Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های برنامه های سال مقدماتی را آموزش عمومی

برنامه سال مقدماتی بدین منظور طرح ریزی شده است تا به دانشجویان کمک شود برای دوره های سطح دانشگاه آماده شوند. این سال معمولاً دوره های خواندن، نوشتن و تاریخ را در بر می گیرد. تاکید زیادی بر یادگیری و تفسیر زبان های خارجی نیز وجود دارد.

برنامه های آموزشی عمومی به طور کلی هدف از ارائه دانش آموزان به دانش پایه جامع در مهارت های زندگی و دانش جهانی است. دانش آموزانی که این برنامه را کامل می کنند اغلب به دنبال کار در سطح ابتدایی هستند یا تحصیلات خود را در یک موضوع خاص ادامه می دهند.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید - برنامه های سال مقدماتی را آموزش عمومی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش عمومی

Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

پیش از برنامه در CCSS کامل تمام آماده سازی دور برای تحصیل دانشگاهی، و همچنین به عنوان یک مقدمه بسیار خوبی به زندگی در کالج ششم شکل مستقل در انگلستان است ... ... [+]

پیش از برنامه در CCSS کامل تمام آماده سازی دور برای تحصیل دانشگاهی، و همچنین به عنوان یک مقدمه بسیار خوبی به زندگی در کالج ششم شکل مستقل در انگلستان است.

ایده آل برای دانشجویان 14-17 ساله، هر یک از پیش برنامه می دهد که دانش آموز یک تجربه یادگیری شخصی. ترکیبی از کارشناس آموزش زبان انگلیسی و بهترین معرفی به موضوع درس، فعالیت های ورزشی و گشت و گذار فرهنگی یک تجربه با ارزش یادگیری زبان انگلیسی ایجاد می کند.... [-]

بریتانیا Cambridge
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی