توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم کارشناسی ارشد مدیریت پروژه BIM Manager (Modeling Information Modeling) طراحی شده است تا دانش آموزان را قادر به سازماندهی گروه های کاری هماهنگ شده در زمینه روش مدل سازی پارامتری (BIM) برای توسعه پروژه ها، اجرای آثار ساخت و بهره برداری از میراث.

طبق نظر کمیته BIM وزارت کارهای عمومی در ژوئیه 2015، برآورد شده است که تا پایان سال 2018 استفاده از BIM در مناقصه عمومی اجباری خواهد بود.

ماه آینده دسامبر 2015 در پردیس والنسیا اولین دوره دوره کارشناسی ارشد "دوره کارشناسی مدیریت پروژه، روش BIM" 2015-16 را آغاز خواهد کرد. پس از موفقیت نخستین دوره دوره 2014-15 در مادرید، دوره جدیدی را با این پیشنهاد در شهر والنسیا آغاز کردیم که کیفیت مطالب و کلیسا را ​​با شهرانی که تولد BIM را دیدند در اسپانیا در والنسیا اولین گروه کاربری Revit در اسپانیا و همچنین مهمترین رویداد در سطح BIM، مانند جلسه کاربران BIM در اسپانیا، بوجود آمد.

دیپلم کارشناسی ارشد مدیریت پروژه، روش متدولوژی BIM، دانش آموز را قادر می سازد تا تیم های هماهنگ کار را از نقطه نظر فرایندها، فن آوری، منابع انسانی و استراتژی ها، اطراف یک مدل مجازی پیش ساخته شده (VDC) در طول دوره کارشناسی ارشد، مبانی و مفاهیم اساسی مرتبط با روش BIM شناخته شده است، جزئیات نرم افزاری و مکمل هایی که مدل سازی، کنترل و مدیریت مدل را در هر مرحله ای که ما در طراحی آنها قبل از ساخت و نگهداری. ما متوجه خواهیم شد که استفاده از 3D، 4D، 5D و دیگر BIM، استانداردها، راهنماها و اسناد هماهنگی با توجه ویژه به برنامه اجرایی BIM (BEP) درک شده است. به همین ترتیب، دیگر برنامه های مدیریت پروژه BIM ضروری برای تکمیل آموزش، تجزیه و تحلیل خواهد شد.

از طریق اجرای دوره کارشناسی ارشد، دانش آموز قادر خواهد بود تا عملکردهای مدیر BIM، قطعه اساسی هزاران شرکت در بخش AEC را برای سازماندهی هر پروژه ساختمان که از طریق روش BIM توسعه یافته است، انجام دهد.

هدف:

معماران، مهندسان فنی، مهندسان ساختمان، مهندسین و مهندسین فنی. قابل دسترسی برای سایر مقاطع.

تالیف:

در انتهای دوره، دانشجوی دوره کارشناسی ارشد مدیریت پروژه، مدیر BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) که توسط Universidad Europea والنسیا اعطا شده است، دریافت خواهد کرد.

مدولیشن:

مخلوط، با فعالیت حرفه ای سازگار است.

برنامه:

کارگاههای چهره به چهره: یک جمعه یک ماه از ساعت 9:30 صبح تا 2:30 بعد از ظهر و از ساعت 3:30 صبح تا 7:30 صبح است. کارگاه های مکمل نرم افزاری: جمعه ها پس از این کارگاه در روز جمعه از ساعت 9:30 صبح تا 2:30 بعد از ظهر.

پردیس:

ساختمان اروپا (Av De Aragon 30، والنسیا).

ASPECTS DIFFERENTIAL

 • این اولین دوره کارشناس مدیریت BIM در اسپانیا است که تمام چرخه عمر ساختمان را شامل می شود: طراحی، اجرا، راه اندازی، تعمیر و نگهداری و مدیریت.
 • این هیات علمی از متخصصین بسیار متخصص در این روش تشکیل شده است.
 • این آموزش چند رشته ای را دریافت می کند که تمام مسائل مربوط به تهیه پیش نویس پروژه را با استفاده از ساخت و ساز و بهره برداری بعد از آن ادغام می کند.
 • این برنامه ترکیبی است که در آن دسترسی به اسناد و مشورت با شک و تردید در مورد محتوای نظری از طریق مجازی مجازی انجام می شود و شیوه های محتویات هر یک از ماژول ها در جلسات رو به جلویی صورت می گیرد.
 • در طول سال تحصیلی یک پروژه واقعی ایجاد شده است که به عنوان ستون فقرات محتوا و پیاده سازی دانش عمل می کند.
 • این برنامه شامل یک ماژول خاص برای استفاده و ارتقاء روش BIM است.

امتیازات ACADEMIC

 • رزرو محل: 500 یورو
 • مبلغ آموزش: 3000 یورو
 • مجموع: € 3500

SOFTWARE:

برای تکمیل تحصیلات تکمیلی، شرکت های زیر اجازه استفاده و یا مجوز های موقت و / یا تحصیلی برای تحقق روش ها را می دهند: Autodesk، Cype Software، Lumion، Synchro Sowtware، Construsoft، Micad Global Group و Leica. در طی دوره کارشناسی ارشد، شما کار می کنید و / یا می دانید از ویژگی های اصلی نرم افزار: Autodesk Revit، Navisworks مدیریت، Recap، Tekla BIM چشم، دفتر ویکو، Synchro، پرستو و هزینه آن، Arquimedes، Lumion، CypeCAD، CypeMEP، Cype IFC ساز ، Leica Cyclone و Gestproject عمدتا.

به طور خاص، با شرکت RIB اسپانیا تاسیس شده است که از طریق آن مجوز های رایگان برای دانش آموزان در طول دوره دوره کارشناسی ارشد به علاوه یک ماه اضافی اختصاص داده است.

فرآیند پذیرش Universidad Europea de Valencia

فرایند پذیرش برای انجام هرکدام از دوره های کارشناسی می تواند در طول سال انجام شود، هرچند ثبت نام در هر یک از برنامه های ما، بستگی به وجود جای خالی دارد.

برای تکمیل روند پذیرش، متقاضیان باید از این مراحل ساده استفاده کنند:

 • مشاوره شخصی
 • ارائه درخواست و مدارک برای ارزیابی مشخصات ASPIRANT
 • مصاحبه شخصی و ارزیابی پروفیل
 • تأییدیه پذیرش
 • شکل گیری رزرو و ثبت نام

فرایند پذیرش هیچ هزینه ای برای نامزدی یا هر گونه تعهدی به وجود نمی آورد تا زمانی که رزرو رزرو شود.

دانشکده تحصیلات تکمیلی دارای استادان، متخصصان و متخصصان معتبر فعال است که برنامه های موضعی را که همیشه با نیازهای خاص جهان کار سازگار است، تدریس می کند.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی
آخرین به روز رسانی July 12, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
می 2019
Duration
Price
3,500 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
می 2019
آخرین مهلت تقاضا

می 2019