‏ برنامه سال مقدماتی را علوم کامپیوتر

‏ برترین های برنامه های سال مقدماتی را علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر

دوره های آماده سازی اغلب برای کمک به دانش آموزان محصل، فرصت های تحصیلی خود را در دوره دبیرستان افزایش می دهند. این برنامه ها مخصوصا برای دانشجویانی است که فرصت های تحصیلی دبیرستان با شرایط سختگیرانه دانشگاه های رقابتی مطابقت ندارد.

برنامه های آماده سازی در علوم کامپیوتر چیست؟ دوره های درگیر در تکمیل این مسیر می تواند دانش آموزان دبیرستان را به مطالعه تحصیلی و چالش های کالج معرفی کند. زمینه علم کامپیوتر شامل بررسی رشد توسعه تکنولوژیک است. کلاسها ممکن است مقدمه ای بر محاسبات یا برنامه نویسی، ریاضیات، الکترونیک، مکانیک برق و اپتیک، معماری کامپیوتر یا سیستم عامل باشد. موضوعات ممکن است شامل استفاده از الگوریتم های تفسیر و پردازش اطلاعات باشند. کارآموزی ممکن است شامل برنامه ریزی در وب، جاوا و سی.

همانطور که دانش آموزان برنامه های مقدماتی خود را ترک می کنند، تمایل دارند مهارت های تحقیق کالج پیشرفته و مهارت های مدیریت زمان بهتر را توسعه دهند. بعضی از دانش آموزان ممکن است دریابند که مهارت های ریاضی و سازمان خود را به عادات بودجه ای بهبود می بخشند یا درک آنها از نرم افزار و سیستم عامل ها به مشکلات کمتری با نرم افزارهای مخرب و ویروس ها منجر شده است.

هزینه های مشارکت در برنامه های آماده سازی ممکن است تحت تأثیر عوامل مانند دانشگاه هایی قرار گیرد که دوره های آموزشی، هر گونه منابع مالی موجود در جامعه و الزامات واجد شرایط بودن آن را داشته باشد. دانش آموزان علاقه مند باید با در اختیار داشتن دانشگاه ها یا دانشکده های آینده نگر، فرصت های خود را بررسی کنند.

یک برنامه پیشنهادی به درجه کالج سنتی منجر نمی شود، اما می تواند بسیاری از درها را در صنعت علوم کامپیوتر باز کند. بعضی از گزینه ها ممکن است شامل موقعیت های کارآموزی با آژانس های تحقیق و توسعه و یا دستیار سمت برای استاد باشد. با مدرک کافی از مهارت ها و توانایی های خود، فارغ التحصیلان برنامه های آماده سازی ممکن است قادر به حرکت مستقیم به مشاغل به عنوان یک دانشمند کامپیوتر یا مهندس، تحلیلگر سیستم های کامپیوتری، مهندس نرم افزار، محقق تحقیق داده یا برنامه نویس کامپیوتر باشند.

این برنامه ها در بسیاری از نقاط جهان موجود است. برخی از دوره های آماده سازی ممکن است در آموزش راه دور یا پلت فرم آنلاین موجود باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

CLASSE préparatoire intégrée 3il: چرخه EN deux و ANS - برنامه EN گرینویچ

3IL Groupe
Campus September 2019 فرانسه Limoges

لا گیاه درمان intégrée 3iL ETE conçue پور ceux شبه souhaitent réunir له avantages D'UNE CLASSE préparatoire علمی مشتری جلب EN réalisant UNE غوطه وری فوری dans لو Domaine د L'INFORMATIQUE (توسعه شکل، RESEAUX، SYSTEMES). ال SE différencie برای دیگران برنامه préparatoires همتراز لا découverte د l 'INFORMATIQUE DES لو 1er در semestre AVEC لا تحقق د PROJETS concrets همکاران UNE ouverture سور لو توسعه شکل personne DU FUTUR ingénieur. [+]

لا گیاه درمان intégrée 3iL ETE conçue پور ceux شبه souhaitent réunir له avantages D'UNE CLASSE préparatoire علمی مشتری جلب EN réalisant UNE غوطه وری فوری dans لو Domaine د L'INFORMATIQUE (توسعه شکل، RESEAUX، SYSTEMES). ال SE différencie برای دیگران برنامه préparatoires همتراز لا découverte د l 'INFORMATIQUE DES لو 1er در semestre AVEC لا تحقق د PROJETS concrets همکاران UNE ouverture سور لو توسعه شکل personne DU FUTUR ingénieur.

لا گیاه درمان 3iL، C'EST:

1 بخش کلاسیک (40 مکان) / 1 بخش بین المللی (30 مکان)

4 semestres پور 120 واحد ECTS... [-]


سال آماده سازی در علوم کامپیوتر

Eötvös Loránd University
Campus تمام وقت September 2019 مجارستان District V.

این برنامه برای دانش آموزان آینده ای که می خواهند بنیاد پایه ای برای مطالعات بیشتری در برنامه کارشناسی علوم رایانه ایجاد کنند توصیه می شود. دانشجویانی که به کارشناسی علوم رایانه اعزام می شوند اما نمیتوانند در معاینه ورودی به حداقل دست یابند نیز به دوره مقدماتی ما هدایت می شوند. [+]

این برنامه برای دانش آموزان آینده ای که می خواهند بنیاد پایه ای برای مطالعات بیشتری در برنامه کارشناسی علوم رایانه ایجاد کنند توصیه می شود. دانشجویانی که به کارشناسی علوم رایانه اعزام می شوند اما نمیتوانند در معاینه ورودی به حداقل دست یابند نیز به دوره مقدماتی ما هدایت می شوند.

قدرت برنامه

برنامه درسی دوره مقدماتی مربوط به موضوعات مربوط به برنامه کارشناسی است. این شامل دوره های ریاضیات، علوم انسانی و زبان انگلیسی است.... [-]