Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های تحصیلات دوره ای را مطالعات معماری

برنامه های آماده سازی به دانش آموزان اجازه می دهد تا به عادت از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دسترسی پیدا کنند. اکثر برنامه های آماده سازی حدود یک سال طول می کشد و موضوعات متنوع و متنوعی را پوشش می دهند.

برنامه های آماده سازی در مطالعات معماری چه هستند؟ معماری مطالعه ساختارها و فضاهای است. مقدمه ای مناسب برای جهان معماری اساسا مقدمه ای بر جهان است. هنر، تاریخ، علم، فلسفه، ادبیات و دین همه در طرح ها و اشکال ساختمان ها نقش دارند. برنامه آماده سازی در معماری احتمالا شامل دوره هایی در نقاشی فنی و ریاضیات، به ویژه هندسه می شود.

یک برنامه آماده در مطالعات معماری به دانشمندان کمک می کند تا جهان را از طریق لنز سازنده ببینند و می توانند خلاقیت هنری خود را ارتقا دهند. این مهارت ها ممکن است به آنها کمک کند که در میان همتایان خود ایستادگی کنند، زیرا آنها برای ایجاد یک ساختار جدید رقابت می کنند. برنامه همچنین طراحی شده است به دانش آموزان دانستن دانش به خوبی مورد نیاز برای افزایش حرفه ای خود را در معماری.

برنامه های آماده سازی در بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه می شود. دوره هایی که در طول این برنامه ها در نظر گرفته شده اند، در محدوده قیمت مشابه به دوره های دیگر در دانشگاه که در آن گرفته می شوند، می افتند.

دانش آموزان مطالعات معماری اغلب به حرفه های مربوط به ایجاد و حفظ سازه های مختلف در داخل شهرها و مناطق روستایی ادامه می دهند. تبدیل شدن به یک معمار یا صاحب یک شرکت معماری یک شغل شایسته برای فارغ التحصیلان است. شرکت کنندگان در برنامه ممکن است تصمیم به دنبال کار در حفظ تاریخی، حفاظت از ساختارهایی که داستان بشریت را می گویند. بعضی به معماران چشم انداز تبدیل می شوند، تمرکز بر روی اطراف ساختمان های اطراف. دیگران ممکن است تصمیم بگیرند که مسیر کلان را طراحی کنند و به برنامه ریزان شهر تبدیل شوند.

دانشگاه های زیادی در سراسر جهان وجود دارند که برنامه های آماده سازی در مطالعات معماری را ارائه می دهند. دانشجویانی که به یک برنامه انعطاف پذیر نیاز دارند که برنامه کاری و یا خانواده آنها را در بر می گیرد ممکن است از برنامه های آنلاین بهره مند شود. برای برنامه خود جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات معماری

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

دروغ استعداد هنری در درون شما؟ آیا شما از تبدیل شدن به یک معمار رویا؟ ثبت نام برای یکی از دوره های مقدماتی برای مطالعات هنری در ما ... [+]

دروغ استعداد هنری در درون شما؟ آیا شما از تبدیل شدن به یک معمار رویا؟ ثبت نام برای یکی از دوره های مقدماتی برای مطالعات هنری در مرکز ما در پراگ-کریستال!

این دوره در شهریه چک فشرده و افراد که در آن دانش آموزان آزمون های ورودی دانشگاه نشستن، تمرکز دارد. این است که چرا ما ارائه می دهیم هنرمندان افراد آینده مانند هنر، تاریخ هنر یا یک سمینار هنری. برای مشتاق معماران ما نیز ارائه هندسه تشریحی و توصیفی، ریاضیات و یا طراحی فنی.... [-]

جمهوری چک Prague
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 - 1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی