Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های دوره های تحصیلی را زبان شناسی

برای آماده شدن بیشتر برای شروع یک دوره آموزش عالی، ممکن است بعضی از افراد تصمیم به شروع یک برنامه آموزشی سالیانه بگیرند. این نوع برنامه می تواند به آمادگی دانشجویان برای دوره های کالج و دو ترم به طول انجامد.

برخی ممکن است بپرسند که در سالهای مقدماتی در زبانشناسی چیست؟ این نوع مطالعه کوتاه باید به شما در مورد علم درک زبان های مختلف کمک کند. دوره های آموزشی ممکن است شامل مقدماتی و دوره های کارشناسی در زبانشناسی، و همچنین نحو و فنولوژی باشد. برخی از برنامه ها همچنین ممکن است شامل دوره های پیش دانشگاهی در مقاطع مختلف تحصیلی باشند.

پس از اتمام سال تحصیلی در زمینه زبان شناسی، مزایای متعددی به دست می آید. افزایش مهارت های تفکر انتقادی شما ممکن است در موقعیت های مرتبط با شغلی مفید باشد. توانایی های استدلال کتبی و مهارت های تحلیلی هر یک برای موفقیت در برنامه های آموزش عالی مورد نیاز است. علاوه بر این، منافع مربوط به زبانشناسی، مانند افزایش مهارتهای ارتباطی، ممکن است به زندگی در خانه و زندگی منجر شود.

هزينه گرفتن سال تحصيلی ممکن است چندين عامل متفاوت باشد. بعضی از این عوامل عبارتند از مواد محلی و هزینه های تحصیل و امکان پذیر بودن کمک های مالی. تماس با مدارس انتخابی درباره هزینه ها بهترین راه برای کسب اطلاعات دقیق است.

هنگامی که سال تحصیلی را در زمینه زبانشناسی تکمیل کردید، ممکن است آماده باشد تا فرصت های تحصیلی اضافی در زمینه های مرتبط را دنبال کنید. چنین آموزش هایی ممکن است شامل گرفتن مدرک کارشناسی در زبانشناسی یا زبان خارجی باشد. امکانات آینده شغلی ممکن است شامل تبدیل شدن به یک درمانگر گفتار و زبان، یک متخصص فرهنگ لغت یا یک ویرایشگر کپی باشد. این برنامه همچنین می تواند شما را به دنبال یک حرفه ای به عنوان انگلیسی به عنوان یک معلم زبان خارجی.

اگر شما علاقه مند به زبان شناسی هستید، در نظر بگیرید که دوره ی آمادگی سالیانه را داشته باشید. به سادگی برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درزبان شناسی

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

در این دوره آماده سازی برای مطالعه مدرک کارشناسی در چک برای اتباع بیگانه (در مطالعه علم زبان درست) ما ارائه می دهیم ... [+]

در این دوره آماده سازی برای مطالعه مدرک کارشناسی در چک برای اتباع بیگانه (در زمینه مطالعه علم زبان) ما برای درس صبح دانش آموزان در زبان چک فعلی در سطح مناسب متمرکز با توجه به CEFR و مطابق با الزامات مورد نیاز برای آزمون ورودی ارائه دهد.

آماده سازی عمومی از مطالعات زبانی، ادبی، تاریخی، اجتماعی فرهنگی و sociogeographic می گیرد در قالب کارگاه های آموزشی تعاملی بعد از ظهر. محتوای آموزش در سمینارها به نیازهای خاص امتحانات ورودی دانشگاه در رشته اقتباس شده است.... [-]

جمهوری چک Prague
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی