یادگیری زبان ایتالیایی و ایجاد مهارت های ضروری برای موفقیت در دوره های کارشناسی هنر و طراحی در بهترین دانشگاه ها و آکادمی های طراحی در ایتالیا. تمرکز بر زمینه های مورد علاقه خود را در حالی که بهبود مهارت های علمی خود را در یک محیط حمایتی، افزایش دانش و مهارت های خود را از هنر، طراحی، مد، و معماری در ایتالیا و ایجاد نمونه کارها شخصی خود را.

سال تاسیس یک برنامه بین المللی شناخته شده است که مدرک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش ایتالیا را تأمین می کند و اجازه ورود مستقیم به برنامه های تحصیلی در آکادمی MADE هنرهای زیبا و طراحی و آماده شدن برای پذیرش در هر مدرک دانشگاهی و طراحی در ایتالیا می باشد.

آماده سازی ایده آل برای دوره کارشناسی در هنر و طراحی در ایتالیا

برنامه تحصیلی به صورت 9 ماهه تحصیلی با 600 ساعت کلاس و کارگاه آموزشی ارائه می شود و با دوره آمادگی امتحان، هنر و طراحی آزمایشگاه های عملی و گشت های فرهنگی تکمیل می شود.

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان به صدور گواهینامه CILS B2 (صدور گواهینامه ایتالیایی به عنوان زبان خارجی) دست خواهند یافت و عناوین دانشگاهی با ارزش قانونی، که توسط وزارت آموزش ایتالیا تأیید شده است، برای ورود به دوره های کارشناسی ارشد ایتالیایی معتبر است.

فاعل، موضوع

هنر

20 اعتبار | 160 ساعت

 • معرفی معماری و طراحی
 • تاریخ هنر ایتالیایی
 • انجمن ایتالیایی از طریق سینما
 • کارگاه های Pathway در هنر و طراحی

زبان ایتالیایی

40 اعتبار | 400 ساعت

 • دوره زبان ایتالیایی (360 ساعت)
 • آمادگی آزمون CILS

Pathway کارگاه

دانش آموزان در مجموعه ای از آزمایشگاه های عملی و کارگاه های آموزشی شرکت خواهند کرد، که توسط دانشکده تخصصی هدایت می شوند که به توسعه مهارت های اساسی و تکنیک های کار هنری و طراحی استودیویی و تسلط بر مهارت های هنری با مواد مختلف کمک خواهد کرد .

کارگاههای آموزشی Pathway نیز نمونه کارهای دانشجویی را گسترش می دهند که یک الزام اساسی برای ثبت نام در برنامه های درجه طراحی در ایتالیا است.

114019_foto-720x479-1_0.jpg

تاریخ هنر ایتالیایی

ایتالیا یکی از مهمترین مراکز کشف در هنر و فرهنگ بوده است و مراحل اصلی هنر آن، به ویژه از دوره رنسانس تا دوره های باروک و نئوکلاسیک، جهان را تحت تاثیر قرار داده و هنوز هم شگفت زده است. این دوره به عنوان یک مسیر پویا در جهت شناخت مراحل تاریخی / نظری مهمترین پروفایل هایی که تاریخ ایتالیا را از عصر میانه تا آخرین روند هنر، از جمله آتیسم، هنر مفهومی، هنر پاورا و Transavanguardia مشخص می کند، تعریف شده است.

تاریخ معماری

دانش آموزان در مورد تاریخ معماری و طراحی در ایتالیا از اوایل قرن 19 تا امروز یاد می گیرند. پس از معرفی کلی به چارچوب هنری و فرهنگی اروپا، این دوره موضوعات مربوط به نقش معمار و طراح را در جامعه ایتالیایی و تبدیل آن از قبل از صنعت به دوران پس از صنعتی توسعه می دهد.

زبان ایتالیایی

دوره زبان ایتالیایی به عنوان یک برنامه فشرده 8 ماهه ارائه می شود که به دانش آموزان اجازه می دهد تا از سطح ابتدایی شروع به کسب مهارت متوسط بالا (B2) مهارت زبان ایتالیایی مورد نیاز برای ثبت نام در برنامه های دانشگاه ایتالیا کنند.

دانش آموزان توسط مربیان متخصص و بسیار متخصص زبان ایتالیایی آموزش داده می شوند که روش ارتباطی در کلاس درس را برای به دست آوردن بهترین نتایج در تمام 4 مهارت زبانشناسی تدریس می کنند : صحبت کردن، نوشتن خواندن و درک شنوایی.

آمادگی آزمون CILS

دانش آموزان در یک جلسه آمادگی امتحان CILS فشرده 40 ساعته شرکت می کنند که بهترین شیوه برای نوشتن تحصیلی، تست آماده سازی با مقالات گذشته CILS و شبیه سازی امتحانات آموزشی است که توسط مدرسانی که امتحان کنندگان CILS دانشگاه سینا هستند هدایت می شود.

Syracuse Academy یک مرکز آزمون CILS است. دانش آموزان قادر به ثبت نام در جلسه امتحان بهار در. پایان ماه مه برای دستیابی به صدور گواهینامه B2 CILS که توسط تمام دانشگاه های ایتالیایی و بین المللی و مدارس طراحی شناخته شده است.

انجمن ایتالیایی از طریق سینما

هدف این دوره هدایت دانش آموزان از طریق رویدادهای مهم تاریخی ایتالیا است که توسط فیلمسازان ایتالیایی از دهه 40 تا امروز ارائه شده است. از طریق رویکرد انتقادی و بحث گروهی، تم ها، مدیران و بازیگران که سنت و نوآوری فیلم های ایتالیایی را مشخص می کنند، خواهد بود

به این ترتیب در ارتباط با رویدادهای مختلف ملی، به تصویر کشیدن تاریخ اجتماعی ایتالیا پرداخته شده است.

