توسعه صلاحیت و یکپارچگی

دوره 3 دوره حرفه ای RIBA بخش نهایی آموزش حرفه ای دانش آموزان معماری و بالغ بر حداقل هفت سال تحصیلی و تجربه حرفه ای است.

این دوره بر اساس تجربه حرفه ای و دانش دانش آموزان در طول این دوره به دست آورده است و هدف آن کمک به مهارت ها، آگاهی و توانایی های مناسب برای نشان دادن شایستگی حرفه ای و یکپارچگی است.

این دوره توسط هیئت ثبت نام معماران و موسسه سلطنتی معماران بریتانیایی تأیید شده است، و دانشجویان موفق می توانند برای ثبت نام به عنوان معمار با ARB و عضویت عضویت در RIBA اعتراض کنند.

تمرین معماری حرفه ای از طیف گسترده ای از فعالیت های متنوع و فراگیر ارائه می شود که اغلب با تقاضاهای متناقض است. معماران باید بتوانند از طیف وسیعی از محدودیت های قانونی، نظارتی، قانونی و تجاری پیروی کنند و از نظر اخلاقی و با یکپارچگی اقدام کنند تا خدمات حرفه ای مناسب و موثر را به مشتریان، سهامداران و جامعه گسترده تر ارائه دهند.

دوره 3 دوره حرفه ای RIBA به دانش آموزان کمک می کند تا با حمایت از آرمان های معماری و مهارت هایشان، بر این جنبه های متفاوتی آشنا شوند، رفتار کنند.

چرا بخش 3 کار حرفه ای RIBA را در LSBU می گیرید؟

 • برای انجام CPD، آشنا شدن با موضوع یا تجدید حیات، بدون گرفتن امتحان، می توان از سخنرانی های فردی یا چندگانه استفاده کرد.
 • دوره ای و معاینه فنی حرفه ای که توسط RIBA تدوین شده و مطلع شده است.
 • تنوع در تدریس و پشتیبانی: 20 سخنرانی توسط متخصصان و تمرینکنندگان، گروهی و یک به یک تمرین، یادگیری و بازنگری همگانی، آماده سازی امتحان، بازی نقش تعاملی و مصاحبه های شبیه سازی حرفه ای.
 • اندازه کوهورت های کوچک تر و تسهیل درگیر شدن بیشتر و مشارکت در این گروه آموزشی، سخنرانان و دانشجویان دیگر را در این دوره فرا گرفت.
 • پشتیبانی از تجربه حرفه ای از جمله نظارت PEDR.
 • دوره نیمه وقت که می تواند در عرض 10 ماه تکمیل شود، با توجه به تجربه اشتغال مناسب و دستیابی به استانداردهای مناسب از طریق معاینه.

اعتبار نامه ها

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

ماژول ها

این دوره شامل موارد زیر می باشد.

 • مجموعه سخنرانی و معاینه
 • مطالعه موردی و سوابق تجربه حرفه ای
 • ارزیابی شغلی و مصاحبه حرفه ای

قابلیت کارکرد

واجد شرایط نهایی در مطالعه معماری قسمت سوم است که در آن 5 سال تحصیلات دانشگاهی و حداقل 2 سال تجربه حرفه ای، بر اساس حداقل استانداردهای حرفه ای برای صلاحیت و انجام یک معمار ارزیابی می شود.

دوره RIBA Professional Practice Part 3 توسط ARB تجویز شده و توسط RIBA تایید شده است و دوره های اعتبار سنجی اطمینان حاصل می شود که محتوای و خروجی های دوره به طور کامل با هم مرتبط هستند و سازگاری نزدیکی با عمل حرفه ای دارند. این دوره توسط RIBA در مجددا اعتبار آن در سال 2018 مورد تحسین قرار گرفت.

در حالی که این دانشگاه هیچ وسیله ای برای اطمینان از وضعیت اقتصادی در سطح ملی و در سطح ملی اشتغال را تضمین نمی کند، فارغ التحصیلان کار در انتهای این دوره تکمیل خواهند شد و هدف آنها ایجاد اشتغال است.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد برای سال دوم در رشته - The Times University of the Times and Sunday Times Good 2018، 2019.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

لینک های حرفه ای

مجوز حرفه ای

تکمیل موفقیت آمیز دوره و گذراندن تمام بخش های بخش 3 حرفه ای RIBA، نامزدها را به عنوان معمار با ثبت نام انجمن معماری (ARB) ثبت نام می کنند و به RIBA اعطا می شود.

سازمان عضویت حرفه ای موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) از طریق معماری، ساختمان ها، جوامع و محیط را بهتر می کند. RIBA راهنمایی در مورد استانداردهای حرفه ای، آموزش، پشتیبانی، و شناخت را فراهم می کند که اعضای سراسر جهان را در اوج حرفه خود قرار می دهد.

هیئت ثبت نام معماران (ARB) بدن قانونی انگلستان است و ثبت نام از معماران را انجام می دهد و اطمینان می دهد که فارغ التحصیلان دوره های ما صلاحیت عمل را دارند.

سخنرانان مهمان اخیر

 • متی بروویکی و ایلین استوول ARB، زمینه برای تمرین
 • استفان بروک هاوس، مدیریت معماری و ساخت و ساز
 • Derek Tatnall، تدارکات ساختمان، قراردادهای JCT و مسائل مربوط به حزب دیوار
 • فرانک وودز، مسئولیت حرفه ای و حل اختلافات

آموزش دادن و یادگیری

دانش آموزان در طول تحصیلات خود با طیف وسیعی از روش های آموزش و یادگیری پشتیبانی می شوند. گروه های آموزشی گروهی سطح بالایی از ارتباط با دانش آموزان را برای کمک به توسعه مطالعات موردی و بررسی تجربیات آنها فراهم می کنند. پشتیبانی بیشتر از طریق سمینارها گروه های بزرگ، آموزش ها و کارگاه های آموزشی بازی نقش مهمی را ارائه می دهد.

دانش آموزان به شدت تشویق می شوند که گروه های مطالعات غیر رسمی را با دیگران برنامه ریزی کنند تا معاینه قسمت 3 انجام دهند. مدیر دوره، در ابتدای دوره، مخاطبین را فراهم می کند، اما نامزدهای فرد باید ابتکار عمل را در ایجاد چنین گروه هایی، که شناخته شده است در اشتراک گذاری تجربه و درک مسائل مربوط به عمل مفید است، ارائه حمایت متقابل در بازبینی معاینه و تمرکز تلاش در اولویت ها

در کنار پشتیبانی دانشگاهیان و تکنسین های موجود در مدرسه، دانشگاه ارائه می دهد مجموعه ای از خدمات برای کمک به نیازهای یادگیری پشتیبانی می کند.

تیم مهارت های یادگیری (S4L) تقسیم مرکز آموزش معلومات پژوهشی (CRIT) است. این تیم خدمات انعطاف پذیر را برای تمام دانش آموزانی که در LSBU ثبت نام کرده اند فراهم می کند و از شما کمک می کند تا سواد علمی خود را افزایش دهید و عملکرد علمی و حرفه ای خود را برای دستیابی به توانایی کامل خود افزایش دهید. شیوه های علمی ما، توسعه زبان انگلیسی و ریاضیات و مقررات آمار توسط معلمان با تجربه تدریس می شود.

شرایط ورود

دوره و معاینه برای دانش آموزانی که ARB / RIBA Part 1 و Part 2 qualifications یا معادل آنها را به دست آورده اند توسط هیئت ثبت نام Architects شناخته شده است.

در زمان ورود به معاینه، کاندیداها باید حداقل حداقل 24 ماه تجربه مناسب حرفه ای ثبت شده را تحت نظارت مستقیم کارشناس حرفه ای در صنعت ساخت که حداقل 12 ماه کار در EEA، کانال جزایر یا جزیره من، تحت نظارت مستقیم یک معمار.

نحوه درخواست

دانش آموزان بین المللی

متقاضیان بین المللی (غیر منزل / اتحادیه اروپا) باید از طریق ما بین المللی نحوه درخواست راهنمایی را دنبال کنند.

دستورالعمل برای متقاضیان خانه / اتحادیه اروپا

حالت

دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانش پژوهان باید از طریق سیستم برنامه اختصاصی ما درخواست دهند. جزئیات کامل در مورد چگونگی انجام این کار در قسمت نحوه اعمال بخش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نحوه اعمال بخش برای دانش آموزان تحقیق ارائه می شود.

محل اقامت

دانش آموزان باید در اسرع وقت برای اقامت در London South Bank University (LSBU) درخواست دهند، پس ما پیشنهاد یک مکان در یکی از دوره های دانشگاهی خود را ارائه می کنیم. در مورد درخواست اقامت در LSBU بیشتر بخوانید.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

ایده خوبی است که در مورد چگونگی پرداخت هزینه های تحصیل و هزینه تحصیل در دانشگاه، در حالی که هنوز برای تحصیل مشغول هستید، فکر کنید. به یاد داشته باشید - شما لازم نیست برای یک محل تأیید در یک دوره منتظر شروع درخواست برای امور مالی دانشجویی.

خدمات برنامه کارشناسی ارشد

یک جلسه با یکی از متخصصان مدرک کارشناسی ارشد خود را بخوانید. در طول یک جلسه مشاوره، آنها به شما در مورد مدرک کارشناسی ارشد در LSBU که به منافع و تجربه شما پاسخ می دهد، توصیه می کنند.

آماده شدن برای شروع

ما به دانشجویان ما کمک می کنیم تا قبل از شروع ترم به دانشگاه آماده شوند. برای پیدا کردن زمانی که شما باید برای محل اقامت شما در LSBU یا مالیات دانشجویی درخواست دهید، نحوه اعمال تب برای این دوره را بخوانید.

هفته خوش آمدید

قبل از اینکه دوره خود را شروع کنید، ما به شما اطلاعاتی را در مورد آنچه شما باید قبل از اینکه وارد می شوید و در طی چند روز اول در محوطه دانشگاه خود بپرسید، به شما ارسال می کنیم. شما می توانید در مورد روند در صفحات هفته خوش آمدید بخوانید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی فوریه 22, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
2,800 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
End Date
ژوئن 5, 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 5, 2020