Read the Official Description

گواهینامه بنیاد ITIL ® چیست؟

بنیاد ITIL گواهینامه در سطح ابتدایی در طرح واجد شرایط ITIL است. این یک بینش در مورد بهترین شیوه هایی است که سازمان های فناوری اطلاعات برای اتخاذ و سازگاری با مدیریت موثر IT خدمات ارائه می دهند. ITIL تضمین می کند که خدمات فناوری اطلاعات با نیازهای کسب و کار تغییر می کند و راهنمایی را برای تبدیل فناوری اطلاعات به یک دارایی استراتژیک به جای ارائه خدمات صرف می کند.

ExcelR ارائه می دهد هر دو کلاس و آموزش آنلاین در گواهینامه بنیاد ITIL ® ارائه شده توسط مربیان تایید شده و با تجربه که به عنوان یکی از بهترین مربیان بنیاد ITIL در صنعت در نظر گرفته شده است. ما یکی از بهترین موسسات آموزش ITIL® است. این دوره پایه ITIL® شامل کلاس های تعاملی ITIL®، Courseware، دسترسی به یادگیری الکترونیکی 60 روز، 4 تمرین تست، امتحان پایه ITIL® و خیلی موارد دیگر است.

جلسات آموزشی ما براساس برنامه آزمون امتحان ITIL است و تمامی شرایط و اصطلاحات مهم مورد استفاده در ITIL را پوشش می دهد. آموزش اکسلر ITIL توسط استادان برتر در کلاس ارائه می شود که تجربه عملی گسترده ای در زمینه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و پیاده سازی فرایند ITIL دارند. ما اطمینان می دهیم که آموزش تعاملی است و آموزش دارای دیدگاه دوگانه - کسب دانش و امتحان گرا است. آموزش کلاس درس ITIL با نمونه های عملی در زمان واقعی و سرگرم کننده ترکیب شده است.

چه کسی باید صدور گواهینامه بنیاد ITIL را انجام دهد؟

گروه هدف از گواهینامه بنیاد ITIL در مدیریت خدمات IT از موارد زیر است:

برای افرادی که می خواهند درک پایه ای از چارچوب ITIL و تفاوت های مدیریت خدمات IT و نحوه استفاده از آن برای ارتقای کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان را توسعه دهند.

متخصصان فناوری اطلاعات در سازمان های فناوری اطلاعات که در آن ITIL اجرا شده است و می خواهند بهترین شیوه ها را بخشی از بهبود خدمات مداوم بهبود بخشد.

برای افرادی که مایل به دنبال سطوح بعدی ITIL به عنوان بنیاد ITIL هستند، پیش شرط لازم برای گواهی ITIL Middletime و ITIL در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات است.

مزایا:

  • ITIL به عنوان شناخته شده ترین گواهینامه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان محسوب می شود. بنابراین، اکثر مشتریان و کسب و کار به دنبال متخصصان گواهینامه ITIL برای بهینه سازی خدمات فناوری اطلاعات خود هستند. و متخصصان فناوری اطلاعات، صدور گواهینامه ITIL را برای پیشرفت حرفه خود افزایش می دهند.
  • مشتریان و کارفرمایان بالقوه، مشتریان و کارفرمایان بالقوه گواهینامه ITIL را پیش شرطی برای نقش مدیریت فنی و خدمات فناوری اطلاعات می دانند.
  • صدور گواهینامه ITIL برای رسیدن به رویکرد به طور گسترده پذیرفته شده در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان افزایش یافته است.
  • صدور گواهینامه ITIL نشان می دهد که کارفرمایان آینده نگر و فعلی سطح بالایی از تعهد به موفقیت شخصی را نشان می دهند و نشان می دهد که رانندگی برای جلوگیری از رقابت در زمینه فناوری اطلاعات.

آموزش ExcelR ITIL توسط بهترین مدرسین کلاس ارائه شده است که تجربه عملی گسترده ای در زمینه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و پیاده سازی فرایند ITIL دارند.

ما اطمینان می دهیم که آموزش تعاملی است و آموزش دارای دیدگاه دوگانه - کسب دانش و امتحان گرا است.

آموزش کلاس درس ITIL با نمونه های عملی زمان واقعی و سرگرم کننده ترکیب شده است.

گواهی نامه

"بسیار تعاملی"

مربی شگفت انگیز کار تمام فرایند یادگیری بسیار آسان و لذت بخش بود. تیم من از هر بخش از آن لذت می برد و بسیار مشارکتی داشت. توانایی او در ارتباط جنبه های مختلف پردازش های ITIL به شرایط زندگی واقعی، قابل تحسین بود ...

Krishnamraj، مشاور ارشد فناوری اطلاعات ITC INFOTECH

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by ExcelR Raising Excellene »

این دوره Online, Campus based
Start Date
جولای 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
جولای 2019
Application deadline

جولای 2019