دیپلم پیشرفته در بازارهای مالی

University of Johannesburg

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم پیشرفته در بازارهای مالی

University of Johannesburg

هدف از دیپلم پیشرفته در بازارهای مالی است که به توسعه دانش دانش آموز از نظم و انضباط از بازارهای مالی و تجارت. این برنامه از برنامه درسی متمرکز متشکل برای آماده سازی دانش آموزان برای یک شغل در بازارهای مالی. برنامه درسی شامل ده مناطق موضوع اعم از مقدمه به بازارهای مالی به نظریه احزاب شرکت به تجارت در بازارهای مالی و نتیجه گیری مبادلات در بازارهای مالی. تسلط از این دوره آموزشی دانش آموزان با توانایی سنتز اصول بازار مالی و اعمال ابزارهای مالی در شیوه ای حرفه ای فراهم می کند. دانش اساسی سرمایه گذاری های جهانی مربوط به صنعت بازار مالی دست آورده خواهد شد قادر می سازد دانش آموز مقدماتی به کار در جهان امروز از حرفه ای صنعت بازارهای مالی است. این برنامه بر شایستگی، صداقت، و استفاده از اخلاق در یک محیط حرفه ای است. دانش آموز موفق خواهد یک دیدگاه جهانی و آفریقای جنوبی بازار مالی و درک عمیق از بازار که آنها را با یک مزیت رقابتی برای اشتغال ارائه خواهد شد به دست آورید.

شرایط ورود

لازم برای ورود این برنامه به دانشگاه ژوهانسبورگ سیاست برای پذیرش و انتخاب رعایت خواهد شد. یک دانش آموز باید یکی از به شرح زیر است: NEW / سطح NQF قدیمی 6 مدرک تحصیلی با 3 سال سابقه کار مرتبط در بازارهای مالی. جدید / قدیمی NQF سطح 6 مدرک تحصیلی در امور مالی؛ یا 5 سال سابقه کار مرتبط در بازارهای مالی است. علاوه بر این، درجه 12 ریاضی با حداقل نمره APS از 4 مورد نیاز است.

دانش آموزان با APS زیر 4 و یا با درجه 12 سواد ریاضی را تنها خواهد شد پس از اتمام ریاضیات برای دانش آموزان ماژول دیپلم توسط دانشکده علوم در دانشگاه ژوهانسبورگ ارائه نظر گرفته شود.

بستن تاریخ برای برنامه های کاربردی

اکتبر 31 سالانه برای مطالعه در سال بعد.
اوت 31 سالانه برای دانشجویان بین المللی.


فرم های درخواست و اطلاعات واصله از وزارت مربوطه می باشد.
مطالعه مقدماتی و آزمون ورودی ممکن است توسط بخش مربوطه مورد نیاز است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آفریقای جنوبی - Johannesburg, Gauteng
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Johannesburg, Gauteng
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات