Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های تحصیلات دوره ای را مدیریت کسب و کار

یک برنامه آموزشی می تواند دانش آموزان دبیرستان یا فارغ التحصیلان را به انواع مختلف صنایع معرفی کند، و به آنها کمک می کند حرفه ای خاصی را دنبال کنند. تکمیل این دوره مطالعه ممکن است به دانش آموزان محصل کمک کند تا پیشرفت تحصیلی خود را ارتقا دهند، و احتمالا به ورود به مدرسه انتخابی خود کمک می کند.

برنامه های آماده سازی در مدیریت کسب و کار چیست؟ برخی از این برنامه ها برای دانش آموزانی که به طور مداوم در تکمیل مدرک لیسانس خود مشغول به کار هستند، در دسترس هستند. این مسیرها ممکن است نیاز به دو یا سه اصطلاح برای تکمیل داشته باشند و اغلب به تدریس در دانشگاه منتهی می شود. دوره های مدیریت کسب و کار ممکن است موضوعاتی نظیر حسابداری، مدیریت برند، مطالعات کسب و کار، اقتصاد، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی یا مالی و سرمایه گذاری را پوشش دهد. دانش آموزان ممکن است پایه و اساس لازم برای یک دوره خاص تربیت کارشناسی یا دوره تحصیلات عالی را کسب کنند.

فارغ التحصیلان یک دوره آموزشی در مدیریت کسب و کار اغلب دارای مهارت های کسب و کار عالی هستند که می تواند منجر به مزایای مختلف کسب و کار شود. دانش آموزان همچنین ممکن است مهارت های زندگی عملیاتی مانند نحوه بودجه یا سرمایه گذاری برای بازنشستگی را توسعه دهند. دانش آموزان ممکن است بسته به محل برنامه، فرصت های کسب و کار یا امور مالی در یک کشور خاص را داشته باشند.

اکثر کالج ها و دانشگاه ها سیستم خود را از هزینه ها و آموزش و پرورش تشکیل می دهند. عوامل متعدد بر هزینه کلی مشارکت در برنامه های پیشگیرانه تأثیر می گذارند. دانش آموزان علاقه مند باید تحقیقات خود را در مورد هر مدرسه انجام دهند تا بتوانند بهترین روش خود را تعیین کنند.

فرصت های حرفه ای زیادی برای فارغ التحصیلان برنامه مدیریت کسب و کار وجود دارد. با تکمیل یک برنامه آموزشی، فارغ التحصیلان ممکن است واجد شرایط برای شغل به عنوان دستیار منابع انسانی، تحلیلگران موجودی، دستیار مدیر، مدافع اداری یا مدیر کلینیکی باشند. موقعیت ها به عنوان حساب های قابل پرداخت و مدیران دریافتی حساب، مدیران خدمات اداری منطقه ای، مدیران فرودگاه، تحلیلگران منابع انسانی و یا مدیران جلویی.

تکمیل یک برنامه آموزشی در مدیریت کسب و کار می تواند فارغ التحصیلان را به یک حرفه ای موفق و رضایت بخش تبدیل کند. خوشبختانه فرصت هایی برای مشارکت در سرتاسر جهان در کلاس های سنتی و فرمت های آنلاین وجود دارد. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمدیریت کسب و کار

University Canada West (UCW)

ما می دانیم که برخی از دانش آموزان دارای مدارک حرفه ای یا تحصیلی نیستند، اما مایل به دنبال برنامه MBA هستند. دانشجویان می توانند دوره چهار دوره MBA را تکمیل کنند. به منظو ... [+]

بنیاد MBA

ما می دانیم که برخی از دانش آموزان دارای مدارک حرفه ای یا تحصیلی نیستند، اما مایل به دنبال برنامه MBA هستند. دانشجویان می توانند دوره چهار دوره MBA را تکمیل کنند. به منظور واجد شرایط برای پذیرش در برنامه MBA، دانش آموزان نیاز به کسب درجه B یا بهتر از هر دوره پایه دارند.

ساختار دوره

بنیاد MBA شامل دوره های در زمینه های زیر است:

MBAF 501 - کسب و کار

دانش آموزان یاد خواهند گرفت که اسناد و مدارک کتبی تهیه کنند که به آنها در کارهای MBA و محل کار کمک کند. دانش آموزان می آموزند که زمینه و مخاطب را تجزیه و تحلیل کنند تا محتوای هدف و پیام را تعیین کنند و طراحی بصری بصری را به منظور ایجاد ارتباطات نوشته شده در محل کار، که می توانند به طور موثر، سریع و دقیق دریافت، فهم، استفاده و بازیابی شوند، آموخته باشند.... [-]

کانادا Vancouver
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی