سال تحصیلی ما سال تحصیلی را در WBS آماده می کند و به دانش آموزان فرصت می دهد دانش خود را در مورد کسب و کار ایجاد کند، برخی از مهارت های کلیدی که برای موفقیت در دوره کارشناسی اهمیت دارد، بهبود یافته و یک سال به تحصیل در دانشگاه برسیم محیط.

ما برنامه های متنوعی از رویدادها و فعالیت ها مانند بازدید از پردیس های تجاری به شرکت ها، سخنرانی های مهمان، کارگاه های کاری و پروژه های خدماتی را ایجاد می کنیم که اعتماد شما را ایجاد می کنند و می توانند تجربیات شما را از زمانی که به تحصیل در رشته تحصیل می پردازید، تبدیل کنید.

ما متوجه هستیم که دانشجویان روشن و متمایل هستند که قادر به موفقیت در دوره های ما هستند، که ممکن است به دلیل شرایطی که خارج از کنترل آنها نیست، فرصتی دریافت نکنند. به خوبی شناخته شده است که دانش آموزان از زمینه های محروم دسترسی به تحصیلات عالی را به میزان مشابه با سایر دانش آموزان به دست نمی آورند؛ نه به این دلیل که نمی توانند موفق شوند، بلکه به دلیل موانعی که اثبات می کنند دشوار است. ما به شدت در تسهیل دسترسی به این دانش آموزان معتقدیم.

دانشجویان سال پایه ما کارهای شگفت انگیز انجام داده اند و ادامه می دهند. اگر ما سالهای پایه ما را ندیده بودیم، دانش آموزان واقعا باور نکردنی را از دست خواهیم گرفت و تمام مدرسه ما بهبود می یابد وقتی که ما یک دانش آموز داریم که تنوع غنی از زمینه های موجود در خارج از دیوار ما را نشان می دهد. اگر فکر میکنید ممکن است یکی از این دانشآموزان باشد، کسی که انگیزه و علاقه مند به یادگیری است، اما معیارهای پذیرش استاندارد خود را برآورده نکرده است، لطفا معیارهای ورود به سالن بنیاد و صفحات خود را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره، مرور کنید.

شما برای دستیابی به تحصیلات خود به رانندگی و تعهد خود نیاز خواهید داشت تا از طریق این درس پیشرفت داشته باشید اما از سوی تیم اختصاصی خود از دانشکده های علمی، آموزگاران شخصی، مربیان سابق پایه سال تحصیلی و کارمندان اداری ما حمایت زیادی خواهد کرد.

اگر با موفقیت سالن بنیاد را تکمیل کردید، به طور خودکار دانشجویان ورودی مستقیم ما به دنبال ساختار دوره برای هر یک از حسابداری BSc خواهید بود

ساختار 2019/2020

شما در دوره های پاییز و بهار چهار مدول را مطالعه خواهید کرد و در یک پروژه فردی در بهار و تابستان کار خواهید کرد.

ماژول هایی که در اختیارتان قرار می دهید، مهارت های ریاضی و آماری خود را، مهارت های حل مسئله سازمانی خود مانند خلاقیت، رهبری و کار گروهی، به شما در ایجاد مهارت های علمی مانند تحقیق، تفکر انتقادی و نوشتن در سطح دانشگاه کمک خواهند کرد. آنها همچنین دانش خود را در زمینه های عمومی کسب و کار مانند بازاریابی، مدیریت عملیات، حسابداری و امور مالی، و کمک به تحقیقات خود برای حل مشکلات سازمانی واقعی، توسعه می دهند.

شما به طور عمده در کلاس های سمینار سبک با حدود 25 دانش آموز برای حداقل 12 ساعت در هفته کار می کنند که شما را با مهارت، دانش و عمق درک که شما نیاز به ادامه تحصیل مستقل بین جلسات را فراهم خواهد کرد. شما توسط مجموعه ای از امتحانات، سخنرانی ها، کار گروهی و دوره های آموزشی مورد ارزیابی قرار می گیرید که قصد دارند آمادگی متنوعی برای انواع ارزیابی هایی که در سال اول و فراتر از آن داده می شود را ارائه دهند.

پس از اتمام موفقیت آمیز سال پایه، شما به اولین سال تحصیلی یا مدرک کارشناسی ارشد حسابداری و مالی یا مدیریت کارشناسی پیشرفت خواهید کرد. پس از آن همان دوره تحصیل را به عنوان دانشجویان ورود مستقیم دنبال خواهد کرد.

شغل

شاید شما می دانید که پس از تحصیلات چه چیزی می خواهید، یا شاید هنوز گزینه های خود را در نظر داشته باشید؟ هرچیزی که در برنامه ریزی آینده تان وجود دارد، از پشتیبانی، منابع و فعالیت های موجود در Warwick Business School و دانشگاه وارویک برای کمک به تصمیم گیری، ارتقاء مهارت های استخدامی و دستیابی به اهداف شغلی خود استفاده کنید.

WBS CareersPlus

تیم CareersPlus اختصاص داده شده خدمات حرفه ای ویژه ای را برای دانش آموزان Warwick Business School فراهم می کند از جمله:

  • 1-2-1 مربیگری حرفه ای
  • کارگاه های برنامه ریزی و آماده سازی شغلی
  • رویدادهای کارفرمای
  • قرار دادن کار و کارآموزی

رویدادهای کارفرمای سفارشی که به طور خاص برای دانش آموزان ما برگزار می شود، مانند EY، L'Oréal، Aldi، Johnson

بورس تحصیلی

ما برای تمام دانشجویانی که برای مطالعه در این دوره انتخاب شده اند، هزینه تحصیل در تمام سال تحصیلی را پوشش می دهند (6،750 پوند برای ورود به سال 2019/20). هزینه های مربوط به سال های پس از آن، در هزینه های معمول هزینه تحصیل در خانه هزینه می شود. علاوه بر این، دانش آموزان همچنین می توانند برای وارویک Bursary برای حمایت از هزینه های زندگی خود در صورت لزوم درخواست دهند. متقاضیان ویلز واجد شرایط دریافت کمک مالی از دانشگاه دانشجویی هستند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
آخرین به روز رسانی ژانویه 13, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
6,750 GBP
این مدرسه برای دانشجویانی که برای تحصیل در این دوره انتخاب شده اند، بورس تحصیلی ارائه می دهد و هزینه های کامل تحصیلی سال تاسیس را پوشش می دهد
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019