه و تحقیقات و امتحانات عملی و کتبی رسمی است.

روش های تدریس

اکثریت واحد های دوره های آموزشی شامل سخنرانی (دو ساعت) و یک جلسه آزمایشگاهی یا آموزش (دو تا سه ساعت) در هر هفته برای دانشجویان دانشگاه است. برای واحدهای ارائه شده به صورت آنلاین، دانش آموزان معمولا با راهنمای مطالعه همراه با خواندن کتاب های درسی و مجلات مرتبط ارائه می شوند.

بعضی از واحدهای ممکن است به عنوان دوره های آموزشی فشرده برای مشارکت فعالان جنگل های حرفه ای ارائه شوند و ممکن است سخنرانی های رسمی، آموزش ها، کارگاه های آموزشی، جلسات آزمایشگاهی و سفرهای میدانی برای تجربه درمانی برای تئوری در عمل انجام شود.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated March 2, 2018
این دوره
Start Date
مارس 4, 2019
جولای 2, 2019
Duration
1 - 2 
Part-time
Full-time
Price
30,800 AUD
3350 دلار برای هر واحد دانشجویان بین المللی.
Deadline
By locations
By date
Start Date
مارس 4, 2019
End Date
مارس 4, 2020
Application deadline
Start Date
جولای 2, 2019
End Date
جولای 2, 2020
Application deadline
می 21, 2019

مارس 4, 2019

Location
Application deadline
End Date
مارس 4, 2020

جولای 2, 2019

Location
Application deadline
می 21, 2019
End Date
جولای 2, 2020