ACADEMICCOURSES

‏ عالیرتبه تحصیلات دوره ای را بازیگری

برای آماده شدن بهتر برای محاکمه و نارضایتی از آموزش عالی، دانش آموزان گاهی اوقات سال پایه را دنبال می کنند. یک سال پایه دانش آموزان را به مفاهیم اساسی مرتبط با زمینه خود معرفی می کند.

یک سال پایه در بازیگری چیست؟ به طور کلی، یک سال پایه در عمل کمک می کند تا دانش آموزان را برای تحصیل بیشتر در یک محفل یا جاهای دیگر، آماده سازد و آنها را به مزایای کار مبتنی بر پروژه در قالب تمرین های شدید کمک می کند. علاوه بر این نوع کار، دانش آموزان نیز ممکن است به خواندن و درک داستان ها و تاریخ تئاتر برسند. در این نوع برنامه، دانش آموزان می توانند فرصتی برای درس در موضوعاتی مانند شکسپیر، بازیگری برای فیلم، آواز کور یا سینما داشته باشند.

پس از اتمام یک سال پایه، دانش آموزان ممکن است خلاقیت فردی خود را ارتقاء دهند، که ممکن است در سایر حرفه ها تقویت شود. علاوه بر این، می تواند مهارت هایی مانند همکاری و بداهه نوازی را یاد بگیرد، که برای دانش آموزانی که در نهایت می خواهند در یک سمینار موفق شوند، ضروری است.

هزینه یک سال پایه متفاوت است بسته به نوع مدرسه که برنامه ارائه می دهد. با توجه به این تغییرات در ذهن، مهم است که مقدار مناسبی از تحقیق را انجام دهید تا حس هزینه های متفاوت را بدست آورید.

دانش آموزانی که تحصیل می کنند، تحصیلات خود را به انواع مختلف شغلی مختلف باز می گردانند. از لحاظ عملکرد، یک فرد ممکن است به عنوان بازیگر در تلویزیون، رادیو، فیلم یا تئاتر بازی کند. در برخی موارد، دانش آموزان هنگام تحصیل می توانند ارتباط برقرار کنند، که می تواند هنگام پیگیری حرفه ای در سرگرمی مفید باشد. دانش آموزان بیشتر به آینده نگاه می کنند و ممکن است خود را از عملکرد به مدیریت یا مدیریت هنری برسانند. برخی ممکن است به عنوان نمایشنامه نویس کار کنند. کسانی که می خواهند مسیری اندکی را در مطالعات خود بگیرند ممکن است یک کار حرفه ای دراماتیک پیدا کنند.

یک سال پایه در عمل می تواند دانش آموزان را به سمت یک زندگی هنری و خلاقیت بگذارد، در حالیکه مهارت های فراوانی را در اختیار دارد. برای به دست آوردن بینش بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج دربازیگری Filter

بنیاد درام (بازیگری)

CSVPA
سال آماده سازی
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دوره پایه سه درام در زمینه بازیگری کلاسیک و معاصر ، آموزش جامعی در مبانی بازیگری ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر

دوره بازیگری بنیاد برایتون

Rose Bruford College of Theatre and Performance
سال آماده سازی
<
تمام وقت
<
6 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دوره بازیگری بنیاد آموزش های دقیق و عمیق را ارائه می دهد که مهارت ها ، تکنیک ها و اعتماد به نفس را به عنوان آمادگی برای آموزش های حرفه ای ، تحصیلات عالی (مدرک یا کارشناسی ارشد ...

اطلاعات بیشتر

بازیگری برای دوره بنیاد صفحه بلفاست

Rose Bruford College of Theatre and Performance
سال آماده سازی
<
تمام وقت
<
6 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این دوره منحصر به فرد در قلب پر جنب و جوش بلفاست در ایرلند شمالی واقع شده است ، که مکان "رفتن به فیلم" برای فیلم ها و تلویزیون های با بودجه بزرگ از جمله: Game of Thrones at th ...

اطلاعات بیشتر

دوره بازیگری دوره ادینبورگ

Rose Bruford College of Theatre and Performance
سال آماده سازی
<
تمام وقت
<
6 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دوره بازیگری دوره بازیگری آموزش های دقیق و عمیق را ارائه می دهد که مهارت ها ، تکنیک ها و اعتماد به نفس را به عنوان آمادگی برای آموزش های حرفه ای ، تحصیلات عالی (مدرک یا کارشنا ...

اطلاعات بیشتر