Read the Official Description

این دوره برای افرادی که در حال کار و / یا مایل به کار در حرفه ای نقش های شغلی حسابداری در خدمات مالی و سایر صنایع در نظر گرفته شده.

دانش آموزان یاد خواهند برای کمک به حسابداران ارشد و انجام وظایف در یک طیف گسترده ای از توابع حسابداری دستی و کامپیوتری، از جمله برنامه ریزی مالیاتی، مدل سازی مالی، حسابرسی داخلی و خارجی، مدیریت برنامه ریزی مالی، برنامه ریزی مالی شخصی و مدیریت یک تیم یا گروه.

این دوره همچنین به شما می آموزد مهارت های ارتباطی و مردم لازم به ارائه گزارش ها، تا از حقوق و مسئولیت های کارفرمایان و کارکنان آگاه و به مدیریت یک تیم به طور موثر.

شرایط ورود

الزامات مورد نیاز برای ورود به این دوره عبارتند از:

 • دانش آموزان باید بیش از 18 سال سن داشته باشد،
 • دانش آموزان باید تکمیل موفقیت آمیز سال استرالیا 12 یا معادل آن است.
 • اتمام FNS50210 دیپلم حسابداری مسیر مورد نظر برای ورود به این صلاحیت است.

زبان تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز

شواهد اولیه: به منظور مکان در کالج اقیانوس آرام ارائه می شود، دانش آموز در خارج از کشور باید شواهدی از یکی از آزمون های زیر نشان می دهد:

 • IELTS 5.5 *
 • تافل iBT 46
 • PTE علمی 42
 • کمبریج انگلیسی: پیشرفته (CAE) 47
 • OET عبور
 • TOEFL PBT 527

شواهد جایگزین:

 • دانش آموز در خارج از کشور است که کمتر از حداقل مورد نیاز به ثمر رساند نمره در آزمون ذکر شده در بالا، او / او باید انجام داده اند و یا دیدن همه موارد در تعهد از برنامه زبان انگلیسی (ELICOS) حداقل 10 هفته است.

OR

 • دانش آموز در خارج از کشور است که در استرالیا برای حداقل 6 ماه مورد مطالعه قرار خواهد شد تلقی به مورد نیاز سطح مهارت در زبان ارائه نرم افزار توسط یک اثبات همراه که او / او تا بموقع تکمیل گواهی IV یا بالاتر مدرک تحصیلی و متوسط ​​دستورالعمل بود انگلیسی.

OR

 • دانش آموز در ساحل داشتن IELTS / TOEFL / PTE علمی / کمبریج یا گواهی ELICOS همچنین شرط زبان ممکن است برآورده سازد، اگر آنها می توانند ALTE سطح 3 یا بالاتر نمره در آزمون انجام شده توسط کالج نشان می دهد.

نتایج دوره

این دوره با هدف ارائه دانش آموزان با دانش، مهارت و نگرش در حسابداری همراه با طیف گسترده ای از کسب و کار و مالی مهارت های عمومی مرتبط است. این مدرک طراحی شده است تا منعکس کننده نقش کارکنان که در انجام وظایف از قبیل:

 • معرفی و نگهداری سیستم های حسابداری
 • نگهداری سیستم های کنترل داخلی
 • تهیه صورتهای مالی برای یک نهاد گزارش
 • آماده سازی مالیاتی
 • گزارش در مورد عملکرد کسب و کار
 • مدیریت تیم های کوچک
 • توسعه طرح های تجاری
 • تهیه گزارش حسابداری مدیریت

پس از اتمام موفقیت آمیز تمام واحد در این دوره، دانش آموزان واجد شرایط برای دیپلم پیشرفته حسابداری می باشد. پس از اتمام دیپلم پیشرفته، دانش آموزان ممکن است مطالعات بیشتر در حسابداری در سطح آموزش عالی را انتخاب نمایید.

واحد دوره

FNS60210 دیپلم پیشرفته حسابداری در کالج اقیانوس آرام از تکنولوژی شامل تکمیل کل 23 واحد در 2 مرحله:

 • کامل 15 واحد به عنوان مورد نیاز ورودی که واحد هسته از FNS40611 گواهی IV در حسابداری و FNS50210 دیپلم حسابداری است.
 • و پس از آن پیشرفت بر روی مرحله دوم به مطالعه 8 واحد دیپلم پیشرفته متشکل از 3 هسته و 5 واحد انتخابی.

(توجه داشته باشید: اگر یک دانش آموز قبلا صلاحیت حسابداری محقق FNS50210 دیپلم تکمیل شد، او / او می تواند این مدرک به طور مستقیم از مرحله دوم انجام.

آموزش و روش ارزیابی

روش تدریس شامل مفاهیم نظری و بحث کلاس درس با موارد از سازمان های مختلف. دانش آموزان تسهیل خواهد شد به منظور توسعه مهارت ها و دانش به تحقق الزامات برای هر واحد صلاحیت و عناصر آنها.

همه ارزیابی واحد از صلاحیت خواهد شد مطابق با دستورالعمل ارزیابی و استانداردهای شایستگی و توانایی بسته آموزشی رسما تایید صلاحیت برای این انجام شده است.

ارزیابی، روش ها و معیار برای قضاوت عملکرد خواهد شد به روشن ساخته، همه شرکت کنندگان در این دوره ثبت نام. ارزیابی خواهد شد برای هر بخشی از برنامه آموزشی انجام شده است، و فرآیندهای معتبر، قابل اعتماد، عادلانه و انعطاف پذیر خواهد بود.

فرآیندهای ارزیابی را به طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش مورد نیاز برای نشان دادن شایستگی را پوشش داده و دانش و مهارت های ادغام با برنامه های عملی خود را. فرآیندهای ارزیابی خواهد برای به رسمیت شناختن شایستگی مهم نیست که چگونه، که در آن یا زمانی که آنها به دست آورد فراهم می کند.

در طول این دوره به طور کلی، ارزیابی شامل عملکرد دانش آموزان در طیف وسیعی از معیارهای جمله عملکرد کلاس و ارائه، آزمون شفاهی و کتبی، تظاهرات و دیگر آثار کلاس.

دانش آموزان بازخورد پس از اتمام فرایند ارزیابی از ارزیاب مربوطه دریافت خواهید کرد. اگر دانش آموزان با نتیجه ارزیابی راضی نیست، آنها می توانند برای ارزیابی مجدد با توجه به سیاست کالج ارزیابی مجدد و روش (به دانشجویی کتاب مراجعه کنید) تجدید نظر شود.

پردیس محل سکونت

پردیس است که به راحتی در Auburn، است که در حدود 20 کیلومتر از سیدنی CBD است و فقط 3 دقیقه از ایستگاه قطار آبرن راه رفتن واقع شده است. آدرس خیابان سطح 1، 91-95 راوسون خیابان، آبرن NSW 2144 است.

محیط زیست محلی و امکانات

استرالیا یک کشور چند فرهنگی است. تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی به استرالیا آمده مطالعه آنها در سال است. دانشگاه ما این است که در سیدنی، یکی از شهرستانها زیباترین در جهان واقع شده است. سیدنی مکان مشهور به بازدیدکننده داشته است از جمله خانه اپرای زیبا، پل بندرگاه و ساحل Bondi.

کلاس ما متشکل از دانشجویان از کشورهای مختلف آسیا، آفریقا و اروپا است. کلاس های درس با کامپیوتر های مدرن با آخرین تجهیزات و با سرعت بالا امکانات جستجو اینترنت مجهز شده است. امکانات دیگر شامل کتابخانه با کتاب منابع و کتاب های مرجع، آشپزخانه، و غیره

کلاس های ما در اندازه کوچک هستند و استادان دوستانه ما تمرکز بر روی تک تک دانش آموزان در فرایند یادگیری نیاز دارد.

بسیاری از استادان در کلاس های خود استفاده کنید و یا پروژکتور های چند رسانه پروژکتور آموزشی برای بیماری ایدز تجسمی. کامپیوترها در کامپیوتر آزمایشگاه برای استفاده دانش آموزان در دسترس هستند. دانش آموزان می توانند از این رایانه ها در طول ساعات کلاس خود برای تحقیقات اینترنت استفاده برای تکمیل تکالیف خود، و یا. تکالیف را می توان برای یک بار اسمی چاپ شده و یا می توان به استادان از طریق ایمیل ارسال شود.

هزینه های مرتبط به تحصیل در استرالیا

هزینه دریافت آموزش و پرورش در استرالیا است نسبتا بالا، در نظر گرفتن هزینه های حساب شهریه، هزینه های زندگی، و مسافرت های بین المللی. هزینه زندگی همیشه در تک تک دانش آموزان بستگی دارد با این حال، وزارت مهاجرت و امور چند فرهنگی و بومی به دانشجویان توصیه می دارند AU 18،610 $ در سال. بنابراین شما باید به ترتیب برای اطمینان از پرداخت هزینه های در استرالیا قبل از حرکت دچار شده.

سایر هزینه ها

 • نرم افزار هزینه دوره: AU $ 150
 • هزینه اسکان برای رفع: AU $ 200
 • ترانسفر فرودگاه هزینه: AU $ 200
Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by Pacific College of Technology »

این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
24 
تمام وقت
Price
10,000 AUD
در سال
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

ژانویه 2020