Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های تحصیلات دوره ای را ادبیات

یک سال تحصیلی نوعی برنامه طراحی شده برای کمک به آماده شدن برای ورود به موسسه آموزش عالی مانند یک کالج یا دانشگاه است. این دوره مطالعه ممکن است در زمینه های مختلفی ارائه شود.

شما ممکن است از سال تحصیلی در ادبیات سوال کنید؟ این نوع آموزش و پرورش به شما کمک می کند آموختن برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی آثار نوشته شده، مانند نمایشنامه، رمان، داستان کوتاه، مقاله، شعر و غیره. یک برنامه در ادبیات ممکن است موضوعاتی مانند علائق ادبی، تاریخ، فلسفه یا فرهنگ را پوشش دهد. بعضی از برنامه ها ممکن است بر یک ناحیه خاص یا نویسنده تمرکز کنند، در حالی که دیگران به طور کلی تر هستند.

یک سال درسی در ادبیات ممکن است شما را با مزایای مختلف، از جمله دانش و مهارت های لازم برای موفقیت در برنامه آموزش عالی، تجهیز کند. دیگر توانایی های احتمالی که ممکن است شما بتوانید تیز کنید عبارتند از تفکر انتقادی، گفتار و تجزیه و تحلیل.

اگر درمورد هزینه کامل یک سال درسی مشغول فکر کردن باشید، باید بدانید که قیمت ها از وضعیت به وضعیت متفاوت خواهد بود. عوامل مربوطه ممکن است شامل دسترسی به کمک مالی و همچنین هزینه تحصیل و مواد باشد. اطمینان حاصل کنید که برای دریافت اطلاعات دقیق و جاری از اداره مالی مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

با آموزش در ادبیات، شما ممکن است تعدادی از حرفه های مختلف را دنبال کنید. شما ممکن است تبدیل به یک نویسنده، ایجاد همه چیز از مقالات به اشعار به اسکریپت به داستان، و یا شما می توانید تبدیل به یک معلم زبان و ادبیات. شما ممکن است به عنوان یک تحلیلگر ادبی، منتقد یا مورخ، و یا به کار در صنعت چاپ و نشر ادامه دهید. مشاغل ممکن است در ارتباطات یا رسانه ها نیز موجود باشد. پس از اتمام یک سال تحصیلی، ممکن است آماده باشد تا تحصیلات عالی اضافی را دنبال کنید.

اگر شما علاقه مند به یکی از این برنامه ها هستید، شروع به کار آسان است. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که به سادگی برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درادبیات

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

در این دوره آماده سازی برای مطالعه مدرک کارشناسی در چک برای اتباع بیگانه (در مطالعه علم زبان درست) ما ارائه می دهیم ... [+]

در این دوره آماده سازی برای مطالعه مدرک کارشناسی در چک برای اتباع بیگانه (در زمینه مطالعه علم زبان) ما برای درس صبح دانش آموزان در زبان چک فعلی در سطح مناسب متمرکز با توجه به CEFR و مطابق با الزامات مورد نیاز برای آزمون ورودی ارائه دهد.

آماده سازی عمومی از مطالعات زبانی، ادبی، تاریخی، اجتماعی فرهنگی و sociogeographic می گیرد در قالب کارگاه های آموزشی تعاملی بعد از ظهر. محتوای آموزش در سمینارها به نیازهای خاص امتحانات ورودی دانشگاه در رشته اقتباس شده است.... [-]

جمهوری چک Prague
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی