دیپلم CIM در بازاریابی حرفه ای

عمومی

شرح برنامه

دیپلم CIM در بازاریابی حرفه ای بیشتر به چالش کشیدن است و مناسب برای کسانی که با سال تجربه چند است. مناسب برای آن در نقش های بازاریابی با درجه بازاریابی است. در اینجا تاکید بیشتر در سمت استراتژیک بازاریابی است برای کسانی که در حال حاضر مدیران بازاریابی و یا مشتاق به آن نقش است.

در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود به:

  • نوشتن و دفاع یک طرح بازاریابی استراتژیک است.
  • اندازه گیری اثر بخشی برنامه های بازاریابی خود و کمپین های دیجیتال
  • اندازه گیری و بهبود تجربه مشتریان خود را استثنایی از طریق روش های نوآورانه.

شرایط ورود

در حالت ایده آل شما باید بین 3-6 سال تجربه بازاریابی است. شما را در یک موقعیت بازاریابی در سطح میانی است. شما ممکن است یک کسب و کار یا مدرک مربوط به بازاریابی، و یا سطح 4 گواهی CIM در بازاریابی حرفه ای است.

چه یاد می گیرید

نوشتن و دفاع یک طرح بازاریابی استراتژیک است. اندازه گیری اثر بخشی برنامه های بازاریابی خود و کمپین های دیجیتال است. اندازه گیری و بهبود تجربه مشتریان خود را استثنایی از طریق روش های نوآورانه.

چرا TMF؟

نتایج TMF نه تنها از متوسط ​​انگلستان است. نمایندگان ما به طور منظم مقام اول را در دوره های CIM در سطح جهانی. بیش از فقط یکی دیگر از ID دانش آموز # در "کارخانه امتحان". یک بازاریاب حرفه ای - مطالعه دیپلم CIM خود را در انجمن بازاریابان.

میخواهی بیشتر بدانی؟ ما را در 0800 024 8095 تماس بگیرید، info@themarketersforum.co.uk ایمیل، و یا پیدا کردن خود را فاصله دوره های بازاریابی آموزش آنلاین و کتاب آن را امروز.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Established in June 2004, The Marketers Forum Ltd (TMF)designs and delivers professional training courses that will engage, challenge and inspire you.We have designed an exciting new approach to our e ... اطلاعات بیشتر

Established in June 2004, The Marketers Forum Ltd (TMF)designs and delivers professional training courses that will engage, challenge and inspire you.We have designed an exciting new approach to our e-learning programmes, informed by sound research and specifically designed to meet your needs. اطلاعات محدود