توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه پاره وقت در خط است که در آماده سازی فارغ التحصیلان مهندسی از جمله محلی مهندسان، مشاوران و پیمانکاران با دانش، مهارت و تواناییها و ظرفیتهای لازم برای جایزه کارشناسی ارشد معتبر در جاده ها و حمل و نقل است.

تحصیلات تکمیلی دیپلم شامل دو پاره وقت در خط مخلوط مرحله (سال) یادگیری، با مرحله 1 متشکل از ترم 1 و 2، که در آن موضوع جاده ها، مهندسی تعمیر و نگهداری و مدیریت شبکه است. مرحله 1 معادل گواهی کارشناسی ارشد L9 در جاده مهندسی تعمیر و نگهداری و مدیریت شبکه در مرحله 2 است (ترم 3 و 4)، تمرکز بر روی طراحی جاده ها و ساخت و ساز. عملکرد کلی به جایزه کمک می کند. یادگیری ترکیبی از روی خط سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی در دانشگاه ها و تکالیف پروژه است.

فارغ التحصیلان موفق می تواند به برنامه کارشناسی ارشد مهندسی (مرحله 3) که در آن یک پایان نامه تحقیقاتی است که در طول ترم 5 و 6 انجام پیشرفت.

جاده های حمل و نقل

شرایط ورود

نیاز برای ورود به مرحله 1 از این برنامه، یک مدرک افتخاری کلاس بنگ دوم در مهندسی عمران یا معادل آن است. فارغ التحصیلان موفقیت آمیز سطح 9 گواهی در مهندسی تعمیر و نگهداری و مدیریت شبکه جاده می توانید انتقال به مرحله 2 این برنامه است.

تمام سخنرانی ها، آموزش ها و کارهای عملی از طریق انگلیسی تحویل داده می شود. مهم است که دانش آموزانی که زبان مادری انگلیسی ندارند استاندارد لازم برای ورود را داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که از وقت خود در IT Sligo بیشترین ارزش را کسب می کنند. حداقل نمره مهارت لازم برای ورود به IT به زبان انگلیسی مورد نیاز Sligo است: 6.0 نمره IELTS برای مدارک تحصیلات تکمیلی.

فرصت های شغلی

این جایزه (PgDip کارشناسی ارشد مهندسی افزودنی) است که در ارائه فارغ التحصیلان دانشگاهی با الزامات مجوز رسمی مهندسین ایرلند برای وضعیت مهندس خبره است. این مهندسان حرفه ای به پیشرفت به نقش های ارشد در بخش جاده ها و مهندسی حمل و نقل را تسهیل کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
9,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019