Read the Official Description

2

هر آنچه که منافع و یا جاه طلبی خود را، ما در ارائه طیف هیجان انگیز از دوره های مد در بخش اختصاص داده شده ما، که توسط حرفه ای مد متخصص.

لینک ما بسیار عالی با آموزش عالی مد و منسوجات دوره در منطقه لندن بدان معنی است که ما می توانیم به شما کمک کند یک برنامه البته مد موفق آماده کند.

بسیاری از دانشجویان ما بر روی آموزش عالی پیشرفت کرده اند، موفقیت راه اندازی کسب و کارهای کوچک، و یا از بین رفته به در صنعت مد کار می کنند. در حال حاضر شهرت برای استاندارد بالا از کار تولید و ورود به دوره های ما اغلب رقابتی.

ما برای مبتدیان از طریق به بسیار با تجربه تهیه کردن، با هدف به عنوان انعطاف پذیر که ممکن است برای پاسخگویی به نیازهای فردی. پذیرش بر روی تمام دوره های مد ما این است که مصاحبه های فردی است. که در آن مناسب شما خواسته می شود به نمونه هایی از کار شما به ارمغان بیاورد. در مصاحبه ما می توانیم یک برنامه مطالعه شخصی در نظر گرفتن مهارت ها و زمان های موجود خود را در دسترس ساخت.

مرور درس

مقدمه ای بر استفاده از فتوشاپ برای ایجاد تصاویر مد معاصر، به دنبال و بیان شما ایده های طراحی. این دوره مناسب برای تمام کسانی که علاقه مند به مد و مایل به ایجاد یک نمونه کارها است. خوب به عنوان یک دوره مستقل، این هم می تواند مطالعه در سایر مناطق پشتیبانی طراحی. شما به هیچ تجربه قبلی یا مدارک برای پیوستن به این دوره نیاز ندارد.

  • پردیس: چلسی مرکز
  • بار: پنج شنبه 10:00-17:00
Program taught in:
انگلیسی

See 130 more programs offered by Kensington and Chelsea College »

این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
10 
پاره وقت
Price
1,134 GBP
هزینه کامل £ 555؛ غیر اتحادیه اروپا فی £ 1،134
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

ژانویه 2020