گواهی دانش آموز

"یک تجربه باور نکردنی دانشگاه حتی قبل از شروع دانشگاه! این به من کمک کرد تا احساسات من را دریابم و علاقه واقعی من در زمینه طراحی را بیاموزم، تا ایده ای روشن از تخصص و شغلی که می خواهم دنبال کنم. کارکنان و استادان در آکادمی، فوق العاده حمایتی داشتند و از روز اول برنامه به من احساس خوشایندی در شهر آرون سیراکوزا دادند. من در حین کارگاه ها و رویدادهای تبادل زبان، با تجربه دانشجویان ایتالیا و سراسر جهان دوستی دارم، این یک تجربه ارزشمند برای پیشرفت شخصی و حرفه ای من است! "

114018_foto-720x479-4.jpg

دلیل بالا برای پیوستن به برنامه سال پایه ما

 1. کمک می کند تا شکاف برای دانشگاه ایتالیا را پر کند
  • سیستم دانشگاه ایتالیا نیاز به حداقل 12 سال تحصیلات ابتدایی و متوسطه برای ثبت نام در تمام برنامه های تحصیلی دارد. دانشگاه ها و مدارس طراحی نیز نیاز به یک گواهی نامه برای زبان ایتالیایی سطح متوسط متوسط و نمونه کارها شخصی (برای برنامه های کارشناسی طراحی).
 2. طراحی شده برای دانشجویان بین المللی
  • دانش آموزان ما از طیف وسیعی از کشورها، گروه های سنی و پیشینه ها می آیند. ما از افراد هوشمند، خلاق و انگیزه ای که علاقه مند به حرکت حرفه ای هنری و طراحی هستند، استقبال می کنیم.
 3. تخصص را انتخاب کنید که مناسب شما باشد
  • سالن بنیاد علاوه بر اجازه دادن به زبان و فرهنگ ایتالیا قبل از شروع تحصیل، امکان تحصیل در سراسر کشور را فراهم می کند و تصمیم می گیرد که کدام مدرسه مناسب شما باشد.

اطلاعات برنامه

آیا سال تحصیلی به دانش آموزان اجازه می دهد تا در هر برنامه ریزی هنر و طراحی در ایتالیا ثبت نام کنند؟

پس از اتمام برنامه سالن بنیاد، دانش آموزان می توانند در هر دانشگاه یا آکادمی طراحی در ایتالیا درخواست های لازم را برای صلاحیت زبانشناسی و حداقل تعداد سالهای تحصیل مورد نیاز برای پذیرش در رشته کارشناسی ارشد در ایتالیا بدست آورند. بسته به نوع دانشگاه، ممکن است از دانش آموزان بخواهید مدارک اضافی را ارائه دهند یا برای امتحان ورودی برای پذیرش در برنامه انتخابی، گذراندن.

تکمیل برنامه سالن بنیاد، پذیرش مستقیم به دوره های BA در برنامه MADE است آکادمی هنرهای زیبا و طراحی در سیراکوس.

پیش نیازهای ثبت نام در سال پایه چیست؟

دانش آموزانی که برای پیوستن به برنامه سال بنیاد شرکت می کنند باید اسناد زیر را ارائه دهند:

 • دبیرستان، گواهینامه یا دیپلم را ترک می کند
 • گواهی سطح سطح زبان انگلیسی B1 (پایین تر متوسط): IELTS 4.5، PET Cambridge یا معادل آن)

هزینه و مهلت برنامه چیست؟

هزینه ثبت نام: 2.100 یورو

 • حداقل 30 روز قبل از تاریخ شروع برنامه پرداخت می شود

ممنون دانشجویان غیر اتحادیه اروپا باید هزینه ثبت نام را حداقل 90 روز قبل از شروع برنامه پرداخت کنند تا درخواست ویزا را پردازش کنند.

هزینه تحصیل: € 5.750

 • به طور کامل با تاریخ شروع برنامه (شروع افتتاح: 12 سپتامبر / آغاز بهار: 9 ژانویه)

ممنون تمام اسناد درخواست باید حداقل 30 روز کاری قبل از شروع برنامه به admissions@syracuseacademy.org ارسال شود

تاریخ برنامه چیست؟

سال تاسیس یک برنامه 9 ماهه آمادگی برای دانشگاه است. دانش آموزان ممکن است ثبت نام کنند تا برنامه را در ترم پاییز یا بهار شروع کنند.

شروع افتتاح - شروع برنامه

 • سپتامبر 12، 2019 - مه 31، 2020

شروع بهار - شروع برنامه

 • 9 ژانویه 2020 - 6 سپتامبر 2020
برنامه آموزش در:
انگلیسی
ایتالیایی
آخرین به روز رسانی April 25, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 12, 2019
ژانویه 9, 2020
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
7,850 EUR
هزینه ثبت نام از € 2.100 هزینه تحصیل € 5.750
Deadline
اوت 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
دسامبر 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 12, 2019
End Date
می 31, 2020
آخرین مهلت تقاضا
اوت 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
Start Date
ژانویه 9, 2020
End Date
سپتامبر 6, 2020
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.

سپتامبر 12, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
اوت 16, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
می 31, 2020

ژانویه 9, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 6, 2019
All application documents should be sent at least 30 working days before the start of the program.
End Date
سپتامبر 6, 2020

Syracuse Academy

Spring 2019 - Syracuse Academy

Syracuse

Sicily

MADE Program CABIN OUT workshop