توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه به پرتغالی تدریس

  • 2 پانل مبلمان طراحی
  • تاریخ شروع: مارس
  • درس: دوشنبه و چهارشنبه - 19h30 به 22h30 + 10 شنبه - 10H به 17h
  • ساعت: 240 ساعت
  • زبان پرتغالی

تجربه عملی ایجاد مبلمان، پوشش تمام تولید osprocessos، با مداخلات حرفه ای در زمینه های مختلف، تحریک تعامل بین دانش آموزان است.

توضیحات و اهداف

این دوره طراحی مبلمان تجربه عملی ایجاد مبلمان، پوشش تمام مراحل لازم، با مداخلات گاه به گاه از حرفه ای از مناطق مختلف و تشویق تعامل بین دانش آموزان است.

این پروژه ها در همکاری با توسعه MMM (من موبایل مادیرا)، بخش مبلمان پایدار شرکت تاسیس در سال 2006، بخش تا کنون بی سابقه در برزیل. با توجه به جلسه توافق با شرکت، دانشجو یک پروژه با شروع از مشاهده کاربران برای تعریف نیازهای ها، قاب های مشکل و پیدا کردن یک راه حل توسعه. زیر روش ساخت سازگار با واقعیت و به دنبال آنها غنی سازی با تجربه های جدید، تکنیک ها و مواد.

این دوره یک آزمایشگاه برای تولید و آزمایش نمونه های اولیه در توسعه این پروژه را فراهم می کند و در همکاری با MMM، یک نمونه اولیه نهایی خواهد شد. این ورزش در حال توسعه ایده ها، مفاهیم و راه حل برای یک راه جدید فکر کردن در مورد مبلمان است. در طول راه، دانش آموزان توسعه محصول و به طور عمده رفتن یک فرایند برای تولید راه حل های خلاقانه و قابل انطباق با چالش های پیچیده تر آینده است.

مخاطبان

دانش آموزان و حرفه ای در زمینه های طراحی، معماری و رشته های مرتبط که می خواهند به مهاجرت به مبلمان بازار طراحی، و همچنین افراد با تجربه در صنعت مبلمان، علاقه مند به منظور بهبود و افزایش دانش خود.

این دوره یک تجربه است که شبیه سازی واقعیت حرفه ای است. افراد خواهد شد با توجه به فرایند توسعه پروژه مطالعه قرار گرفت.

موضوعات COURSE

منطقه فرهنگی: تاریخ طراحی مبلمان و دانش طراحی معاصر. آدرس تاریخ طراحی از طریق تکامل اشیاء از اواخر قرن نوزدهم تا به امروز، مفهوم هنرهای کاربردی در تعریف طراحی صنعتی، با توجه ویژه به تولید طراحی ایتالیایی در نیمه دوم قرن بیستم، طراحی شرکت ایتالیایی.

معاونت فنی و فن آوری: روش های ساخت، نوع مصالح، مدل سازی 3D، نمایندگی از طراحی، مدل سازی آزمایشگاهی.

منطقه Projetual: شبیه سازی یک فعالیت حرفه ای، با همکاری مستقیم با شرکت که اطلاعات از فرایند تولید و تدارکات برای توسعه محصول ارائه می کنند. ایجاد یک محصول به یک مشتری دانشجویان عملی رشد خواهند کرد و اعتماد به نفس در این فرآیند است. آزمایش جامع که شامل تحقیق و تعریف مفهوم، توسعه آن و نمایندگی خود را برای ارتباطات پروژه می باشد. فرآیند کاربر محور، که بر فرد، استفاده از اجتماعی و تعامل با سیاره تمرکز دارد.

برنامه آموزش در:
Portuguese (Brazil)

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
270 
پاره وقت
Price
22,140 BRL
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019