این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

ترم پاییز و پاییز طراحی داخلی و طراحی فضایی شرکت کنندگان را قادر می سازد تا دانش و مهارت های اولیه مورد استفاده در زمینه طراحی داخلی را بدست آورند.

این دوره، همکاری بین سخنرانی ها، کارگاه و بازدید از نمایشگاه های اصلی بین المللی در ایتالیا است که بر معماری، طراحی داخلی، مواد و مصنوعات مانند MADE (معماری و نمایش ساختمان) و Architecture @ work در میلان و SAIE (نمایشگاه بین المللی ساختمان) در بولونیا

برنامه: درس ها از دوشنبه تا جمعه بر اساس تمام وقت اجرا می شود.

سطح و پیش نیازها: این دوره برای دانش آموزان انگیزه ای است که علاقمند به یادگیری اصول طراحی داخلی هستند و علاقه مند به دنبال تحقیق بیشتر و یا حرفه ای در صنعت طراحی هستند. تمرکز اولیه این برنامه این است که دانش آموزان بتوانند مهارت های پایه ای مرتبط با تکنیک های نقاشی و نرم افزار را برای نشان دادن یک طرح طراحی داخلی طراحی کنند.

در عین حال آنها فرآیند طراحی را فرا می گیرند و دانش پایه ای از مواد مورد استفاده برای مشخص کردن یک فضا را بدست می آورند. با تشکر از دانش اموزان در طول دوره، آنها را قادر به توسعه پروژه های طراحی مرتبط با زمینه های مختلف طراحی: مسکونی، نمایشگاه و مواد غذایی. از طریق بازدید از تجارت اصلی نشان می دهد دانش آموزان فرصتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد سنتی و نوآورانه و پایان دادن به آنها و نگاه کلی به جنبه های جدید و تجهیزات داشته باشند.

در طی کارگاه های آموزشی، شرکت کنندگان در پروژه ها با در نظر گرفتن سه عنصر اصلی کار می کنند: فضای موجود، نام تجاری و تصویر و ارزش های آن، کاربر و نیازهایش. این نتیجه فقط از لحاظ زیبایی شناختی جالب نیست، بلکه فضایی است که بتواند یک نام تجاری خاص را با هم ارتباط برقرار کند و بتواند مشتری جدید و نوآورانه را ارائه دهد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Milan »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
15 
تمام وقت
Price
8,100 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date