توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره کارشناسی خود را با مدرک فوق لیسانس خود شروع کنید این برنامه برای تغییر شغلی یا دانش آموزانی که قصد دارند دانش و مهارت های عملی خود را گسترش دهند، برای شروع کار خود در صنعت مهمان نوازی طراحی شده است. علاوه بر این، دانشجویان دوره های متنوعی را برای شیوه های مدیریت عمومی کسب و کار در مهمان نوازی می کنند. این باعث می شود تغییرات حرفه ای و حرفه ای جوان به عنوان مدیران در صنعت مهمان نوازی جهانی موفقیت آمیز باشد - حتی اگر مدرک لیسانس شما در زمینه غیر مرتبط باشد.

چرا لوس روچستر می شود؟

به دست آوردن استعداد چند فرهنگی و یادگیری در کنار یک دانشجو متنوع در مهمان نوازی جهانی در شانگهای گسترش شبکه خود را از طریق اتصالات صنعت و بازدید از استخدام تعداد ده ها شرکت برتر در هر ترم دانش و اعتماد به نفس خود را از طریق برنامه های نوآورانه یکپارچه سازی تئوری و عمل واقعی در دنیای واقعی را توسعه دهید.

برنامه های تحصیلات تکمیلی به سرعت به بیمارستان مراجعه کنید دیپلم فارغ التحصیل LRJJ به ویژه در زمینه تغییر شغلی - دانشجویانی که مدرک یا تجربه حرفه ای در زمینه خارج از مهمان نوازی دارند، اما نیاز به دانش خاص و مهارت لازم برای مدیریت کسب و کار مهمان نوازی مانند هتل ها، رستوران ها، رویدادها و خرده فروشی های لوکس دارد. برنامه مدیریت نوآورانه هتل ما در سطح تحصیلات تکمیلی نیز به کارفرمایان مهمان نوازی کمک می کند که می خواهند مهارت های خود را در مدیریت، کارآفرینی، بازاریابی و سایر زمینه ها به خوبی تنظیم کنند.

پایه های جامد در مدیریت و استراتژی کسب و کار برنامه های درسی ما در مورد مدیریت هتل، دوره های بازاریابی و مدیریت کسب و کار ما، شما را به مدیریت عملیاتی و مسائل استراتژیک که مدیران مهمان نوازی جهانی امروز با آن روبرو هستند، آشكار می سازد. این برنامه تحصیلات تکمیلی به سرعت پیشرفت مهارت های انتقادی شما را برای موقعیت های مدیریتی در صنعت افزایش می دهد. شما به عنوان یک تصمیم گیرنده با اعتماد به نفس، توانایی های رهبری و مهارت های کارآفرینی را تیز می کنید.

پروژه های مجتمع عملی به شما امکان می دهند دانش خود را اعمال کنید و مهارت های خود را در محوطه دانشگاه افزایش دهید. علاوه بر این، ترم کارآموزی حرفه ای به دیپلم کارشناسی ارشد ما اضافه شده است، به شما این امکان را می دهد که از تجربه زندگی واقعی کسب کنید.

دانشکده برنامه PGD در LRJJ توسط کارشناسان علمی و متخصصان با تجربه ای هدایت می شود. اعضای هیات علمی ما دانش خود را به چالش کشیدند و گسترش دادند و یک تجربه آموزشی انتقادی را فراهم کردند.

روش آموزش در لس Roches، برنامه درسی نوآورانه شما را قادر می سازد تا دانش تئوریک خود را از طریق کاربرد عملی تقویت کنید. از طریق دیپلم کارشناسی ارشد در مهمان نوازی، شما پایه و اساس قوی در مدیریت کسب و کار و استراتژی توسعه. با توجه به برنامه مهمان نوازی تحصیلات تکمیلی که انتخاب میکنید، دانش عمیق در مورد موضوع تخصصی یا یک مروری جامع از مدیریت هتل خواهید گرفت. شما مهارت های بین فردی، توانایی های رهبری و دیدگاه جهانی را تیز می کنید.

حمایت شغلی آیا هدف شما تغییر حرفه ها و یا پیشرفت در حرفه شغلی شما است، تیم ما در زمینه توسعه حرفه ای توسعه (CDIP) شما را در آماده سازی CV، پیدا کردن فرصت های شغلی و پرداخت تکنیک های مصاحبه به شما اختصاص می دهد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
می 2019
اوت 2019
Duration
12 - 12 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
می 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

می 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

نوامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date