دیپلم کارشناسی ارشد در حسابداری

Trinity College Dublin - Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم کارشناسی ارشد در حسابداری

Trinity College Dublin - Business School

این برنامه هشت ماهه، رتبه 1 در ایرلند و 10 در غرب اروپا برای حسابداری (Eduniversal 2018)، فارغ التحصیلان غیر حسابداری را فرصتی برای حرفه ای خود را سریع به سمت تبدیل شدن به یک حسابدار واجد شرایط و تمرکز بر اصول حسابداری مالی، مدیریت حسابداری ، امور مالی شرکت، ممیزی، مالیات و مناطق مرتبط. این برنامه معافیت قابل توجهی را از بررسی های حسابداری حرفه ای ارائه می دهد. این کاملا توسط ACCA، Chartered Accountants Ireland و CIMA تأیید شده است .

accounting

اطلاعات برنامه

در هشت ماه مطالعه، فارغ التحصیلان:

  • مجموعه ای کامل از معافیت های آزمون ACCA "Fundamentals"، یعنی مقالات F1 تا F9.
  • معافیت CAP 1 کامل از حسابداران املاک ایرلند (ACA).
  • فارغ التحصیلان نیز از مقالات C1-C5، E1، P1، F1 و P2 معافیت از امتحانات CIMA را دریافت می کنند.

اعضای هیئت علمی و کارشناسان شرکت های حسابداری Big-4 برای ارائه ماژول ها، بر پایه پیوند دانشگاهی-عملی که بر پایه کل برنامه هستند، ترکیب می شوند. همانطور که اقتصاد همچنان به بهبود و رشد است، تقاضا برای alt = "حسابداران حرفه ای. سخنرانان مهمان از ACCA، CAI (ACA)، CIMA و دیگر حسابداری دفتر در مراحل بعدی خود را در حسابداری مشاوره.

فرصت های کارآموزی

ارنست

مور استفنز ناتانز، دو کارآموز را در سراسر برنامه به دو دانشجو ارائه می دهد. مور استفنز یکی از 10 حسابداری برتر و یک شرکت آموزشی Platinum برای ACCA است. دانش آموزان موفق به یک تیم از همکاران پیوسته و از نزدیک تحت حمایت قرار می گیرند، زیرا تجربه های ارزشمندی را در همه زمینه های حسابداری و خدمات مالیاتی به دست می آورند.

مور استفان به حداکثر رساندن استعدادهای خود برای تحقق بخشیدن به پتانسیل اعتقاد دارند و جوایز نقدی را به مبلغ 250 یورو برای بالاترین قرار دادن دانش آموزان در "گزارش مالی" و "مالیات پیشرفته" می پردازند.

پذیرش

درخواست های بعدی در سپتامبر 2019 در ماه اکتبر افتتاح خواهد شد. برنامه های کاربردی به طور غیرمستقیم بررسی می شوند بنابراین ما توصیه می کنیم که برای این برنامه محبوب به همان اندازه که ممکن است برای جلوگیری از ناامیدی استفاده کنید.

چه کسی ما را دنبال می کند؟

دانش آموزان مدرسه کسب و کار Trinity از طیف گسترده ای از رشته های کارشناسی می آیند و از نقاط مختلف جهان می آیند. دانش آموزان بلندپرواز ما با یادگیری مهارت های جدید و ارتقاء موجود، آماده هستند تا راه موفقیت و موفقیت در کسب و کار را در کسب و کار بگذرانند. آنها آگاهی را فراتر از سود می گیرند تا تأثیر کسب و کار را بر اقتصاد و جامعه گسترده تر کنند. ما انتظار داریم که فارغ التحصیلان ما در طول زندگی حرفه ای خود بیش از آنکه از اقتصاد و جامعه بیرون بیایند.

شرایط ورود

  • درجه اول یا بالاتر از درجه دوم افتخارات درجه یا معادل آن است. اگر هنوز رتبه خود را کامل نکنید، تازه ترین رونوشت خود را ارسال کنید. اگر رونویسی شما به زبان انگلیسی نیست، لطفا یک ترجمه گواهی ارائه کنید.
  • دو داور علمی
  • تجربه کار (اختیاری)
  • نمره IELTS یا TOEFL: سخنرانان غیر مادری به نمره IELTS بیش از 6.5 نیاز دارند، بدون گروه زیر 6. یا نمره TOEFL بیش از IBT 90. اگر درجه اول شما به زبان انگلیسی بود، می توانید این الزام را نادیده بگیرید.
  • نمره GMAT ممکن است در موارد خاص درخواست شود

دیپلم کارشناسی ارشد در فرصت های شغلی در حسابداری

فارغ التحصیلان ما در موقعیت اولیه برای شروع کار خود در حسابداری و امور مالی هستند. با دانش و معافیت های حسابداری شما، شما می توانید حرفه ای خود را سریع به تبدیل شدن به یک حسابدار کامل و یا انتخاب کنید به حرکت به مناطق مالی، ریسک، سرمایه گذاری، حسابرسی و مالیات، در میان دیگران است. فارغ التحصیلان به طور کامل واجد شرایط می توانند شرکت خود را شروع کنند یا تصمیم به رفتن به مشاوره مالی کنند.

92 درصد از اشتغال پس از فارغ التحصیلی. *

* متقاضیان تحقیق دانشجویی در حال حاضر به دنبال استخدام یا استخدام در 6 ماه پس از اتمام برنامه هستند. کلاس 2016/17.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی August 27, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
10,500 EUR
دانش آموزان اتحادیه اروپا: € 10،200. دانشجویان غیر اتحادیه اروپا € 15،300.
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Postgraduate Diploma in Accounting