سال مطالعه در کیپ تاون

Good Hope Studies

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سال مطالعه در کیپ تاون

Good Hope Studies

FDT

مفهوم مطالعه سال طراحی شده است به تهیه کردن برای نیازهای خاص دانش آموزان طولانی مدت است.

این است ایده آل است اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به مهارت در زبان انگلیسی و / یا می خواهید به مطالعه و یا در یک کشور انگلیسی زبان زندگی می کنند.

برنامه سفارشی ساخته شده برای کسانی که دانش آموزان نیاز به حمایت اضافی، هر دو در داخل و خارج از کلاس درس، در رسیدن به اهداف زبان انگلیسی خود را است.

چرا انتخاب مطالعه در سال؟

برای دانش آموزانی که هدف به تحصیل در یک دانشگاه یا کالج در یک کشور انگلیسی زبان، مطالعه در سال طراحی شده است برای کمک به آنها برای رسیدن به سطح مناسب از زبان انگلیسی. ما همچنین ارائه پشتیبانی مرتبط: ما دانش آموزان با برنامه های کاربردی برای مطالعه بیشتر کمک و کمک به آنها برای ثبت نام اینجا و آماده شدن برای شرایط انگلیسی آنها نیاز (به عنوان مثال IELTS).

مطالعه سال (SY) دانش آموزان به حمایت اضافی رایگان است که به دانش آموزان کوتاه مدت ارائه شده است دریافت خواهید کرد. آنها از نزدیک از طریق جلسات منظم و آموزش با مشاور SY خود تحت نظارت است. کارگاه ها و آموزش های درمانی هستند را به صورت منظم ارائه شده است. مشاور SY موجود در هر دانشگاه است به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان SY دسترسی آسان به خدمات خود دارند.

شما می توانید با مشاور مطالعه سال در بعد از ظهر بدون پرداخت هزینه اضافی برای هر یک از زیر باشند:

 • پیشرفت جلسات: بحث در مورد پیشرفت و حفظ انگیزه.
 • آموزش درمانی: دریافت کمک های اضافی با دستور زبان، مهارت های زبانی و یا حتی دست خط.
 • دریافت کمک با نوشتن نامه و یا برنامه های کاربردی به دانشگاهها و موسسات دیگر است.
 • SAQA (مدارک آفریقایی سازمان جنوبی) کمک: یک نیاز ضروری برای هر دانش آموزان به مطالعه بیشتر در دانشگاه های آفریقای جنوبی.
 • مطالعه مشاوره برنامه برای زمان خود را در خوب مطالعات امید، و یا برای برنامه های دانشگاه خود را.

دانشجو سال نیز حمایت اجتماعی دریافت خواهید کرد: آنها برای تعامل با وبلاگ SY و برای شرکت در فعالیت های اجتماعی، مانند سفرهای تئاتر، شام، یک باشگاه سینما، ده پین ​​بولینگ، و پیاده روی تشویق می شوند.

بسته مطالعه در سال

به نیازهای دانش آموزان مطالعه سال را میتوان با رزرو یک بسته مطالعه در سال برآورده شود. به طور معمول، این با ژنرال انگلیسی (یا صبح یا روز کامل) شروع می شود. بسیاری از دانش آموزان مطالعه در سال برنامه ریزی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی، و برای این دانش آموزان ما انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی البته، پس از یک دوره آیلتس یا تافل توصیه می کنم. ما که دوره های آمادگی آزمون کمک به نگه داشتن دانش آموزان مطالعه سال انگیزه یک بار زبان انگلیسی خود را در سطح بالا به اندازه کافی.

بسته مطالعه سال مناسب ترین بستگی به بودجه شما، نیازها و مدت اقامت. ثبت ما می تواند شما را در بهترین بسته بندی سال مطالعه ممکن را راهنمایی کند.

دانشجو سال لذت بردن از یک تعدادی از مزایای:

 • هزینه های دوره توسط تا 30٪ کاهش می یابد.
 • شما یک هزینه دولت پرداخت نمی کند زمانی در حال تغییر به دوره دیگری.
 • شما می توانید بین دوره های گروه در آغاز هر دوره به مدت حداقل چهار هفته را تغییر دهید.
 • شما دریافت دانشگاه و تعیین دانشگاه رایگان می باشد.
 • شما می توانید یک استراحت از مطالعات خود را. پس از 12 هفته مطالعه، شما هم می توانید یکی استراحت چهار هفته یا دو معافیت از هر دو هفته طول بکشد. شرایط خاصی اعمال می شود.
 • اگر شما را انتخاب کنید، شما می توانید به یک دوره آمادگی آزمون ارتقاء یک بار در سطح خود را به اندازه کافی بالا است. هزینه های دوره های اضافی ممکن است اعمال می شود.

سطح

این دوره است که در 7 سطح ارائه - مبتدی (A1) تسلط به (C2)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
24 - 48 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آفریقای جنوبی - Cape Town, Western Cape
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Cape Town, Western Cape
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات