توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با کامپیوتر تبدیل شدن هر دو پیشرفته تر و بیشتر به کسب و کار ضروری است، هیچ زمانی بهتر به داشتن شغلی در علوم کامپیوتر وجود دارد. گروه علوم کامپیوتر ما این است که در اینجا به شما آماده به کار در برنامه نویسی کامپیوتر و برای انتقال به کالج ها و دانشگاه های دولتی برای مطالعه بیشتر در علوم کامپیوتر و یا علم اطلاعات. این برنامه آموزشی شما ارائه می دهد هر دو نظریه و تجربه عملی برای موقعیت های ورود به سطح اشتغال. دوره های کامپیوتر رشته غیر علم و همچنین رشته علوم وجود دارد.

برنامه درسی علوم کامپیوتر با برنامه درسی حالت داده انجمن مدیریت پردازش برای آموزش و پرورش سیستم های اطلاعات کامپیوتر در مقطع کارشناسی.

علوم کامپیوتر برای انتقال

AS-T درجه کاردانی در رشته علوم رایانه برای کارشناسی انتقال (AS-T) برنامه دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه قوی در علوم کامپیوتر. پس از اتمام برنامه، دانش آموزان توانایی تجزیه و تحلیل مشکلات و صنایع دستی مناسب راه حل الگوریتمی نشان؛ استفاده از دانش محاسبات و ریاضیات مناسب به نظم و انضباط؛ تفسیر داده ها، تفکر انتقادی و اعمال روش های علمی؛ تحقیق و ارزیابی ایده ها و اطلاعات جدید؛ تعبیر و تفسیر اطلاعات فنی، و همچنین به عنوان گوش دادن موثر به، برقراری ارتباط به صورت خوراکی با، و ارسال به وضوح برای طیف گسترده ای از مخاطبان.

کاردانی در رشته علوم رایانه برای کارشناسی انتقال (AS-T) دانش آموزان آماده برای انتقال به سیستم CSU به تکمیل مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر یا یک بزرگ مشابه توسط یک دانشگاه CSU تلقی می شود. دانش آموزان برای کسب یک مدرک دیپلم برای انتقال و ملاقات با CSU حداقل انتقال شرایط پذیرش پذیرش با جایگاه تاریخ و به سیستم CSU تضمین شده، اما به یک دانشگاه و یا عمده خاص نیست. پس از انتقال، دانش آموزان ملزم به تکمیل بیش از 60 واحد تجویز اضافی برای کسب مدرک کارشناسی.

برای به دست آوردن دیپلم در رشته علوم رایانه برای کارشناسی انتقال، دانش آموزان باید 60 واحد ترم CSU انتقال با حداقل معدل 2.0، از جمله هر دو در بر داشت زیر را تکمیل کنید:

  • اتمام تمام دوره های مورد نیاز برای عمده با نمرات از "C" یا بهتر است؛ و
  • تکمیل الگوی Intersegmental عمومی آموزش و پرورش انتقال برنامه درسی (IGETC).

توجه: الگوی دانشگاه دولتی کالیفرنیا عمومی آموزش و پرورش و پهنا (CSU GE) یک گزینه برای این درجه نیست.

آن را بسیار توصیه می شود که، قبل از انتقال، دانش آموزان دوره CSU ایالات متحده تاریخ، قانون اساسی و مورد نیاز آرمان فارغ التحصیلی آمریکا که برآورده کامل است. در تمام موارد، دانش آموزان باید با یک مشاور برای کسب اطلاعات بیشتر در پذیرش دانشگاه و الزامات انتقال مشورت کنید.

غلظت علوم کامپیوتر: CS

AA و یا به عنوان مدرک برای کسانی که برنامه به عمده در علوم کامپیوتر و انتقال به دانشگاه، غلظت علوم کامپیوتر ما یک گزینه بسیار عالی است. برنامه درسی در غلظت علوم کامپیوتر دانش آموزان آماده برای انتقال به بسیاری از دانشگاه برنامه های مدرک علوم کامپیوتر. اگر شما برای یک آرمان، حرفه ای با درآمد بالا معتبر در زمینه کامپیوتر، این اولین گام خود را است.

CS: مدیریت اطلاعات سیستم غلظت

AA و یا به عنوان مدرک از صفحات گسترده به پایگاه های داده مشتری، کسب و کار امروز باید مقدار زیادی از برنامه های مورد نیاز برای اجرای فعالیت های روزانه خود. غلظت سیستم های مدیریت اطلاعات تاکید ویژه ای بر توسعه، نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری برنامه های کاربردی نرم افزار کسب و کار. تبدیل به یک متخصص در حال اجرا نرم افزار اجرا می شود که شرکت خود را.

CS: سیستم های تعبیه شده غلظت

گواهینامه کامپیوترها ممکن است قلب تکنولوژی امروز، اما ریزپردازنده در قلب هر کامپیوتر می باشد. غلظت سیستم های جاسازی شده شما را برای موقعیت های برنامه نویسی سطح ورودی در شرکت هایی که تولید محصولات که ریزپردازنده تعبیه شده اند را آماده کند. آنچه در آن است که باعث می شود کار با کامپیوتر؟ در این غلظت، شما به زودی خواهید پیدا کردن.

CS: غلظت افزار برنامه نویسی

گواهینامه دوست دارید یاد بگیرند که چگونه به ایجاد و مدیریت وب سایت خود را؟ کسب و کار امروز است همیشه در مواظب برای طراحان صفحه وب متخصص، و شما می توانید یکی در حال حاضر تبدیل، TOO. غلظت برنامه نویسی شما را برای یک حرفه ای در طراحی وب سایت، دسترسی و اجرای آماده سازی، و برای نوشتن برنامه های است که می تواند از اینترنت را اجرا کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Sierra College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,150 USD
شهریه؛ کتاب ها و وسایل: 2224 $. در دانشگاه اتاق و هیئت مدیره: 6920 $
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019