Filter
سال مقدماتی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های تحصیلات دوره ای را مطالعات مهندسی

یک سال آماده سازی یک برنامه برای دانش آموزان برای دریافت با زمینه مورد نظر خود را از مطالعه قبل از ورود به یک برنامه آموزش عالی کامل آشنا است. دانش آموزان اطلاعات مربوط به موفقیت در مدرسه، و همچنین یادگیری زبان مقصد اگر آنها دانشجویان بین المللی است یاد بگیرند. آنها همچنین دوره های خاص مربوط به رشته خود را از علاقه است.

یک سال آماده سازی در مهندسی چیست؟ این برنامه می تواند به دانش آموزان اصول علم و ریاضی آنها را قبل از شروع مدرسه برای رشته مهندسی نیاز را. همچنین می تواند دانشجویان بین المللی در درک زبان مقصد قبل از انتقال به یک برنامه مهندسی کمک کند. دانش آموزان ممکن است دوره مانند شیمی، جبر خطی، هندسه تحلیلی و تاریخ مهندسی است. دانش آموزان بزرگتر ممکن است برنامه به قلم مو رنگ کردن در مهارت های قبل از اعمال به یک موسسه آموزش عالی استفاده کنید.

مزایای زیادی برای انجام یک سال آماده سازی، از قبیل گرفتن لبه بیش از نامزدهای دیگر وجود دارد.سال همچنین می توانید آماده سازی دانشجویان برای لرز از کالج کمک و اجازه می دهد آنها را به تجربه محیط دانشگاهی قبل از شروع بزرگ خود را.

هزینه های انجام این نوع برنامه بسته به جایی که شما انتخاب می کنید به مطالعه. هر کسی علاقه مند به استفاده از یک برنامه خاص باید آن نهاد خاص در فروش تماس بگیرید برای دریافت بیشتر به روز کردن اطلاعات.

کسانی که یک سال آماده سازی کامل آن را به پیدا کردن کار نیست، بلکه خود را برای موفقیت در مورد نظر خود را بزرگ آماده استفاده کنید. فارغ التحصیلان که پس از آن در به دست آوردن درجه در مهندسی اغلب می تواند اشتغال در رشته های مهندسی به عنوان شیمی، عمران، برق، محیط زیست، مکانیک، نرم افزار و هسته ای پیدا کنید. مهندسین به طور کلی در تقاضای بالا با توجه به ماهیت خاص صنعت و ادامه داد پیشرفت در علم و تکنولوژی.

دانش آموزان در رشته مهندسی علاقه مند در یک سال آماده سازی اغلب می تواند طیف گسترده ای از گزینه ها برای مطالعه پیدا کنید.برخی از مدارس ارائه هر دو تمام وقت و پاره وقت گزینه، و همچنین دوره های آنلاین. دانشجویان همچنین اغلب در خارج از کشور قبل از ورود به یک برنامه بین المللی مطالعه است. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

6نتایج درمطالعات مهندسی

3IL Groupe

لا گیاه درمان intégrée 3iL ETE conçue پور ceux شبه souhaitent réunir له avantages D'UNE CLASSE préparatoire علمی مشتری جلب EN réalisant UNE غوطه وری فوری dans لو Domaine ... [+]

لا گیاه درمان intégrée 3iL ETE conçue پور ceux شبه souhaitent réunir له avantages D'UNE CLASSE préparatoire علمی مشتری جلب EN réalisant UNE غوطه وری فوری dans لو Domaine د L'INFORMATIQUE (توسعه شکل، RESEAUX، SYSTEMES). ال SE différencie برای دیگران برنامه préparatoires همتراز لا découverte د l 'INFORMATIQUE DES لو 1er در semestre AVEC لا تحقق د PROJETS concrets همکاران UNE ouverture سور لو توسعه شکل personne DU FUTUR ingénieur.

لا گیاه درمان 3iL، C'EST:

1 بخش کلاسیک (40 مکان) / 1 بخش بین المللی (30 مکان)

4 semestres پور 120 واحد ECTS... [-]

فرانسه Limoges
درخواست اطلاعات
فرانسوی
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

دوست شما را به مطالعه تخصص فنی در دانشگاه چک به زبان انگلیسی؟ درخواست برای ما پیش برنامه! ... [+]

دوست شما را به مطالعه تخصص فنی در دانشگاه چک به زبان انگلیسی؟ درخواست برای ما پیش برنامه!

البته شما کمک خواهد کرد: - به حداکثر رساندن شانس خود را از ورود به دانشکده علاقه خود را به شما آموزش افراد دانش که شرط لازم برای گذراندن امتحان ورودی است.

شما اصول اولیه ضروری در زبان چک را - بهبود فرمان خود را از انگلیسی، و در نتیجه افزایش بهره وری از مطالعات خود را. زبان مادری درس زبان چک اضا... [-]
جمهوری چک Prague
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 - 1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

دوره های ما برای کاندید های علاقه مند در فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی، مکانیک و مهندسی عمران، فیزیک، ریاضیات و مهندسی برق. ... [+]

دوره های آماده سازی برای مطالعات فنی در مرکز ما در Poděbrady برگزار می شود. دانش آموزان زبان چک به شدت مطالعه، قبل از آوردن در دانش فنی متخصص.

دوره های ما برای نامزدهای علاقه مند به موضوعات زیر طراحی شده است: - فناوری اطلاعات و ارتباطات - مکانیک و مهندسی عمران - فیزیک - ریاضیات - مهندسی برق

مرکز Podebrady

به مطالعه مباحث فنی، شما باید یک دانش خوبی از ریاضیات و اصول اولیه فیزیک داشته باشد. لیست مفصل از افراد آموزش داده شده در جدول زیر است.... [-]

جمهوری چک Prague
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

آیا شما یک مدرک لیسانس و می خواهم به ادامه تحصیل در رشته یک موضوع فنی در جمهوری چک؟ ... [+]

آیا شما یک مدرک لیسانس و می خواهم به ادامه تحصیل در رشته یک موضوع فنی در جمهوری چک؟ ثبت نام برای یکی از دوره های ما در پراگ-Hostivar یا Poděbrady!

دانش آموزان زبان چک به شدت مطالعه، قبل از آوردن در دانش فنی متخصص. بسیار زیادی در اصطلاحات متخصص و توانایی به خود بیان مستقل قرار داده است. در تابستان دانشجویان ترم قادر به حضور در سخنرانی در دانشگاه انتخاب شده است.

پراگ-Hostivar مرکز

بخش عمده ای از ترم زمستان در یادگیری چک متمرکز شده است. دانش آموزان مهارت های ارتباطی elememtary در چک به دست آورید، و آنها را به دستور زبان چک به حدی است که کمک خواهد کرد که آنها را با شرایط روز به روز مقابله یاد بگیرند. تأکید مهم بر روی تولیدات نوشته شده و توانایی برای بیان ایده در چک قرار داده است.... [-]

جمهوری چک Prague
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cranfield University

این دوره تخصصی می تواند به عنوان یک مرحله ای برای حرفه ای هیجان انگیز در مهندسی مورد استفاده قرار گیرد و شما را آماده خواهد کرد اگر شرایط لازم برای ورود به بسیاری از دوره ... [+]

در باره

این دوره تخصصی می تواند به عنوان یک مرحله ای برای حرفه ای هیجان انگیز در مهندسی مورد استفاده قرار گیرد و شما را آماده خواهد کرد اگر شرایط لازم برای ورود به بسیاری از دوره های کارشناسی ارشد خود را برآورده نکنید. این دوره فشرده و کامل است که از طریق مخلوطی از سخنرانی ها، جلسات آزمایشگاهی عملی و تمرین های طراحی انجام می شود، بیش از 10 ماه.

برای کیست؟کسانی که مایل به حرفه خود را در جهت جدید و مهارت های خود را در مهندسی پیشرفتحرفه ایانی که برای مدتی از تحصیل بوده اند و مایلند قبل از شروع یک برنامه کارشناسی ارشد خود به روال تحصیلی بازگردندفارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی، فیزیک و ریاضیات که نیازهای استاندارد ما را برآورده نمی کننددارندگان یک مدرک معتبر / معتبر بریتانیا (یا معادل آن برای دانشجویان خارج از کشور) که تجربه صنعتی دارند و به طور مستقیم نمی توانند پذیرفته شونددانش آموزان خارج از کشور که مایل به افزایش مهارت های فنی زبان انگلیسی خود را قبل از ورود به دوره MSc Cranfield.چرا این دوره؟... [-]
بریتانیا Cranfield
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
NCUK

چقدر طول می کشد؟ انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی هر دو صورت: ... [+]

چقدر طول می کشد؟ انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی

هر دو صورت:

[-]
بریتانیا Manchester
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی