سال مقدماتی - زبان رومانیایی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه دانشگاهی یک ساله و تمام وقت به زبان رومانیایی به عنوان یک زبان خارجی برای شهروندان خارجی که مایل به ورود به برنامه مدرک رومانیایی هستند (در مقطع لیسانس ، کارشناسی ارشد ، دکتری) و همچنین تحصیلات تکمیلی و برنامه های آموزش پیشرفته در زمینه های مختلف این برنامه همچنین نیازهای مهاجران را که در رومانی کار می کنند و می خواهند مجوز رسمی زبان دریافت کنند ، برآورده می کند.

این دوره با هدف توسعه مهارتهای دانشجویان بین المللی در زمینه خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن به زبان رومانیایی برای اهداف علمی انجام می شود و در پایان دوره ، دانشجویان به سطح B2 چارچوب مشترک اروپا خواهند رسید.

علاوه بر 22 ساعت تماس در هفته ، این برنامه همچنین شامل فعالیت های فوق برنامه برای اطمینان از درک دانشجویان بین المللی زندگی و فرهنگ دانشگاهی رومانی است. رویدادهای متنوعی اجتماعی ، گشت و گذارها ، مسافرتها ، بازدیدهای مستند از سایر شهرها و جاذبه های گردشگری به طور منظم برای اطمینان از ادغام اجتماعی ، زبانی و فرهنگی برگزار می شود.

134828_pexels-photo-1595391.jpeg

ساختار برنامه

دوره های آموزشی تعداد ساعات در هفته اعتبارات دانشگاهی / ترم
نیمسال اول (14 هفته)
دوره عملی عملی رومانیایی (CEFR سطح A1 و A2) 23 25
فرهنگ و تمدن رومانی (ماژول 1) 2 5
ترم دوم (14 هفته)
دوره عملی زبان رومانیایی (CEFR سطح B1 و B2) 18 20
فرهنگ و تمدن رومانی (ماژول 2) 2 5
زبان رومانیایی برای اهداف خاص - (1 دوره انتخاب می شود از رومانیایی برای رشته های پزشکی / تجاری / فنی / علوم انسانی / حقوق و علوم اجتماعی) 5 5

آموزش و ارزیابی

این دوره توسط تیمی از دانشمندان مجرب تدریس می شود و از روش های متنوعی تدریس ، از جمله سخنرانی ، سمینار ، کارگاه آموزشی و آموزش های یک به یک استفاده می کند. دانش آموزان به طور عادی بیست ساعت زمان تماس برنامه ریزی شده در هفته دارند. علاوه بر این ، کارکنان هر هفته برای آموزش های یک به یک در دسترس هستند.

ارزیابی شامل ترکیبی از روش ها است ، از رشته های درسی ارزیابی شده ، از جمله مقاله ، تکالیف ، نوشتن خلاق و سایر کارها. آزمون پیشرفت؛ امتحانات شفاهی ، شامل سخنرانی های واوا ، سخنرانی ها و سمینارهای انفرادی و گروهی. تکالیف تحقیق فردی ، از جمله پروژه های کتابخانه ای.

صدور گواهینامه

به دانشجویانی که دوره را با موفقیت گذرانده و امتحان نهایی را می گذرانند ، یک مدرک مهارت در زبان رومانیایی - سطح B2 دریافت می شود . این برنامه توسط وزارت آموزش و تحقیقات علمی رومانی تصویب شده است. بنابراین گواهینامه ها در سراسر اتحادیه اروپا معتبر هستند.

هزینه تحصیل

شهریه و هزینه های برنامه:

  • شهریه برای شهروندان EU / EEA (معتبر برای سال تحصیلی 2019/2020): 2،000 RON / سال تحصیلی
  • شهریه اتباع خارجی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا (معتبر برای سال تحصیلی 2019/2020) ، پیش پرداخت برای یک سال تحصیلی: 1980 یورو / سال تحصیلی
  • هزینه پردازش پرونده: 50 یورو ، قابل پرداخت قبل از ارسال درخواست برای پذیرش.

لطفا توجه داشته باشید که تمام کمیسیون های بانکی توسط متقاضیان کاملاً تحت پوشش قرار می گیرند!

شهریه و سایر هزینه های اداری به حساب بانکی زیر انتقال می یابد:

نام بانک: Banca Transilvania (BT) Alba Iulia
SWIFT: BTRLRO22 ALBA IULIA
IBAN: RO 37 BTRLEURCRT 000 6338302
ذینفع: Universitata "1 Decembrie 1918" din Alba Iulia
کد مالی: 5665935

همچنین می توانید از طریق ایمیل از طریق آدرس بین المللی_uab@yahoo.com ، relint@uab.ro با ما تماس بگیرید

لطفاً به طور منظم پرونده های کامل خود را تا 30 آگوست 2020 به آدرس زیر ارسال کنید:

1 دسامبر 1918 دانشگاه آلبا ایولیا
دفتر روابط بین الملل دفتر
خیابان گابریل بتلن 5 ، 510009 آلبا ایولیا ، رومانی

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current manda ... اطلاعات بیشتر

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current mandate of the University’s Management: performance, quality, and consistency. As a relatively young University - we are celebrating 28 years of existence in 2019 -, our University is fully aware of its purpose and role within the higher education system in Romania and constantly relates to the tradition of the Transylvanian educational system. اطلاعات محدود