Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های تحصیلات دوره ای را آموزش

هنگامی که دانش آموزان دیپلم دبیرستان را دریافت می کنند و در حوزه تحصیل فعالیت می کنند، اغلب به برنامه های پیش دبستانی برای شروع تحصیل خود باز می گردند. این برنامه ها دوره های اصلی پایه را ارائه می دهند و زمینه دانش آموزان را معرفی می کنند. برنامه های آمادگی به طور کلی یک سال یا کمتر.

برنامه های مقدماتی در آموزش و پرورش چیست؟ این برنامه ها برای معرفی دانشمندان به دانش و مهارت هایی که باید مربیان آینده جهان باشند، طراحی شده است. برنامه ها ممکن است شامل دوره های ابتدایی در زمینه نوشتن، ارتباطات، روانشناسی و سخنرانی عمومی، و همچنین دوره های نظرسنجی عمومی در زمینه های تاریخ، علوم، ریاضیات و ادبیات باشد. دوره های آموزشی پیشنهادی احتمالا شامل موضوعاتی مانند مدیریت کلاس درس، برنامه ریزی درس، توسعه دانش آموزان و تئوری یادگیری می شود.

این برنامه ها از طریق تدریس مهارت های مدیریت زمان خود را برای حرفه های آینده آماده می کنند، که در صورت تطبیق خواسته های بسیاری از اولویت شغلی خود، مفید خواهد بود. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه سبک های مختلف یادگیری را برای آموزش موثر تر و ارائه سخنرانی های عالی، که نه تنها به آنها کمک می کند تا در زمینه تحصیل کار کنند، بلکه همچنین در آنها پیشرفت می کنند.

وقتی بودجه بندی برای مرحله بعدی آموزش خود، افراد علاقه مند به مقایسه هزینه های مدارس آنها در نظر گرفتن، به عنوان هزینه های مختلف به شدت توسط کشور و دانشگاه متفاوت است. بخش کمک مالی یک دانشگاه انتخابی ممکن است بتواند راهنمایی یا کمک ارائه دهد.

در حالیکه بسیاری از رشته های تحصیلی به تحصیل مشغول هستند، مشاغل زیادی وجود دارد که برای دوره های آموزشی آنها آماده می شوند. کسانی که تحصیل می کنند اغلب متوجه می شوند که اشتیاق آنها به دیدن دیگران موفق می شود آنها را برای شغلی در مشاوره، مانند مشاور راهنمایی، مشاور شغلی و روانشناس مدرسه مناسب می دانند. بسیاری از افراد مشغول به کار در اداره، تبدیل شدن به مدیران، مشاوران پذیرش یا استخدام هستند. آنها همچنین ممکن است از مهارت های آموزشی خود به عنوان مشاوران آموزشی یا مدیران برنامه درسی استفاده کنند.

افراد متقاضی می توانند در زمینه آموزش و پرورش در بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان و یا از طریق انتخاب گسترده ای از برنامه های آنلاین آماده شوند. برای برنامه خود جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش

Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

پیش از برنامه در CCSS کامل تمام آماده سازی دور برای تحصیل دانشگاهی، و همچنین به عنوان یک مقدمه بسیار خوبی به زندگی در کالج ششم شکل مستقل در انگلستان است ... ... [+]

پیش از برنامه در CCSS کامل تمام آماده سازی دور برای تحصیل دانشگاهی، و همچنین به عنوان یک مقدمه بسیار خوبی به زندگی در کالج ششم شکل مستقل در انگلستان است.

ایده آل برای دانشجویان 14-17 ساله، هر یک از پیش برنامه می دهد که دانش آموز یک تجربه یادگیری شخصی. ترکیبی از کارشناس آموزش زبان انگلیسی و بهترین معرفی به موضوع درس، فعالیت های ورزشی و گشت و گذار فرهنگی یک تجربه با ارزش یادگیری زبان انگلیسی ایجاد می کند.... [-]

بریتانیا Cambridge
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی