‏ سال مقدماتی را هنرهای زیبا

‏ برترین های تحصیلات دوره ای را هنرهای زیبا

هنرهای زیبا

یک سال آماده سازی در هر موضوع اجازه می دهد تا دانش آموزان را به عقب و آماده برای آنچه می آید در آموزش و پرورش دانشگاه خود بعدی دریافت کنید. این یک گزینه خوب برای دانشجویان غیر سنتی که ترجیح می دهند به انجام کارهای راه خود است.

دانستن پاسخ به این سوال، "چه یک سال آماده سازی در هنرهای زیبا است. " کمک خواهد کرد که دانش آموزان تصمیم بگیرید که اگر این مسیر برای آنها مناسب است. آنها باید برخی تحقیقات اولیه قبل از تصمیم گیری نهایی را انجام دهید. کلاس ها در موضوعات مانند علوم انسانی و مباحث فنی دانش آموزان آموزش و پرورش به خوبی گرد، با مهارت های آنها می توانند به تمام مناطق ازآنها استفاده کنید. آنها همچنین در مورد تاریخ هنر را یاد بگیرند به قطعه معاصر زمینه عمیق تر و ایجاد یک پایه محکم برای آینده خود است.

یک دانش آموز سخت کوش می توانید از یک سال آماده سازی در هنرهای زیبا در راه های متعدد در هر دو زندگی شخصی و حرفه ای خود بهره مند شوند. آنها تبدیل خواهد شد اعتماد به نفس بیشتری در این زمینه حرفه ای خود را از انتخاب، و همچنین یادگیری مهارت های شغلی حیاتی و نزدیک شدن به شرایط آنها نیاز دارند.

تشخیص هزینه را به یک دوره مثل این چند عامل بستگی دارد. طول دوره و چه مواد مورد نیاز دو جزئیات که ممکن است قیمت تاثیر می گذارد. انجام برخی تحقیقات برای پیدا کردن هزینه از یک برنامه خاص.

یک سال آماده سازی در هنرهای زیبا می توانید به شما کمک کند ورود به انواع مشاغل هیجان انگیز به دست آورید. مهارت های است که در اینجا به دست را می توان در بسیاری از مشاغل مختلف استفاده شود. دانش آموزان می توانند متصدی یک موزه تبدیل و خود را احاطه کرده با بهترین تاریخ هنر است. آنها می توانند عشق خود را برای هنر با آموزش دوره های به عنوان یک استاد گسترش یافته است. شاید آنها می خواهند را به هنر بیشتر به دنیای حرفه ای با ایجاد آن، و یا به قطعات قدیمی زندگی جدید به عنوان یک اعاده عتیقه.

برنامه مرحله اول از یک سفر مهم است، و خوشبختانه این ها 'آسان برای انجام. شما فقط نیاز به پیدا کردن مناسب است. مقدار گزینه وجود دارد این امکان را برای هر نوع از دانش آموزان برای رسیدن به رویاهای خود.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

سال آماده سازی هنر

MOPA
Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Arles

سال تحصیلی در هنر یک سال به طور کلی در دو حوزه است: فیلم و طراحی متحرک و هدف آن کمک به شما در ورود به grandes écoles، به خصوص در انیمیشن، طراحی و یا معماری است. تحصیل در فرانسه [+]

زبان برنامه درسی: فرانسوی

سال تحصیلی در هنر یک سال به طور کلی در دو حوزه است: فیلم و هنر متحرک و هدف آن کمک به شما در ورود به محیط زیست grandes، به ویژه در انیمیشن است.

محل تحصیل: آرل

هدف

تدریس جایگزین موضوعات هنری بنیادی با کارگاه ها و پروژه هایی در عکاسی، فیلم متحرک، طراحی فضایی یا طراحی مد ...

دوره

هدف ما این است که پتانسیل خلاقانه خود را به ارمغان بیاورید، دانش فرهنگی و هنری خود را غنی سازی کنید، روش های کاری خود را به شما ارائه دهید و بالاتر از همه، به استعدادهای خود اطمینان دهید.... [-]


دوره آمادگی برای academia di belle arti

Accademia Riaci
Campus تمام وقت September 2019 ایتالیا Florence

این برنامه در نظر دارد دانش آموزان را برای آمادگی برای Accademia di Belle Arti در ایتالیا آماده کند. بنیاد در این برنامه شامل طراحی، تاریخ هنر، کارگاه و زبان ایتالیایی است. [+]

بررسی اجمالی

این برنامه در نظر دارد دانش آموزان را برای آمادگی برای Accademia di Belle Arti در ایتالیا آماده کند. بنیاد در این برنامه شامل طراحی، تاریخ هنر، کارگاه و زبان ایتالیایی است. گزینه های بسته به مدرسه ای که می خواهید وارد کنید، شامل نقاشی های نفت و آب، تاریخ معماری و تهیه نمونه کارها می باشد. برنامه درسی برای مدارس درخواستی شما تغییر کرده است.

Accademia Riaci برنامه های زیر را فراهم می کند:

... [-]