Read the Official Description

این دوره برای دانش آموزان که مایل به توسعه مهارت ها و دانش در برنامه ریزی، مدیریت، مدیریت، حقوق و دستمزد طراحی شده است، حفظ یک شبکه گروه کاری، سازمانی و کسب و کار سوابق، طراحی سند و توسعه، مدیریت منابع انسانی و هماهنگی تیم و یا مدیریت میانی در کوچک، متوسط ​​و سازمان های بزرگ.

ورود مسیرهای

پذیرش به این برنامه می تواند از طریق مسیر زیر به دست آورد:

مسیر صلاحیت

این شامل هر مدرک تحصیلی، به عنوان در مدارک تحصیلی به شرح زیر است. متقاضیان با مطالعات عالی قبل مناسب است که بخشی از الزامات تحصیلی از دوره برآورده ممکن است 'اعتبار' و / یا ورود به دوره با 'ایستاده پیشرفته' اعطا می شود. برای جزئیات بیشتر در مورد پیشرفته ایستاده به دانشجویی کتاب مراجعه کنید.

سابقه کار / اشتغال

این شامل هر کار و یا محل کار تجربه است که متقاضی در بخش مدیریت کسب و کار داشته و یا از نزدیک بخش مربوط. توجه: متقاضی باید نسخه از هر مرجع و ارائه، پرداخت لغزش یا گروه گواهی / خلاصه. رزومه و مراجع تلفن قابل قبول نیست. برای جزئیات بیشتر در مورد روش RPL به دانشجویی کتاب مراجعه کنید.

شرایط ورود

 • دانش آموزان محلی باید یک سال تکمیل 12 یا معادل آن بین ایالتی است. [1]
 • دانشجویان بین المللی باید تکمیل موفقیت آمیز 12 سال مدرسه یا معادل آن به گواهی مدرسه عالی استرالیا است.

[1] دانش آموزان در سن (21 سال و بالاتر) را می توان به این برنامه پذیرفته بدون مدارک رسمی دانشگاهی به شرطی که آنها به اندازه کافی سواد و حساب مورد نیاز است.

دانش آموزانی که قبلا یک گواهی IV و یا مدرک تحصیلی بالاتر در استرالیا به اتمام نیازی به ارائه گواهی مدرسه.

زبان تسلط به زبان انگلیسی مورد نیاز

شواهد اولیه: به منظور مکان در کالج اقیانوس آرام ارائه می شود، دانش آموز در خارج از کشور باید شواهدی از یکی از آزمون های زیر نشان می دهد:

 • IELTS 5.5 *
 • تافل iBT 46
 • PTE علمی 42
 • کمبریج انگلیسی: پیشرفته (CAE) 47
 • OET عبور
 • TOEFL PBT 527

شواهد جایگزین:

 • دانش آموز در خارج از کشور است که کمتر از حداقل مورد نیاز به ثمر رساند نمره در آزمون ذکر شده در بالا، او / او باید انجام داده اند و یا دیدن همه موارد در تعهد از برنامه زبان انگلیسی (ELICOS) حداقل 10 هفته است.

OR

 • دانش آموز در خارج از کشور است که در استرالیا برای حداقل 6 ماه مورد مطالعه قرار خواهد شد تلقی به مورد نیاز سطح مهارت در زبان ارائه نرم افزار توسط یک اثبات همراه که او / او تا بموقع تکمیل گواهی IV یا بالاتر مدرک تحصیلی و متوسط ​​دستورالعمل بود انگلیسی.

OR

 • دانش آموز در ساحل داشتن IELTS / TOEFL / PTE علمی / کمبریج یا گواهی ELICOS همچنین شرط زبان ممکن است برآورده سازد، اگر آنها می توانند ALTE سطح 3 یا بالاتر نمره در آزمون انجام شده توسط کالج نشان می دهد.

نتایج دوره

پس از اتمام موفقیت آمیز تمام واحد در این دوره، دانش آموزان واجد شرایط برای دیپلم پیشرفته مدیریت است. پس از اتمام دیپلم پیشرفته، دانش آموزان ممکن است مطالعات بیشتر در مدیریت و منابع انسانی در سطح آموزش عالی را انتخاب نمایید.

آموزش و روش ارزیابی

روش تدریس شامل مفاهیم نظری و بحث کلاس درس با موارد از سازمان های مختلف. دانش آموزان تسهیل خواهد شد به منظور توسعه مهارت ها و دانش به تحقق الزامات برای هر واحد صلاحیت و عناصر آنها.

همه ارزیابی واحد از صلاحیت خواهد شد مطابق با دستورالعمل ارزیابی و استانداردهای شایستگی و توانایی بسته آموزشی رسما تایید صلاحیت برای این انجام شده است.

ارزیابی، روش ها و معیار برای قضاوت عملکرد خواهد شد به روشن ساخته، همه شرکت کنندگان در این دوره ثبت نام. ارزیابی خواهد شد برای هر بخشی از برنامه آموزشی انجام شده است، و فرآیندهای معتبر، قابل اعتماد، عادلانه و انعطاف پذیر خواهد بود.

فرآیندهای ارزیابی را به طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش مورد نیاز برای نشان دادن شایستگی را پوشش داده و دانش و مهارت های ادغام با برنامه های عملی خود را. فرآیندهای ارزیابی خواهد برای به رسمیت شناختن شایستگی مهم نیست که چگونه، که در آن یا زمانی که آنها به دست آورد فراهم می کند.

در طول این دوره به طور کلی، ارزیابی شامل عملکرد دانش آموزان در طیف وسیعی از معیارهای جمله عملکرد کلاس و ارائه، آزمون شفاهی و کتبی، تظاهرات و دیگر آثار کلاس.

دانش آموزان بازخورد پس از اتمام فرایند ارزیابی از ارزیاب مربوطه دریافت خواهید کرد. اگر دانش آموزان با نتیجه ارزیابی راضی نیست، آنها می توانند برای ارزیابی مجدد با توجه به سیاست کالج ارزیابی مجدد و روش (به دانشجویی کتاب مراجعه کنید) تجدید نظر شود.

پردیس محل سکونت

پردیس است که به راحتی در Auburn، است که در حدود 20 کیلومتر از سیدنی CBD است و فقط 3 دقیقه از ایستگاه قطار آبرن راه رفتن واقع شده است. آدرس خیابان سطح 1، 91-95 راوسون خیابان، آبرن NSW 2144 است.

محیط زیست محلی و امکانات

استرالیا یک کشور چند فرهنگی است. تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی به استرالیا آمده مطالعه آنها در سال است. دانشگاه ما این است که در سیدنی، یکی از شهرستانها زیباترین در جهان واقع شده است. سیدنی مکان مشهور به بازدیدکننده داشته است از جمله خانه اپرای زیبا، پل بندرگاه و ساحل Bondi.

کلاس ما متشکل از دانشجویان از کشورهای مختلف آسیا، آفریقا و اروپا است. کلاس های درس با کامپیوتر های مدرن با آخرین تجهیزات و با سرعت بالا امکانات جستجو اینترنت مجهز شده است. امکانات دیگر شامل کتابخانه با کتاب منابع و کتاب های مرجع، آشپزخانه، و غیره

کلاس های ما در اندازه کوچک هستند و استادان دوستانه ما تمرکز بر روی تک تک دانش آموزان در فرایند یادگیری نیاز دارد.

بسیاری از استادان در کلاس های خود استفاده کنید و یا پروژکتور های چند رسانه پروژکتور آموزشی برای بیماری ایدز تجسمی. کامپیوترها در کامپیوتر آزمایشگاه برای استفاده دانش آموزان در دسترس هستند. دانش آموزان می توانند از این رایانه ها در طول ساعات کلاس خود برای تحقیقات اینترنت استفاده برای تکمیل تکالیف خود، و یا. تکالیف را می توان برای یک بار اسمی چاپ شده و یا می توان به استادان از طریق ایمیل ارسال شود.

هزینه های مرتبط به تحصیل در استرالیا

هزینه دریافت آموزش و پرورش در استرالیا است نسبتا بالا، در نظر گرفتن هزینه های حساب شهریه، هزینه های زندگی، و مسافرت های بین المللی. هزینه زندگی همیشه در تک تک دانش آموزان بستگی دارد با این حال، وزارت مهاجرت و امور چند فرهنگی و بومی به دانشجویان توصیه می دارند AU 18،610 $ در سال. بنابراین شما باید به ترتیب برای اطمینان از پرداخت هزینه های در استرالیا قبل از حرکت دچار شده.

سایر هزینه ها

 • نرم افزار هزینه دوره: AU $ 150
 • هزینه اسکان برای رفع: AU $ 200
 • ترانسفر فرودگاه هزینه: AU $ 200
Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by Pacific College of Technology »

این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
12 
تمام وقت
Price
10,000 AUD
در سال
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

ژانویه 2020