دیپلم eutheca در بازیگری کلاسیک

EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم eutheca در بازیگری کلاسیک

EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

شرح "کمدی دلارته، ARTE DELLA کمدی"

کمدی دلارته یعنی تئاتر و نه تنها این، دراماتورژی از زندگی اجتماعی، و هنر به معنای حرفه ای، نظم و انضباط بازیگر. این نوع از تئاتر نگه می دارد که در حال تحول، اقدام در زمینه انسان از زمان خود زندگی است. در تئاتر این کلمه به عمل متصل شده و بازیگر کسی است که عمل می کند.

امروزه، کمدی دلارته را نگه می دارد به عنوان یک عامل مستقل دسته اما به طور خاص آن را در آموزش و پرورش و درک عمل تئاتر در متن نویسنده برای کسانی که در مورد تئاتر مراقبت ضروری است.

شش ماه در خارج از کشور در EUTHECA است برای هر کسی که می خواهد به تعمیق در تئوری و عمل، اکتشاف ارتباط نزدیک بین کمدی دل آرته و دراماتورژی اروپا.

اهداف:

هدف این است که به دانش آموز درک کامل تر از کار نمایشنامه نویس، نه تنها در سناریوی از یک زمینه تئاتر اروپا در نظر گرفته، اما چگونه آن را در سناریوی معاصر اعمال می شود و به طور کلی مربوط به کار بازیگر.

 • به دست آوردن تفاسیر کمیک و تکنیک های ماسک با و یا بدون ماسک (ECC پنتالونه، Capitano، Dottore، Zanni، Arlecchino به، Pulcinella، COLOMBINA.) از طریق یک پاسچر، آموزش آواز gestural و جوی پیشرفته
 • به دست آوردن تکنیک های تنفس و انتشار آوازی
 • به دست آوردن مقدمات شمشیربازی و مرحله مبارزه با.
 • ابزار و روش های به دست آوردن را در ایجاد یک خصوصیات استفاده می شود.
 • درک آثار نمایشنامه نویسان کلیدی مانند ویلیام شکسپیر، مولیر، کارلو گولدونی.
 • بند، دستکاری، شمشیربازی، آواز خواندن و رقص تاریخی: مطالعه و توسعه توانایی های مرتبط با اقدام حرفه ای به طور خاص و به متون درام که مورد مطالعه قرار گرفته اشاره موسیقی تئاتر.

نتایج:

 • بودن از ظرفیت های خود را از بیان و تفسیر آگاه از طریق آواز خواندن و رقص، توسعه ظرفیت های ارتباطی در کار گروهی، آواز مهارت و انجام در صحنه همان زمان و مراحل رقص با هم.
 • در حال قادر به متحد کردن رشته های مختلف (به عنوان مثال نرده، بند) به منظور ایجاد شخصیت و نشان دادن توانایی استفاده از این رشته ها با تفسیر مبارزه با سرنیزه، با سلاح ها و دوئل.
 • در حال قادر به با ظرفیت بالاتر از بداهه و برای حفظ سبک کمیک عمل می کنند؛
 • بودن حضور خود را آگاه بر روی صحنه و نشان دادن یک شکل پذیری بازنمونگری و آزمایش با تفسیر فیزیکی و روانشناسی شخصیت؛
 • دانستن و اعمال قوانین به منظور ایجاد چیز با توجه به متن است.
 • به رسمیت شناختن در متن آن شرایط که حرکت عمل در صحنه، فرض تم بر روی خود، و عمل در صحنه با بداهه دست اول با هدف، paradoxally، بداهه نوازی متن نوشته شده نویسنده.

پس از درست مدیریت انگیزه عمل، و ساخته شده از قطعات پیچیده و غنی برای نقش، دانش آموز قرار است به بازگشت و به متن در بازگشت نیز آن را به عنوان نویسنده نوشته شده بود، توجه حتی به جو، خصوصیات، سبک از بازی انتخاب شده است.

آماده سازی حرفه ای

دوره مقدماتی شش ماه است. این البته معتبر که هسته خود را از کمدی دلارته، سبک نمایشی توسعه یافته در ایتالیا، که اجازه می دهد growness از دانش تکنیک های بازیگر است.

حضور البته این فرصت را به دسترسی مستقیم به سه سال دوره آکادمی در اقدام بدون آزمون پذیرش می دهد.

صلاحیت منتشر شد:

گواهی مشارکت Eutheca: به اتمام دوره های آموزشی، کارگاه ها و کارگاه های تابستانی شرکت کنندگان یک گواهی حضور، برای کسب مهارت های فنی خاص مفید دریافت خواهید کرد.

پذیرش

حداقل سن ورود 18. این است که هیچ محدودیت سنی بالا وجود دارد. هیچ پیش نیاز دانشگاهی برای این دوره وجود دارد. متقاضیان باید سخنرانان مسلط به زبان انگلیسی باشد.

کاربردها

بستن برنامه های کاربردی در 31 ژانویه سال 2016 ترم بهار در تاریخ 31 ژوئیه 2016 برای ترم پاییز. ما می توانیم هر برنامه پس از این مهلت ارسال قبول نمی کند.

نرم افزار آنلاین

هزینه درخواست آنلاین: € .100،00 توسط کارت اعتباری یا بدهکاری

هزینه برای 2016/2017

برای دانش آموزان اتحادیه اروپا: € .5.000،00 برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا: € .6.500،00

نکته:

 • هزینه برای هر ترم باید در پیش پرداخت می شود و نه بعد از تاریخ تعیین شده در پیشنهاد نامه دانش آموز است. هر دانش آموزی که در عقب افتادگی است با توجه به / هزینه خود قادر نخواهد بود به پیشرفت با آموزش خود را تا زمانی که همه پول های برجسته بدهکار به EUTHECA پرداخت می شود. دانش آموزانی که باید هزینه در قبل از اتمام برنامه کامل به خود را از مطالعه پرداخت نمی خواهد که مدرک خود را تا زمانی که پرداخت نکردن ساخته شده است.
 • دانش آموزان، در شرایط استثنایی، به قصد ترک EUTHECA باید توجه حداقل یک دوره کامل در نوشتن چنین قصد به دفتر علمی است. دانش آموزان در قبال هزینه در سراسر دوره متوجه (ES خواهد بود. اگر یک دانش آموز نیمه راه از طریق ترم پاییز برگ، آنها مسئول باقی مانده از هزینه های که برای مدت و هزینه های کامل برای ترم بهار زیر) می باشد.

در صورت بعید است که EUTHECA مجبور به بستن به علت فورس ماژور، بدون هزینه می تواند بازگشت و نه جبران ساخته شده برای هر دوره از شهریه که ممکن است از طریق ناتوانی آکادمی را از دست داده شده است برای انجام کار خود را به عنوان یک نتیجه از شرایط خارج از آن کنترل.

تاریخ مدت برای 2015/2016

 • ترم بهار: 4 ژانویه - 25 مارس سال 2016
 • ترم تابستانی: 4 آوریل - 3 ژوئن سال 2016
 • پاییز مدت: 5 سپتامبر - 9 دسامبر سال 2016
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • ایتالیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
ایتالیا - Rome, Lazio
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
ایتالیا - Rome, Lazio
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات