Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های تحصیلات دوره ای را مد

یک سال آماده سازی یک دوره از زمان است که در آن دبیرستان یا فارغ التحصیلان دوره متوسطه تحت یک دوره خاص از مطالعه در آماده سازی برای ورود به کالج یا دانشگاه چهار ساله است. مشترک در سراسر جهان، سال آماده سازی ارائه آموزش عمومی است که زمانی که به دنبال مدرک تحصیلی ثابت می کند مفید است.

تنها چیزی که از یک سال آماده سازی در مد است؟ تمرکز اصلی این دوره از مطالعه در زمینه سرعت در حال رشد از مد و تجارت است. دانش آموزان شرکت در یک سال آماده سازی مد متمرکز باید انتظار به نزدیک بررسی تولید، طراحی و تجارت به عنوان آنها را به چند میلیارد دلاری صنعت مد جهانی مربوط. توجه اضافی خواهد شد به اصول درست داده می شود، و دانش آموزان یاد خواهند گرفت که تجزیه و تحلیل و شناسایی نیازهای مصرف کننده و همچنین ایجاد چگونه آن نیاز ها بهترین خطاب. بررسی بیشتر از ملاحظات بازاریابی و گرایش ها، تجزیه و تحلیل روند، و تولید مد بین المللی و تجارت نیز باید انتظار داشت.

کسانی که با موفقیت کامل یک سال آمادگی در مد با مهارت و بنیاد آموزشی لازم برای کسب یک مدرک چهار ساله در صنعت مشابه، و همچنین به عنوان ابزار مورد نیاز را به یک انتقال آرام به آموزش عالی مجهز شده است.

است تنوع قابل توجهی در هزینه مصرف یک سال آماده سازی در مد وجود دارد. هزینه های نهایی بر روی تعدادی از عوامل، از جمله اعتبار برنامه و که در آن، از لحاظ جغرافیایی، آن را در حال ارائه بستگی دارد.

دانش آموزانی که در سال آمادگی مد تکمیل و سپس در ادامه به کسب درجه برای تعداد گسترده ای از نقش های در مد و تجارت در سراسر جهان آماده شده است. آرمان های حرفه ای مشترک برای فارغ التحصیلان مد شامل کار در تجارت مد، مدیریت و ساخت، و یا در ترویج و بازاریابی محصولات و خدمات مرتبط.

یک سال آماده سازی در مد ایده خوبی برای هر کسی که به دنبال ورود به رونق صنعت مد جهانی است.کاوش گزینه های بسیاری است که با مرور دایرکتوری گسترده ما از برنامه وجود داشته باشد، و استفاده از فرم سرب زمانی که شما پیدا کردن یکی که متناسب با نیازهای شما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درمد

Milan Fashion Campus

آیا شما می خواهید به یک طراح مد و یا سبک تبدیل شد، اما شما نمی دانید که چگونه شروع کنم؟ مد میلان پردیس به شما می دهد .... ... [+]

آیا شما می خواهید به یک طراح مد و یا سبک تبدیل شد، اما شما نمی دانید که چگونه شروع کنم؟

مد میلان پردیس به شما این فرصت برای تحقق بخشیدن به رویای خود را. مدرسه مد را توسعه داده است که ترکیبی خاص بین مد سبک و طراحی دوره های هدف به هر کسی که می خواهد به مرحله به زمینه مد و یا آماده سازی یک نمونه کارها

مقدماتی مد برنامه نشان داد برای کسانی که می خواهد به قدم به میدان مد یا مد نمونه کارها طراحی آماده سازی این برنامه شامل: 2 هفته مد یک ظاهر طراحی شده... [-]

ایتالیا Milan
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 3 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
AMD Akademie Mode & Design

ترم مقدماتی با هدف جهت گیری برای خدمات آموزشی طراحی مد (BA)، نام تجاری و طراحی ارتباطات (BA)، اتاق مفهوم ... [+]

هدف

ترم مقدماتی با هدف جهت گیری برای خدمات آموزشی طراحی مد (BA)، نام تجاری و طراحی ارتباطات (BA)، اتاق مفهوم

شایستگی اجتماعی، شایستگی روش، شایستگی و مهارت های حرفه ای زبان - زمینه های زیر از تجربه و تخصص ها آموزش داده می. اشتغال با صنایع فرهنگی و خلاق و شرح شغل را قادر می سازد ارزیابی از الزامات و مسئولیت های صنعت مد و کالاهای مصرفی صنایع، توسعه فشرده از دانش و مهارت های اولیه آماده سازی به طور خاص در مطالعه قبل از. علاوه بر این، ترم مقدماتی همه فرصت به دست آوردن بینش به فلسفه آموزش و ساختار سازمانی AMD در محل مربوطه فراهم می کند.... [-]

آلمان Hamburg Düsseldorf Munich Berlin  + 1 بیشتر
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
5 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی