دیپلم پیشرفته در طراحی بازی های ویدئویی و توسعه

Fanshawe College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم پیشرفته در طراحی بازی های ویدئویی و توسعه

Fanshawe College

بازی ویدیویی طراحی و توسعه

این صنعت پر جنب و جوش و در حال رشد است که فقط در مورد بازی کردن بازی ها نیست. این در مورد بهره برداری از خلاقیت و ساختمان کل جهان برای بازیکنان به بیان خودشان است. چند حرفه در تقاضا به عنوان طراحان بازی های ویدئویی وجود دارد، و لندن، انتاریو است که در مرکز این صنعت پر جنب و جوش و در حال رشد.

در بازی های ویدئویی طراحی و توسعه برنامه، شما در جدید، مرکز دولت از هنر دیجیتال و هنر در مرکز شهر لندن مطالعه، احاطه شده توسط پیشرو بازی و صنعت فن آوری شرکت های. این نوآوران شما را نظارت و نقد شما. آنها به شما چگونه به در و چگونه به جلو نشان می دهد. این سه سال دیپلم پیشرفته فشرده بر روی ابزارها و تکنیک های شما نیاز به پیدا کردن یک موقعیت ورود به سطح به عنوان یک هنرمند مفهوم، انیماتور، سطح و طراح بازی تمرکز می کنند.

شما از مهارت های 2D و 3D خود را با تحصیل در رشته هنر و طراحی تئوری، مدل سازی، انیمیشن، بافت، آناتومی و نقاشی را توسعه دهد. بعد از آن شما را بر روی این اصول ساخت برای درک درستی از بازی های ویدئویی به عنوان یک کل. در هر مرحله از راه، طراحان، انیماتورها، تهیه کنندگان و کارگردانان هنری در صنعت بازی های ویدئویی مطمئن شوید که شما می دانید که چگونه مهارت های خود را در دنیای واقعی استفاده می شود.

شرح برنامه

بازی ویدیویی طراحی و توسعه برنامه در کالج Fanshawe سه سال دیپلم پیشرفته فشرده با تمرکز بر ابزار و تکنیک های لازم برای به دست آوردن اشتغال در صنعت بازی های ویدئویی است. هدف از این برنامه این است که دانش آموزان با مهارت های حرفه ای و هنری لازم برای ایجاد بازی های سرگرم کننده و نوآورانه است.

دانش آموزان مهارت های 2D و 3D با مطالعه یک برنامه آموزشی در ابتدا بر اصول اساسی ایجاد بازی های ویدئویی متمرکز شوند. دوره های بنیاد از جمله هنر و تئوری طراحی، مدل سازی، انیمیشن، بافت، آناتومی و نقاشی را به پایه ای برای درک اجزای گوناگونی که یک بازی ویدیویی در اختیار دارند. بخشی جدایی ناپذیر از بازی های ویدئویی طراحی و توسعه برنامه در کالج Fanshawe ارتباط آن با جامعه محلی است. لندن، انتاریو دارای یک صنعت بازی های ویدئویی پر جنب و جوش و در حال رشد. حرفه ای ها از این جامعه عبارتند از طراحان بازی، انیماتورها، تهیه کنندگان و کارگردانان هنری که نقش مهمی در ارائه آموزش به دانش آموزان از طریق نقد و مهمان سخنرانی بازی کند.

فارغ التحصیلان این برنامه موقعیت ورود به سطح در صنعت بازی های ویدئویی به عنوان هنرمند مفهوم، انیماتورها، سطح و طراحان بازی پیدا کنید.

نتایج یادگیری

فارغ التحصیل شده است قابل اعتماد نشان داده توانایی: 1. طرح اصلی مفهوم هنر، مدل ها و انیمیشن ها برای شخصیت های بازی.

 1. ایجاد فرآیندهای پیچیده و روش های که تولید چارچوبی برای یک بازی ویدیویی.
 2. درخواست انواع راه حل های برنامه نویسی و اسکریپت نویسی در تولید پروژه های بازی ویدیویی.
 3. ترکیب صنعت بازی های ویدئویی روش آزمون استاندارد به بازی روند توسعه 5. مفهوم و ایجاد آثار هنری 2D و 3D برای استفاده در بازی.
 4. استفاده از نرم افزار و فن آوری های مرتبط و در ایجاد دارایی های دیجیتال، شخصیت ها و سطح بازی.
 5. درست بازی های ویدئویی در ژانرهای مختلف با استفاده از داده های بازار و بر اساس سوابق تاریخی.
 6. کمک به عنوان یک عضو گروهی و انفرادی به ایجاد بازی های ویدئویی با استفاده از شیوه های توسعه صنعت بازی و استراتژی 9. کامل تمام کار با استفاده از ابزار استاندارد مجاز صنعت و نرم افزار است.
 7. تولید و ترکیب اسناد نوشته شده به طرح های بازی های ویدئویی، طرح کسب و کار، استراتژی های بازاریابی، دادخواستها خلاق و سخنرانیها.
 8. توسعه استراتژی های دیجیتال به ساخت بازی های ویدئویی برای طیف گسترده ای از سیستم عامل و کاربران نهایی.
 9. استفاده از انواع برنامه های کاربردی دیجیتال از جمله ویدیو و ویرایش فایل های صوتی و نرم افزار جلوه های ویژه در طراحی بازی های ویدئویی 13. اعمال روش های مدیریت پروژه و بهترین شیوه در ایجاد کار.

