صفر به دوره ATPL

ACC Aviation Career Center

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صفر به دوره ATPL

ACC Aviation Career Center

طرح درس

این آموزش تقریبا 18 ماه طول می کشد و به زبان انگلیسی در یک محیط تحت کنترل EASA اجرا می شود و در یک فرودگاه بین المللی (Maribor) اجرا می شود. این اجازه می دهد تا ما را به آموزش خلبانان در یک فضای هوایی کنترل شده، با ارتباط ثابت کنترل ترافیک هوایی و به دست آوردن تجربه مهم برای حرفه آینده به عنوان یک خلبان تجاری.

در طول آموزش شما 760 ساعت آموزش نظری، 198 ساعت ساعت تک موتور و 20 ساعت چند ساعت موتور (از آن 3 ساعت در FNPT II) دریافت می کنید.

مزایای کلیدی

INSTRUCTORS: مربیان با تجربه هواپیمایی شما را با بالاترین پرواز خط و آموزش نظری ارائه می کنند.

فرودگاه: آموزش در فرودگاه بین المللی، شما را با تجربه های بی ارزش برای حرفه ای آینده به عنوان خلبان هواپیمایی ارائه می دهد

آموزش: آموزش خطوط هوایی، ارتقاء هواپیمای کشتی و استفاده از فناوری های مدرن آنلاین آموزش / پرواز.

ایمنی: با ایمنی کامل، ایمنی نه فقط یک شعار برای ماست، بلکه یک راه تفکر و انجام آن است.

محل: در قلب اروپا واقع شده است، با اتصال به کل اروپا در کمتر از 2 ساعت.

KIT STUDENT: کیت دانشجویی (iPad، هدست خلبان، و غیره) برای حمایت از روش بی کاغذی برای آموزش.

با استفاده از نرم افزار آموزش مدیریت سیستم های پیشرفته و CAA تایید شده توسط شرکت CAA، آموزش کاملا بی کاغذ می شود. تمام مواد مطالعه، اسناد عملیاتی، سوابق و اطلاعات مرتبط با پیشرفت آموزش دیده با اپل، که در ابتدای آموزش برای دانش آموزان ارائه می شود، قابل دسترسی است.

مراحل آموزش

مرحله 1 - آموزش اولیه

آموزش در مرکز آموزش ما در فرودگاه بین المللی ماریبور انجام می شود. مرحله اول آموزش 5 هفته آموزش نظری است و توسط امتحانات رسمی EASA در CAA دنبال می شود.

در اینجا موضوعاتی برای مرحله آموزش نظری وجود دارد:

  • قانون هوا، روش های ATC و ایمنی پرواز
  • عملکرد انسانی
  • هواشناسی
  • ارتباطات
  • اصول پرواز
  • روش های عملیاتی
  • عملکرد و برنامه ریزی
  • دانش عمومی هواپیما
  • جهت یابی

پس از اتمام آموزش نظری، به آموزش اولیه پرواز بروید، که همچنین در فرودگاه بین المللی ماریبور انجام می شود. آب و هوا، تجهیزات و مربیان کلاس اول هستند، به شما این امکان را می دهد که تمرین کنید تا یک خلبان حرفه ای در یک محیط بسیار لذت بخش باشد.

در طول این دوره 12 هفته شما قبل از گرفتن مهارت تست، 45 ساعت آموزش پرواز تک موتور را تکمیل خواهید کرد.

مرحله 2 - آموزش ATPL زمین و ساختمان انفرادی

آموزش زمین های ATPL در مرکز آموزش ما در فرودگاه بین المللی Maribor انجام می شود. مرحله اول آموزش نظری به عنوان روش خودآموزی انجام می شود و به دنبال آن، سخنرانی های براش برای هر موضوع صورت می گیرد. آموزش زمین 24 تا 28 هفته طول می کشد و در صورت انجام تمرینات زمینی، شما می توانید برای امتحانات رسمی EASA در CAA درخواست دهید.

در طی این دوره 24 تا 28 هفته از دوره آموزش زمینۀ ATPL شما نیز 85 ساعت یکبار تک ساختمان تکلیف (پرواز بدون مربی پرواز) و 5 ساعت پرواز شبانه را تکمیل خواهید کرد، در نتیجه یک پایگاه جامد برای پرواز بیشتر ابزار

پس از پایان تمرینات زمینی، تمام امتحانات CAA را منتقل کنید و ساختمان انفرادی را کامل کنید، شما آماده هستیم تا مرحله بعدی آموزش را ادامه دهیم.

مرحله 3 - آموزش پرواز ابزار

در طول این مرحله تمرکز بر آموزش ابزار در یک هواپیما تک و چند موتور در یک محیط IFR تمام آب و هوا تمرکز خواهد کرد. آموزش پرواز هواپیما شامل 55 ساعت است - بین موتورهای تک موتور و چند موتوره تقسیم شده است.

در فرودگاه بین المللی در مرکز اروپا واقع شده است، فرودگاه بین المللی Maribor در دسترس است برای دسترسی به راه های هوایی فشرده و بسیاری از مقصد بسیار به چالش کشیدن - دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید برای آماده سازی برای حرفه آینده خود.

مرحله 4 - آموزش خلبان تجاری

هنگام گذراندن آزمون مهارت تست ابزار، شما شروع به آموزش اولیه پرواز تجاری، که همچنین در فرودگاه بین المللی Maribor انجام می شود. در طی این فاز 2 هفته، قبل از گرفتن مهارت تست، 10 ساعت تک موتور و 5 ساعت آموزش پرواز چند موتور کامل خواهید شد.

پس از گذراندن تست مهارت برای آموزش پرواز پرواز تجاری، شما تبدیل به یک خلبان تجاری مجاز EASA با رتبه بندی موتور چند موتور و ATPL منجمد شده است.

با استفاده از این مجوز و رتبه بندی، شما آماده هستیم تا مرحله بعدی آموزش، که آموزش Type Rating Airbus A320 (اختیاری) است، ادامه دهیم.

مرحله 5 - ارزیابی نوع ایرباس A320 (اختیاری)

شرایط ورود

سن: حداقل 17 ساله

وضعیت جسمانی: معتبر EASA گواهی پزشکی درجه 1

دانش نظری: درک ریاضی، فیزیک و دانش انگلیسی، کلید شروع تمرین است. دیپلم متوسطه در موضوعات اصلی برای ثبت نام قابل قبول است.

تجارب قبلی پرواز یا تجربیات هوایی لازم نیست!

قیمت

قیمت برنامه Ab Initio یا Zero به برنامه آموزشی ATPL 49.900 یورو می باشد. این قیمت کاربر نهایی است، هیچ هزینهای اضافی وجود ندارد که ما به شما نگفتیم!

پرداخت می تواند تا 12 12 قطعه انجام شود. این قیمت شامل تمام هزینه های زمین و پرواز، فرودگاه بین المللی فرودگاه Maribor فرود، پروازهای آزمون، مالیات بر ارزش افزوده (مالیات)، بسته بندی لوازم جانبی دانشجویی، iPad.

CAA (آژانس هواپیمایی شهری اسلوونی) هزینه های CAA مورد نیاز است، که به طور مستقیم توسط دانش آموز پرداخت می شود (هزینه کل CAA در کل برنامه آموزشی حدود 1.500 یورو است)

فرآیند برنامه

با ما تماس بگیرید: اطلاعات مربوطه را از ما بخرید و در مورد شرایط، شرایط و پاسخ به سوالات خود بحث کنید

درخواست برای فرم پذیرش: ارائه اطالعات مربوطه و اسناد مربوط به تأیید درخواست

امضای توافقنامه آموزش: پس از امضای قرارداد، مرحله نهایی پرداخت مبلغ اولیه که برای شروع تمرین آماده است.

علاوه بر این، در مورد مواردی که به شما کمک می کند در صورت نیاز به ویزای دانشجویی، اقامت، گزینه های حمل و نقل، و غیره صحبت کنید.

شرایط آب و هوایی در اسلوونی بسیار عالی است برای پرواز در تمام طول سال، حتی در زمستان. در طی تمرینات شما در سراسر اسلوونی پرواز خواهید کرد، تقریبا در هر گوشه ای از آن و نیز کشورهای همسایه ای، ایتالیا، اتریش، کرواسی، مجارستان، کشف خواهید کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
18 
Price
قیمت
49,900 EUR
Locations
اسلوونی - Maribor, Administrative unit Maribor
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
اسلوونی - Maribor, Administrative unit Maribor
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات