Read the Official Description

پیشرفته دیپلم صفحه و رسانه ها یک گزینه مطالعه بزرگ برای دانش آموزان علاقه مند در مطالعات رسانه های دیجیتال به ویژه برای کسانی که می خواهند به مطالعه طراحی بازی و انیمیشن است.

این دوره در مورد چیست؟
این دوره توسعه پیشرفته از مهارت ها و دانش در رسانه های دیجیتال با تاکید بر طراحی بازی، انیمیشن و فیلم را فراهم می کند. هدف آن توسعه تفکر طراحی، و درک پیشرفته از ابزار و تکنیک های مورد استفاده برای تولید بازی های ویدئویی، انیمیشن و فیلم. نرم افزار مانند 3DS دریافت رمز عبور مکس، دریافت رمز عبور Mudbox، دریافت رمز عبور حرکت ساز، ثبت حرکت، کیت توسعه غیرواقعی (UDK) و وحدت 3D به طور گسترده در این دوره پوشیده شده است.

دیپلم پیشرفته از صفحه نمایش و رسانه ها یک دوره پیچیده برای دانش آموزان پرشور در مورد بازی است.دانش آموزانی که دارای انیمیشن، برنامه نویسی و چند رسانه ای مهارت های پیشرفته می تواند برای ثبت نام مستقیم به این دوره در نظر گرفته. چه کسی این دوره برای است؟
این مدرک به سمت افراد (هر دو دانش آموزان داخلی و بین المللی) که مایل به گسترش دانش و مهارت خود را در زمینه توسعه بازی است. بسیاری از دانش آموزان در حال حرکت به این برنامه قبلا یا از طریق گواهی یا دیپلم مدارک تحصیلی قبلی تکمیل برخی از سطح آموزش در تولیدات تعاملی رسانه های دیجیتال،.

مطالعات بیشتر
پس از اتمام این دوره، دانش آموزان را انتخاب کنید که به ادامه کارشناسی آیت بن از رسانه های تعاملی (هر تخصص) اعتبار قابل توجهی نسبت به درجه خود را دریافت خواهد کرد. برنامه های آموزشی و فنی و حرفه ای بالاتر آیت بن را نیز به شدت توسط صنعت و شرکای دانشگاهی در نظر گرفته.

کیفیت دوره های ما و استانداردهای آموزش توسط دانشگاه های پیشرو در سراسر استرالیا شناخته شده است. این اجازه داده است دانش آموزان ما برای به دست آوردن جایگاه پیشرفته با دانشگاه های وابسته به ارائه آنها را با فرصت برای مطالعات بیشتر باید آنها مایل به دنبال مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد پس از اتمام دوره آیت بن.

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by Academy of Information Technology »

این دوره Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
30 
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline