توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این گواهی شایستگی در کسب و کار و رهبری یک برنامه پنج دوره ای برای مدیران، صاحبان کسب و کار و متخصصان است که می خواهند در سازمان خود تغییر و یا تغییر مسیر شغلی را تغییر دهند. در کمتر از یک سال، دانش آموزان یک گواهینامه فارغ التحصیلی دریافت می کنند که زمینه های کلیدی بازاریابی، مالی، مدیریت، عملیات و استراتژی را در بر می گیرد. دانش آموزان چالش های سازمانی را کشف می کنند و از تحلیل استراتژیک و روش های کمی در تأثیر گذاری در موقعیت های کاری و سازمان های واقعی در جهان استفاده می کنند.

فارغ التحصیلان برای رهبری مدیریت در سازمان های سودآور و غیر انتفاعی در صنایع مختلف و تنظیمات بین المللی آماده خواهند شد. گواهی در کسب و کار و رهبری همچنین آمادگی عالی برای مطالعات تحصیلات تکمیلی، از جمله Merit MBA را فراهم می کند.

نتایج برنامه دانش آموزانی که گواهی را در کسب و کار و رهبری کامل می کنند قادر خواهند بود: 

حل مسائل مدیریتی با استفاده از مهارت های تفکر انتقادی و تجزیه و تحلیل کمی  شناسایی و ارزیابی فرصت های بازار با استفاده از ابزار تحقیق و مالی  اعمال اصول قانونی، اخلاقی و اخلاقی در مدیریت و تنظیمات رهبری  استفاده از مهارت های مدیریتی و رهبری که بتواند تیم های تولیدی را در محیط های فیزیکی و مجازی توسعه دهد ایجاد مهارت های ارتباطی و بیرونی داخلی و خارجی برای سازمان های مختلف جهانی مناسب برای رهبری مدیریتی

درجه مورد نیاز برای دریافت جایزه گواهینامه تحصیلات تکمیلی در کسب و کار و رهبری درجه، تمام دانش آموزان باید 20 اعتبار ترم را با حداقل (3 امتیاز) حداقل (3 امتیاز) بدست آورند. این برنامه پنج دوره به دانشجویان در پروسه های مهم کسب و کار، روش های کمی، استراتژی ها، عملیات و روابط تجاری کمک خواهد کرد. دوره ها را می توان در هر منظور، اما پایه های مدیریت باید به عنوان اولین دوره در برنامه گرفته شده است.

مبانی مدیریت MGT 500 510 حسابداری برای مدیران ORG 522 رهبری سازمانی MGT 525 قانون کسب و کار و اخلاق MKT 530 بازاریابی و نوآوری استراتژیک نیازهای برنامه مشابه MBA Merit Online است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
6 - 9 
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,670 USD
قیمت پیش پرداخت شامل تمام هزینه های تحصیل و فن آوری است. دوره های خریداری شده به صورت جداگانه 1،260 دلار می باشد.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date