توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم پیشرفته در مدیریت مهمان نوازی

این البته سه سال، هدفمند در کسانی که مایل به مدیران رستوران ها، کافه ها، هتل ها، باشگاه ها، سالن های مواد غذایی فروشی ها، اقامتگاه و عملیات پذیرایی قرارداد است.

دیپلم پیشرفته در مدیریت مهمان نوازی دانش لازم، مهارت مدیریت، مهارت و تخصص برای مدیریت مهمان نوازی ضروری فراهم می کند. البته اجرای یادگیری به تمرکز بر روی نیازهای مشتری و دانش، مهارت و تخصص توسعه و تبدیل به مدیران موثر است. از این دوره، از نامزدها خواهد دانش و درک از مدیریت گردشگری و مهمان نوازی موسسات مختلف و طیف وسیعی از رویکردها و استراتژی های مناسب به زمینه خود دست یابد. همچنین آنها قادر به اعمال روش ها و استراتژی های در رابطه با مدیریت گردشگری و مهمان نوازی بخش ها و اجرای استراتژی ها، در صورت لزوم، در خط با بافت محلی خواهد بود.

حقایق کلیدی

 • این دوره در درجه اول در نظر گرفته شده برای رسیدگی به موضوع از کمبود مدیران سیشل در صنعت هتل سیشل.
 • کارشناسی مدیریت مهمان نوازی با ادامه مطالعات خود را (یک سال) در خارج از کشور
 • مدرک کارشناسی ارشد (در مدیریت هتل) با ادامه مطالعات خود را (دو سال) در خارج از کشور
 • فراهم می کند که درک وسیع تری از انواع عملیات مواد غذایی و آشامیدنی در صنعت، و مهارت های مورد نیاز به مدیریت آنها به طور موثر.
 • دانش آموزان با آگاهی از فرایند برنامه ریزی استراتژیک و تاثیر آن بر صنعت مهمان نوازی.
 • دانش آموزان با درک درستی از جنبه های عملیاتی دفتر جبهه و مدیریت اسکان، و مهارت های مورد نیاز برای مدیریت یک عملیات محیط زیست به طور موثر.
 • دانش آموزان با درک درستی از پرونده های مالی و حسابداری استفاده در صنعت مهمان نوازی، و راه هایی این می تواند موثر تصمیم گیری مدیریتی کمک کند.
 • دانش آموزان با درک درستی از نقش مدیریت منابع انسانی در صنعت مهمان نوازی، و مهارت های مورد نیاز برای مدیریت این منابع به طور موثر

مورد نیاز ورود به سطح

 • کمبریج سطح پیشرفته فارغ التحصیلان با نمرات اعم از AD در هر دو موضوع یا معادل آن در خارج از کشور
 • دیپلم مطالعات کسب و کار فارغ التحصیلان با نمرات اعم از AD در هر دو موضوع یا معادل آن در خارج از کشور
 • نامزدها با دیپلم از STA یا معادل آن، با متوسط ​​65٪ به طور کلی رمز عبور علامت گذاری (آکادمی) و با تجربه بر اساس کار و در 70٪ به طور کلی رمز عبور علامت گذاری به عنوان.

بالغ / نامزدهای خارجی

 • نامزدها با یک دیپلم از STA یا معادل آن با حداقل 1 سال سابقه کار مستمر در زمینه گردشگری و مهمان نوازی.
 • نامزدها با گواهی پیشرفته از STA یا معادل آن و با حداقل سه سال سابقه کار مستمر در زمینه گردشگری و مهمان نوازی. شایستگی به رسمیت شناخته شده خود را در برابر سطح دیپلم خواهد شد از طریق فرایند RPL قبل از انتخاب است.
 • نامزدها با گواهی پیشرفته کارآموزی از STA یا معادل آن و با حداقل سه سال سابقه کار مستمر در زمینه های مربوطه. شایستگی به رسمیت شناخته شده خود را در برابر سطح دیپلم خواهد شد از طریق فرایند RPL قبل از انتخاب است.

جزییات دوره

وزارت مسئول: مدیریت مهمان نوازی
پردیس: سیشل گردشگری آکادمی لا MISERE. ماهه
مدت دوره: 3 سال (از جمله دلبستگی کار حرفه ای)
مصرف: 20

ساختار برنامه

سال 1
تمام ماژول هسته

ADHMY1a

سال 2

12 ماه از قرار دادن عمل
(3 ماه در جزیره موریس و 9 ماه در سیشل) = 30 ECTS اعتبار

سال 3
تمام ماژول هسته

ADHMY2a

آموزش تجربی

به عنوان بخشی از الزامات دوره ADHM، دانش آموزان علاقه مند به استفاده برای ADHM دیپلم باید حداقل تجربه کاری 3 ماه در یک محیط هتل قبل از درخواست برای پیوستن به دوره است. هنگامی که بر روی ADHM پذیرفته، دانش آموزان بیشتر از دلبستگی 12 ماه در یک هتل در سال 2 ADHM کامل است. در فارغ التحصیلی از ADHM، دانش آموزانی که به درجه BBS در شانون واجد شرایط و پیشرفت هستند باید به موفقیت کامل قرار دادن نهایی در هتل قبل از فارغ التحصیلی.

صلاحیت

دانش آموزان با STA و جوی پیشرفته دیپلم تحصیلات تکمیلی در مدیریت مهمان نوازی با مجوز رسمی از کالج شانون مدیریت هتل. علاوه بر این، دانش آموزانی که واجد شرایط هستند این فرصت را به پیروی از یک لیسانس مطالعات کسب و کار از کالج ملی ایرلند گالوی، پس از مطالعه سال بیشتر در کالج شانون مدیریت هتل در ایرلند است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019, فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019, فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date