قیمت ها و مدت زمان متفاوت است، اما محبوب ترین انتخاب، آموزش نیمه کاره است

چه چیزی در برنامه زبان چینی دانشگاه یوننان شما موجود است؟

هدف اصلی CSA این است که مطمئن شوید که اقامت خود در چین هموار می شود. ما در آنجا هستیم تا شما را به همان اندازه یا به همان اندازه که مورد نیاز است! به عنوان یک دانشجوی CSA، علاوه بر دوره تحصیل شما، شما نیز دریافت خواهید کرد:

 • هزینه تحصیل دوره
 • کمک قبل از خروج
 • فرودگاه برداشتن
 • تمام کتاب های درسی (برای دانش آموزانی که گزینه مطالعه را انتخاب می کنند)
 • کمک به خرید سیم کارت محلی در هنگام ورود
 • جهت گیری شهر و منطقه (رستوران ها، سوپر مارکت ها و غیره)
 • ملاقات با سایر دانشجویان CSA
 • زمان ثبت نام کمک کنید
 • در حالی که شما در چین هستید، 24 ساعته در زمین پشتیبانی می کنید. اطلاعات بیشتر

هزینه این برنامه چیست و وقتی می توانم شروع کنم؟

این که آیا شما مایل به تحصیل در چین برای یک سال تحصیلی یا یک ترم تحصیلی هستید، برنامه China Study Abroad در دانشگاه یونان وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که پیوند زیر را دنبال کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد برنامه زبان چینی دانشگاه یونان که برای شما مناسب است، پیدا کنید. ما منتظر است تا شما را به زودی به کونمینگ ارجاع دهیم!

هزینه متفاوت است برای اطلاعات بیشتر به صفحه « تاریخ و قیمت» ما مراجعه کنید

دو سنت ما

کونمینگ مقصد ما برای تجربه ی غوطه وری کامل است: در نزدیکی مرز جنوب غربی چین، استان دارای برخی از زیباترین مناظر در سراسر چین می باشد و با شرایط آب و هوایی متوسط ​​در تمام طول سال به شما فرصت های زیادی می دهد بیرون کشید و کشید وضعیت کونمینگ به عنوان یک شهر کوچکتر (هرچند که جمعیت آن تقریبا 7 میلیون نفر است!) که از مناطق توسعه یافته بیشتر فاصله دارد، بدین معنی است که هزینه زندگی به طور قابل توجهی پایین تر از سایر شهرهای بزرگ چینی است. با کمترین تعداد بیگانه ها از پکن یا شانگهای، تحصیل در کونمینگ، فرصتی برای درگیر شدن در شیوه زندگی چینی ها، ایجاد و صرف وقت با دوستان چینی و غرق شدن در زبان چینی است - همانطور که ما بسیاری را تکرار کردیم بارها، این قطعا بهترین راه برای یادگیری صحبت کردن چینی است. اگر شما مودبانه هستید و برای چالش آماده هستید، در حالیکه مطالعه و آماده شدن با دو پا به فرهنگ چینی تبدیل شده اید، به دنبال تغییر شیوه زندگی هستید، سپس کونمینگ برای شما انتخاب می شود! بیشتر در مورد چگونگی زندگی و مطالعه چینی ها در کونمینگ بیشتر بدانید ...

توصیفات دوره

دوره ها هر هفته از دوشنبه تا جمعه ارائه می شود. 16 هفته / ترم تحصیلی، 20 ساعت کلاس / هفته. برنامه های نیمسال و سال، هر ساله از سپتامبر و فوریه شروع می شود.

 • سطح ابتدایی: هدف از این دوره، تهیه زمینه برای مطالعه چینی های مدرن است. این دوره تاکید بر مهارت های شنوایی با کلاس ها در گوش دادن و صحبت با ارائه اولیه از زبان نوشته شده، هر دو خواندن و نوشتن است.
 • سطح متوسط: هدف از این دوره، ادامه دادن به تهیه زمینه برای مطالعه چینی های مدرن با گسترش دادن به پایه های ابتدایی چینی است. این دوره در تمام چهار مهارت زبان درک، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به صورت آموزشی ارائه خواهد شد.
 • سطح پیشرفته: هدف این دوره، ادامه دادن به پیشرفت مهارت های خود در درک، صحبت کردن، خواندن و نوشتن فوائد است.

اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه یونان

云南 大学 Yúnnán dàxué نیز به عنوان 云 大 Yúndà شناخته شده است

دانشگاه یونان یکی از بزرگترین و معتبرترین موسسات در چین است که در سال 1922 در پایتخت یوننان، کونمینگ تاسیس شد. دانشگاه یونان یکی از دانشگاه های "پروژه 211" است که توسط دولت چین برای توسعه ویژه مجاز است و در فهرست دانشگاه های کلیدی ملی برای برنامه "توسعه غربی چین" قرار دارد.

دانشگاه یوننان در طول جنگ جهانی دوم در چین مشهور شد؛ چرا که بسیاری از استادان برجسته، به خصوص از پکن، به آنجا آموختند (استان یوننان مستقیما در جنگ شرکت نکرد). دانشگاه همچنین دارای یکی از قدیمی ترین و طولانی ترین مراکز آموزش زبان فرانسوی در چین است، به دلیل رئیس جمهور در این زمان برگزاری دکترا از سوربن در پاریس.

این دانشگاه همچنین از Herbarium تحسین شده است، مرکز انتشارات داخلی آن است که بیش از دو میلیون جلد آثار مختلف دانشگاهی تولید کرده و یکی از اولین موسسات آموزش عالی در چین است که دارای شرکت فناوری پیشرفته خود در فهرست بورس اوراق بهادار زمانی که سهام در دانشگاه علم و صنعت دانشگاه یونان در بازار سهام چین چینی صادر شد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط China Study Abroad »

آخرین به روز رسانی مارس 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Price
1,950 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا