گواهی کارشناسی ارشد در طراحی چشم انداز است که مرحله اول از موسسه چشم انداز برای متقاضیان علاقه مند در تبدیل شدن به یک معمار منظر حرفه ای معتبر دو سال تبدیل 'مسیر. پس از اتمام موفقیت آمیز از دانش آموزان PG گواهی چشم انداز طراحی پیوستن به برنامه MA معماری منظر. با هم دو برنامه به صورت یک 2 سال مسیر کارشناسی ارشد هیجان انگیز و فشرده از مطالعات برای معماران منظر آینده است.

طراحی، تاریخ، نظریه، عمل حرفه ای، فن آوری، محیط زیست، پایداری، باغبانی، طراحی و نمایش دیجیتال: در سراسر برنامه داوطلبان در یک برنامه آموزشی دقیق، از جمله مهارت های پیشرفته و دانش در دست دارند.

نامزدها جاه طلبی های طراحی قوی با زمینه در رشته های مربوط به طراحی، جامعه و محیط زیست است. این ممکن است شامل فارغ التحصیلان معماری، طراحی، هنر، جغرافیا، جامعه شناسی و بوم شناسی است. متقاضیان ممکن است تغییر شغل و یا بیشتر و متخصص حرفه ای خود را در حرفه معماری منظر. تحصیلات تکمیلی گواهی در چشم انداز برنامه طراحی مقدمه ای جامع به معماری منظر و پایه ای برای ورود به برنامه MA معماری منظر فراهم می کند. جزئیات رویدادهای بین المللی، سخنرانی باز و حوادث دانش آموز می تواند در پیدا شده است: thelandscape.org.

وزارت در دولت جدید از هنر ساختمان طراحی شده توسط معماران جایزه برنده Heneghan پنگ است؛ آن را با چهارده مناظر پشت بام مجهز، برش لبه کارگاه های دیجیتال، استودیوهای طراحی گسترده، یک کتابخانه در سطح جهانی و دو فضای گالری.

برای دیدن نمونه هایی از ورود به سیستم به کار دانش آموزان را بر روی http://blogs.gre.ac.uk/landscape/landscape-architecture.

هدف از این برنامه عبارتند از:

به معرفی دانش آموزان به جنبه های فنی و طراحی تمرین معماری منظر به دانش آموزان که در حال حاضر یک درجه مناسب را، به منظور توسعه مهارت های طراحی فنی لازم برای ورود به برنامه MA معماری منظر به شکل بخشی از مجموعه ای از برنامه های معتبر توسط موسسه چشم انداز.

مطالب این دوره

دانشجویان ملزم به مطالعه دروس اجباری زیر است.

طراحی و ارتباطات 1 (15 واحد) اکولوژی و حفاظت (15 واحد) طراحی منظره عمومی (15 واحد) طراحی با طبیعت (15 واحد) طراحی کاشت (15 واحد) مواد سخت و نرم (30 اعتبار) طراحی سایت (15 واحد) چشم انداز طراحی دیجیتال (10) (10 واحد)

شرایط ورود

متقاضیان باید داشته باشد: درجه اول در رشته های مربوط به طراحی، جامعه یا محیط زیست * مجموعه ای از کار بصری و خلاقانه برای همه متقاضیان مورد نیاز است. متقاضیان باید یک لینک به نمونه کارها طراحی دیجیتال خود را با فرم های درخواست خود را ارسال کنید.

  • IELTS 6.5 نیاز است اگر انگلیسی زبان اول شما نیست.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 1.5 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