پذیرش مورد نیاز - 2017/2018

OSSD با دوره از کالج (C)، دانشگاه (U)، دانشگاه / کالج (M)، و یا باز کردن (O) جریان

یا

مجوز ورود تحصیلی و حرفه ای (ACE)

یا

انتاریو دبیرستان گواهی معادل (GED)

یا

بالغ متقاضی با اتخاذ تمهیدات مناسب

مورد نیاز زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای اولین بار از زبان انگلیسی نیست مورد نیاز خواهد بود به زبان انگلیسی تسلط داشته توسط یکی از روش های زیر:

 • درجه 12 کالج و یا دانشگاه جریان جریان انگلیسی اعتباری از متوسطه انتاریو، یا معادل آن، بسته به پذیرش مورد نیاز برنامه
 • آزمون انگلیسی به عنوان یک آزمون زبان خارجی (TOEFL) با حداقل نمره 550 برای آزمون های مبتنی بر کاغذ (PBT) و یا 79 برای آزمون مبتنی بر اینترنتی (iBT)، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • سیستم بین المللی زبان انگلیسی تست (IELTS) آزمون با نمره کلی 6.0 با نمره کمتر از 5.5 در هر یک از چهار باند، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • آزمون کانادا علمی زبان انگلیسی (CAEL) با نمره کلی 60 با نمره کمتر از 50 در هر یک از چهار باند، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • ارزیابی زبان انگلیسی (ELE) در کالج Fanshawe با حداقل نمره 70٪ در تمامی بخش های آزمون، با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • Fanshawe کالج ESL4 دانش آموزان / GAP5: حداقل درجه 80٪ در ESL4 سطح / GAP5 8، 75٪ در ESL4 / GAP5 سطح 9، یا 70٪ در ESL4 / GAP5 سطح 10

آماده سازی علمی توصیه می شود

 • کلاس 12 انگلیسی (C) و یا (U) یا درجه 12 نویسنده کرافت (C) و یا درجه 12 کسب و کار و ارتباطات و فن آوری (O)
 • کلاس 11 یا 12 درجه فن آوری ارتباطات (M) و یا درجه 11 مقدمه ای بر علوم کامپیوتر (U) و درجه 12 علوم کامپیوتر (U)
 • کلاس 11 رسانه هنر (M) و یا (O) و یا درجه 12 هنر رسانه (M)
 • کلاس 11 هنر های تجسمی (M) و یا (O) و یا درجه 12 هنر های تجسمی (M)

آماده سازی شخصی توصیه می شود

آگاهی عمومی از گرافیک و برنامه های 3D مورد استفاده در صنعت. تجربه بازی انواع بازی های ویدئویی. با استفاده از نرم افزار آزمایشی رایگان (3D مکس، مایا، فتوشاپ) و انجام آموزش های عمومی آنلاین رایگان در مدل سازی، متحرک سازی و غیره

معیارهای انتخاب متقاضی

که در آن تعدادی از متقاضیان واجد شرایط بیش از فضاهای موجود در برنامه، معیارهای متقاضی انتخاب خواهد شد:

 1. اولویت برای اقامت دائم انتاریو
 2. دریافت نرم افزار های فوریه 1 (پس از این تاریخ، کالج Fanshawe متقاضیان در، اساس اول خدمت اول آمده در نظر تا زمانی که برنامه کامل است)
 3. موفقیت در مورد نیاز پذیرش

فرصت های شغلی

یک حرفه ای در صنعت بازی های ویدئویی می تواند شامل: طراح شخصیت، سطح طراحی شده، تهیه کننده، طراح صوتی، طراح، انیماتور، بافت هنرمند، مفهوم هنرمند و داستانپردازی هنرمند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
90 
تمام وقت
Locations
کانادا - London, Ontario
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
کانادا - London, Ontario
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
سپتامبر 2019
کانادا - London, Ontario
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات