توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا تا به حال در خلیج بیسکی غرق شده اید؟ اگر نه، شما در تعجب خاص هستید! ما کلاس های گشت و گذار را با یک محلی ارائه می کنیم که به سواحل محبوب ترین و شناخته شده ترین اسپانیا می آموزد.

ما با مربیان حرفه ای گشت و گذار همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بهترین گشت و گذار ممکن است به دست آید. متخصصان ما صدها کلاس قبلی در سطوح مختلف، از مبتدی تا پیشرفته دارند. ایمنی نیز عامل مهمی است که ما در نظر داریم.

ما علاوه بر گشت و گذار، کلاس های اسپانیایی نیز ارائه می کنیم. در حالی که در اسپانیا، یادگیری برخی از اصطلاحات اسپانیایی بسیار مفید است که می تواند به غرق شدن در فرهنگ محلی اسپانیا کمک کند. بهترین روش برای یادگیری زبان این است که آن را در یک کشور که در آن زبان صحبت می شود مطالعه کنید. مربیان مهاجم با تجربه و کاملا واجد شرایط به شما در کلاس اسپانیایی کمک خواهند کرد تا بتوانید در خیابان، با خانواده میزبان خود و یا دوستان خود تمرین کنید.

تیم ما از آموزگاران اسپانیایی مشتاق و متعهد، دائما با یکدیگر همکاری می کنند تا بهترین شیوه های آموزش زبان اسپانیایی را به بهترین نحو بیان کنند!

دوره های ما از ماه مه تا سپتامبر ارائه می شود.

محل اقامت

یک راه عالی برای غوطه ور شدن با فرهنگ محلی این است که زندگی کنید مانند محلی. دانش آموز با خانواده میزبان همراه خواهد شد که مسکن را برای آنها فراهم می کند. به این ترتیب، دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چه چیزی در زندگی Getxo زندگی می کنند و همچنین واژگان اسپانیایی خود را بهبود و گسترش می دهند.

زندگی با یک خانواده میزبان همچنین امکان دیدار بیشتر و بیشتر مردم محلی را فراهم می کند، همچنین با ایجاد ارتباط قوی با آنها، باعث می شود که آن را به عنوان یک خانواده دوم احساس کنید. این همچنین فرصتی برای دانش آموزان در مورد سنت های محلی، سبک زندگی و راحتی خانه می دهد.

برای قیمت ها و اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
اسپانیایی
آخرین به روز رسانی April 6, 2019
این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
1 - 3 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است