دیپلم پیشرفته در مهندسی صدا و تولید

Centre for Arts and Technology

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم پیشرفته در مهندسی صدا و تولید

Centre for Arts and Technology

تعداد محدودی از بورسیه ارائه تا 3000 $ ON اول خواهد اول خدمت اساس است. بگذارید.

موسیقی عاشقانه؟ آموزش برای یک حرفه ای در صدا حرفه ای با مهارت های کاربردی در مهندسی صوتی و کسب و کار از موسیقی است. 18 ماه کلونا برنامه های آموزشی مهندسی صوت ما - مهندسی صدا و تولید - شما کمک می کند توسعه طیف گسترده ای از مهارت ها برای فرصت های شغلی در صدا حرفه ای، از جمله تولید استودیو، موسیقی الکترونیک، زندگی می کنند تقویت صدا، موسیقی برای تلویزیون و فیلم، و بازی های صوتی.

مهندسی صدا و برنامه تولید عکس 1

آموزش کلونا AUDIO ENGINEERING

فارغ التحصیلان مهندسی دیپلم صوتی آماده به کار در رشته مهندسی موسیقی، تولید، ویرایش، ADR، کار فولی، طراحی صدا، صدا زندگی می کنند و تقویت صدا، صوتی برای چند رسانه ای تعاملی و ویدئو آنلاین، صوتی برای تولید بازی ها و بیشتر. در حالی که برخی از مهندسین صوتی تمام وقت، مواضع حقوق بگیر نگه دارید، بسیاری از مهندسان صوتی شروع کسب و کار خود و یا کار خود را به عنوان پیمانکاران مستقل برای استودیو های مبتنی بر پروژه می باشد.

مهندسی صدا و تولید برجسته برنامه عبارتند از:

آموزش مهندسی صوتی برای کمک به شما به عنوان هر دو هنرمند و یک تکنسین موسیقی توسعه - تمرین و ادغام همراه با مهارت های فنی، آموزش های چند رسانه ای و مدیریت پروژه، حل مسئله و مهارت های عیب یابی تاکید کرد.

مربی گری مداوم از مدرسان و حرفه ای کامل صنعت زمان به شما کمک کند تبدیل ماهر و با اعتماد به نفس در توانایی های خود را در تولید موسیقی پیشرفته، پس تولید، مهندسی، مخلوط کردن، تسلط، ترکیب، و آکوستیک استفاده شود.

زمانی که شما از برنامه های مهندسی AUDIO ما فارغ التحصیل، به شما خواهد شد، با برخورداری از:

دیپلم پیشرفته در مهندسی صدا و تولید از یک مدرسه پیشرو مهندسی صوتی است که راه اندازی مشاغل تولید، مهندسان صدا، دی جی، نوازندگان، و مهندسان صدا در سراسر کشور کمک کرده است.

حرفه ای نمونه کارها جلا حلقه نسخه ی نمایشی که برجسته هر دو مهارت های فنی خود و سبک هنری، که به عنوان صنعت شما کارت ویزیت برای تامین امنیت کنسرتهایی و درخواست کار، خدمت می کنند.

مشاغل در ENGINEERING AUDIO

مهندسی صدا و دانشجویان فارغ التحصیل تولید به کار در محیط های مختلف (خدمات صدا زندگی می کنند، الصوت، سازمان های دیجیتال، و بازی استودیوهای طراحی، به عنوان مثال). فرصت های شغلی عبارتند از:

  • مهندس ضبط
  • مهندس پس تولید
  • طراح صدا
  • صدا استودیو دستیار
  • زندگی مهندس صدا
  • محل سکونت مهندس صدا
  • موسیقی الکترونیک تولید کننده
  • چند رسانه ای-سمعی و بصری تولید

تاریخ شروع برنامه

چهار شروع می شود در سال تقویم وجود دارد: ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر می باشد. بسیاری از برنامه های ما چندین شروع می شود، با این حال، نه همه دانشگاه ها ارائه هر چهار شروع می شود و نه همه برنامه ها در طول هر شروع ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر تا به روز، با یک مشاور برنامه ریزی.

مهلت درخواست برای برنامه

اگر چه مرکز متقاضیان را تشویق می کند به ارائه برنامه های کاربردی حداقل شش هفته قبل از شروع برنامه، با اجازه، برنامه های کاربردی اواخر هنوز هم ممکن است اجازه داده شود. همه برنامه های کاربردی کمتر از شش هفته قبل از شروع برنامه نیاز به سپرده رزرو صندلی به طور کامل پرداخت و همچنین تمام شرایط پذیرش دیگر در زمان از برنامه تکمیل شود دریافت کرده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
18 
تمام وقت
Locations
کانادا - Kelowna, British Columbia
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
کانادا - Kelowna, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات