Read the Official Description

(شروع دوره های A1 و A2) برنامه سال تحصیلی

انتخاب 1

  • مدت زمان برنامه : 25 هفته
  • مدت تحصیل : 15 ساعت در هفته
  • تاریخ شروع دوره : (هر هفته)

گزینه 2

  • مدت زمان برنامه : 25 هفته
  • مدت تحصیل : 20 ساعت در هفته
  • تاریخ شروع دوره : (هر هفته)

ما یک دوره 25 هفته ای زبان انگلیسی را ارائه می دهیم که شما را از سطوح 1، 2 و 3 سیستم زبان انگلیسی مستقیم می برد. سطوح 1-3 فازهای عملیاتی و عملیاتی هستند. شما زبان و ساختار پایه را یاد خواهید گرفت تا بتوانید هر چه زودتر هر روز کاری را انجام دهید.

این دوره شامل ترکیبی از آموزش زبان انگلیسی، کلاسهای مکالمه و فعالیتهای اجتماعی / فرهنگی است. در حین عبور از هر سطح شما یک گواهی مستقیم انگلیسی از دستاوردهای دریافت خواهید کرد.

در پایان سال تحصیلی، یک امتحان خارجی مناسب برای سطح خود را بنویسید. یک گواهینامه دیگر برای موفقیت در این امتحان دریافت خواهید کرد. امتحان که در آن نشسته اید، در ابتدای دوره خود با شما در میان خواهد بود، زیرا 25 هفته شامل برخی از کلاس های آماده سازی امتحان خاص است.

آزمون : کمبریج یا تریسیتی کالج لندن یا TIE (یا اگر کسی بخواهد از IELTS استفاده کند می توان آن را مرتب کرد)

نتیجه یادگیری

این دوره برای بزرگسالانی طراحی شده است که مایل به استفاده از انگلیسی با دقت و روان هستند. گرامر و واژگان به طور کامل آموزش داده می شود و به طور کامل توضیح داده می شود و تمامی مهارت های صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن به طور سیستماتیک توسعه می یابد. این دوره ترکیبی از روش های سنتی آموزش زبان با یک رویکرد ارتباطی است.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by Direct English »

این دوره Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
25 
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment