ACADEMICCOURSES

‏ برتر دوره های تحصیلی را موسیقی

سال های بنیاد برای دانشجویان مقطع ابتدایی طراحی شده است که به دنبال یک سال تحصیل در مقطع کارشناسی آماده می شوند. این دوره ها معمولا مقدماتی هستند و ممکن است به دانشجویان کمک کنند تا قبل از ثبت نام، برنامه مورد نیاز دانشگاه را برآورده کنند.

یک سال پایه در موسیقی چیست؟ موسیقی یک موضوع وسیع است و انتخاب گسترده ای از دوره ها و تمرکز برای انتخاب است. یک سال پایه در موسیقی ممکن است دوره های آموزش گوش و تئوری موسیقی را ارائه دهد تا دانش آموزان درک بهتر از موسیقی و آماده سازی آنها برای مطالعه بیشتر را فراهم کنند. دانش آموزان ممکن است سبک های مختلف بازی مانند جاز، کلاسیک و معاصر را یاد بگیرند و تمرین کنند. علاوه بر دوره های عملکرد و ترکیب ممکن، برخی از کلاس های تاریخ موسیقی نیز ممکن است ارائه شود.

آموزش موسیقی می تواند مهارت های انطباق و خلاقیت در میان دانش آموزان را پرورش دهد. دانش آموزان موسیقی نیز ممکن است با همکاری کارکنان و مدیران دیگر همکاری و مهارت های گوش فراوانی داشته باشند.

هزینه یک سال پایه، مانند بسیاری از دوره ها و دوره ها، بستگی به عوامل مختلف دارد. هر مؤسسه متفاوت است، بنابراین دانش آموزان باید با مدارس برای جزئیات تحصیل و ثبت نام تماس بگیرند.

حرفه های متعدد در موسیقی وجود دارد، و آنها با انواع مختلف صنایع متقاطع هستند. شغل های عملکرد یا ترکیب ممکن است برای دانش آموزان موسیقی علاقه مند باشند و می توانند به صورت هنری یا تجاری باشند. مشاغل آموزشی نیز در تقریبا هر سطح آموزشی، بسته به آموزش و صدور گواهینامه دانشجویی، امکان پذیر است. برخی از دانش آموزان موسیقی ممکن است به عنوان مربیان کار کنند و درس هایی برای افراد یا گروه ها ارائه دهند. سایر حرفه های مربوط به موسیقی شامل کار به عنوان یک مهندس ضبط برای یک استودیو، تولید موسیقی برای هنرمندان دیگر و بیشتر.

سال های بنیاد موسیقی در بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان ارائه می شود و ممکن است گزینه تحصیلی مناسب برای یک دانش آموزی باشد که یک برنامه تحصیلی را آغاز می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

6نتایج درموسیقی Filter

دوره دکتری آنلاین - موسیقی

Academy of Music & Sound Online
سال آماده سازی
اوت 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
آنلاین

مدرک تحصیلی AMSonline در موسیقی

اطلاعات بیشتر

بنیاد موسیقی

CSVPA
سال آماده سازی
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این دوره طراحی شده است تا شما را برای پیشرفت در برنامه های رقابتی موسیقی در Conservatoires Music و برنامه های موسیقی چالش برانگیز دانشگاه آماده کند. ...

اطلاعات بیشتر

سال تاسیس

University of Parma
سال آماده سازی
اکتبر 2021
<
تمام وقت
ایتالیایی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

سال بنیاد یک برنامه مقدماتی کامل برای دانشجویان بین المللی است که مایل به ثبت نام در University of Parma یا هر دانشگاه ایتالیا یا هنرستان موسیقی هستند. این برنامه با همکاری A. ...

اطلاعات بیشتر

سال پایه در تولید موسیقی

Leeds College of Music
سال آماده سازی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
پردیس دانشگاهی

کاردانی در تولید موسیقی به شما می دهد حیاتی، آموزش عملی شما نیاز به تبدیل شدن به یک تولید کننده موسیقی پیچیده. ...

اطلاعات بیشتر

بنیاد فن آوری صوتی و موسیقی FDSC

Access To Music - The Creative College
سال آماده سازی
اوت 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

اگر می خواهید مهارت های صوتی و فنی را به عنوان یک تولید کننده حرفه ای و مهندس صدا کار کنید، این درجه پایه در همکاری با دانشگاه ناتینگهام ترنت برای شما مناسب است. ...

اطلاعات بیشتر

پایه موسیقی عملکرد FDA

Access To Music - The Creative College
سال آماده سازی
اوت 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

اگر می خواهید مهارت موسیقی و مهارت های تجاری را به عنوان یک موسیقیدان حرفه ای یا خواننده حرفه ای بدست آورید، این درجه پایه در همکاری با دانشگاه ناتینگهام ترنت برای شما فراهم ش ...

اطلاعات بیشتر