$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیشترین مرور بر دوره های تحصیلی را امور مالی بازرگانی

یک سال پایه یک برنامه پیشنهادی است که توسط بسیاری از دانش آموزان انتخاب شده است تا به آنها کمک کند تا از تحصیلات دبیرستان و به تحصیلات دانشگاهی منتقل شوند. نه تنها سال های پایه برای دانش آموزانی که نیاز به زمان بیشتری برای… اطلاعات بیشتر

یک سال پایه یک برنامه پیشنهادی است که توسط بسیاری از دانش آموزان انتخاب شده است تا به آنها کمک کند تا از تحصیلات دبیرستان و به تحصیلات دانشگاهی منتقل شوند. نه تنها سال های پایه برای دانش آموزانی که نیاز به زمان بیشتری برای دستیابی به نیازهای برنامه درسی دارند، مفید هستند، بلکه می توانند به دانش آموزان بین المللی کمک کنند تا بیشتر به فرهنگ و زبان دانشگاهی عادت کنند.

یک سال پایه در امور مالی کسب و کار چیست؟ امور مالی کسب و کار یک رشته تحصیلی است که در آن دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه شرکت ها تصمیم های مالی برای حداکثر سازی ثروت را استراتژیک می کنند. یک سال پایه برای این موضوع ممکن است شامل دوره هایی باشد که دانشجویان را به مبانی سرمایه گذاری، مدیریت صندوق، بازارهای سهام، بودجه سازمانی و تجزیه و تحلیل کسب و کار معرفی می کند. دوره های اضافی در رشته های ریاضیات و جامعه شناسی ارائه می شود تا بتوانند تاثیرات اجتماعی بر اقتصاد را به منظور تصویب تصمیم های هوشمندانه مالی ارزیابی کنند.

دانش آموزانی که تحصیلات در امور مالی کسب و کار را انجام می دهند، اغلب انواع مختلف ریاضی را مطالعه می کنند که بعدا می توانند مهارت های تحلیلی و تفکر انتقادی را توسعه دهند. در این زمینه، دانش آموزان می توانند مهارت های سازمانی خود را افزایش دهند و مهارت های ارتباطی قوی و کلامی را نیز بدست آورند.

هزینه یک سال پایه می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد و ممکن است تحصیلات مختلفی نسبت به دوره های دوره های سنتی داشته باشد. دانش آموزان باید مکاتب انفرادی را برای درک بهتر شرایط خاص برنامه در نظر بگیرند.

فرصت های شغلی برای دانشجویان مالی امور مالی بسیار زیاد است و ممکن است به صنایع دیگر برسد. بسیاری از دانشجویان دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی در زمینه حسابداری و حسابرسی مشغول به کار هستند.

موقعیت های تحقیق بازاریابی و فروش همچنین ملاحظات حرفه ای را ممکن می سازند و اغلب فرصت هایی برای پیشبرد موقعیت های مدیریتی فراهم می کنند. تجزیه و تحلیل بودجه و بیمه دیگر صنایع محبوب برای دانش آموزان امور مالی شرکت در نظر گرفته است.

مؤسسات مختلف در سرتاسر جهان سالهای پایه گذاری در امور مالی کسب و کار را ارائه می دهند که می تواند دانش آموزان مختلف را به برنامه تحصیلی دانشگاه کمک کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت

Brockenhurst College
Brockenhurst, بریتانیا

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود به: ارزیابی فرصت های پیشرفت شرایط ورود

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود به: ارزیابی فرصت های پیشرفت شرایط ورود -
سال آماده سازی
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی