دیپلم کارشناسی ارشد در رشته مهندسی در جاده ها و حمل و نقل

Institute of Technology Sligo

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم کارشناسی ارشد در رشته مهندسی در جاده ها و حمل و نقل

Institute of Technology Sligo

این برنامه پاره وقت در خط است که در آماده سازی فارغ التحصیلان مهندسی از جمله محلی مهندسان، مشاوران و پیمانکاران با دانش، مهارت و تواناییها و ظرفیتهای لازم برای جایزه کارشناسی ارشد معتبر در جاده ها و حمل و نقل است.

تحصیلات تکمیلی دیپلم شامل دو پاره وقت در خط مخلوط مرحله (سال) یادگیری، با مرحله 1 متشکل از ترم 1 و 2، که در آن موضوع جاده ها، مهندسی تعمیر و نگهداری و مدیریت شبکه است. مرحله 1 معادل گواهی کارشناسی ارشد L9 در جاده مهندسی تعمیر و نگهداری و مدیریت شبکه در مرحله 2 است (ترم 3 و 4)، تمرکز بر روی طراحی جاده ها و ساخت و ساز. عملکرد کلی به جایزه کمک می کند. یادگیری ترکیبی از روی خط سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی در دانشگاه ها و تکالیف پروژه است.

فارغ التحصیلان موفق می تواند به برنامه کارشناسی ارشد مهندسی (مرحله 3) که در آن یک پایان نامه تحقیقاتی است که در طول ترم 5 و 6 انجام پیشرفت.

جاده های حمل و نقل

شرایط ورود

نیاز برای ورود به مرحله 1 از این برنامه، یک مدرک افتخاری کلاس بنگ دوم در مهندسی عمران یا معادل آن است. فارغ التحصیلان موفقیت آمیز سطح 9 گواهی در مهندسی تعمیر و نگهداری و مدیریت شبکه جاده می توانید انتقال به مرحله 2 این برنامه است.

تمام سخنرانی ها، آموزش ها و کارهای عملی از طریق انگلیسی تحویل داده می شود. مهم است که دانش آموزانی که زبان مادری انگلیسی ندارند استاندارد لازم برای ورود را داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که از وقت خود در IT Sligo بیشترین ارزش را کسب می کنند. حداقل نمره مهارت لازم برای ورود به IT به زبان انگلیسی مورد نیاز Sligo است: 6.0 نمره IELTS برای مدارک تحصیلات تکمیلی.

فرصت های شغلی

این جایزه (PgDip کارشناسی ارشد مهندسی افزودنی) است که در ارائه فارغ التحصیلان دانشگاهی با الزامات مجوز رسمی مهندسین ایرلند برای وضعیت مهندس خبره است. این مهندسان حرفه ای به پیشرفت به نقش های ارشد در بخش جاده ها و مهندسی حمل و نقل را تسهیل کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
9,000 EUR
Locations
ایرلند - Sligo, County Sligo
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
ایرلند - Sligo, County Sligo
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات