بررسی اجمالی

SIST یک دوره پایه فراهم می کند که برای دانش آموزانی که هنوز در تسلط بر زبان انگلیسی مشکل دارند، هدایت می شود. برنامه سال پایه محدود به تدریس زبان نیست، بلکه هدف آن نیز فعال کردن دانش آموزان برای یادگیری تمام ابزار مورد نیاز برای انجام تحقیقات علمی و نحوه ارائه سخنرانی های حرفه ای است. به غیر از تسلط بر زبان انگلیسی، دانش آموزان تمام ابزارهای کسب و کار را یاد خواهند گرفت که آنها را برای دسترسی به سطح 1 در اعتماد به نفس آماده می کند.

شرح برنامه

SIST یک سال برای مقدماتی برای زبان انگلیسی آماده کرده است.

سال تحصیلی به دانش آموزان اجازه می دهد تا از طریق برنامه های آموزشی فشرده و سریع، که در رابطه با شورای بریتانیا ایجاد شده است، یک پایه محکم ایجاد کند.

هدف اصلی سال تاسیس، آماده شدن دانشجویان برای ورود به برنامه های کارشناسی ما است.

دانش آموزان مهارت های لازم لازم را در یک محیط انگلیسی زبان مستقل به دست می آورند.

ساختار دوره ها / ارزیابی

سال تحصیلی از 3 دوره شامل 30 هفته است. تمام دانش آموزان باید آزمون خود را به صورت آنلاین (200MAD تست آنلاین) انجام دهند تا سطح زبان انگلیسی خود را تعیین کنند. در طول هر دوره، ارزیابی مداوم و در پایان هر دوره صورت می گیرد، یک معاینه وجود خواهد داشت.

کارکنان و تجهیزات

کارکنان سالن بنیاد

برای برنامه سالن بنیاد، ما در رابطه با شورای بریتانیا کار می کنیم که دارای کارکنان بسیار حرفه ای و حرفه ای با تجربه قابل توجه در تدریس زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است.

برای ماژول های دیگر برنامه، ما از معلمان واجد شرایط که دوره های با کیفیت بالا را ارائه می دهند و از روش های مدرن و مطالب به روز استفاده می کنند، استفاده می کنیم. کارکنان به نیازهای فرد توجه دارند و دانش آموزان را در تمام سطوح حمایت می کنند.

تجهیزات

از آنجا که برنامه سالن بنیاد در رابطه با شورای بریتانیا ارائه می شود، مجموعه ای کامل از تجهیزات زبان برای دانش آموزان ما در دسترس است. این موارد عبارتند از:

  • مرکز چندرسانهای و منطقه مطالعه
  • تجهیزات و مواد، از جمله CD-ROM های ویدئویی و صوتی.
  • منطقه شبکه با رایانه.

دانش آموزان نیز تشویق می شوند تا در فعالیت های غیرواقعی و اجتماعی شرکت کنند.

برنامه تحصیلی

اولین دوره

  • سخنرانی 1.1 اصطلاح اول عمدتا بر چهار جزء یادگیری زبان انگلیسی تمرکز دارد: خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن. توسعه این مهارت ها به شما سطح لازم انگلیسی را برای موفقیت در SIST خواهد داد. بنابراین، هر دانش آموز قادر به ادامه نیمه دوم سال تحصیلی خواهد بود.

دومین دوره

  • سخنرانی 2.1 در طول این دوره، کلاس های انگلیسی بر مهارت های تحصیلی تمرکز خواهد کرد تا توانایی دانش آموزان برای یادداشت برداری، ارائه سخنرانی ها، استفاده از توانایی های تحلیلی و انتقادی و حضور در کنفرانس ها را تقویت کند. دانش آموزان با مهارت لازم برای توسعه مهارت های مستقل مطالعه مجهز خواهند شد.

سومین دوره

  • سخنرانی 3.1 در دوره نهایی، دانش آموزان دو دوره گذشته را بررسی خواهند کرد. SIST دوره های اضافی در مهارت های نوشتن آکادمیک (برای آماده سازی شما برای پیشرفت شما در دوره های لیسانس) ارائه می دهد، و همچنین توسعه شخصی، که دانش آموزان را با مهارت های اضافی مانند مدیریت زمان و سازمان فراهم می کند.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
آخرین به روز رسانی نوامبر 9, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
51,000
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
دسامبر 21, 2019
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 21, 2019
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 21, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 21, 2019
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 21, 2019
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 21, 2019