فتوشاپ برای طراحی مد - گواهی کالج

Kensington and Chelsea College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فتوشاپ برای طراحی مد - گواهی کالج

Kensington and Chelsea College

2

هر آنچه که منافع و یا جاه طلبی خود را، ما در ارائه طیف هیجان انگیز از دوره های مد در بخش اختصاص داده شده ما، که توسط حرفه ای مد متخصص.

لینک ما بسیار عالی با آموزش عالی مد و منسوجات دوره در منطقه لندن بدان معنی است که ما می توانیم به شما کمک کند یک برنامه البته مد موفق آماده کند.

بسیاری از دانشجویان ما بر روی آموزش عالی پیشرفت کرده اند، موفقیت راه اندازی کسب و کارهای کوچک، و یا از بین رفته به در صنعت مد کار می کنند. در حال حاضر شهرت برای استاندارد بالا از کار تولید و ورود به دوره های ما اغلب رقابتی.

ما برای مبتدیان از طریق به بسیار با تجربه تهیه کردن، با هدف به عنوان انعطاف پذیر که ممکن است برای پاسخگویی به نیازهای فردی. پذیرش بر روی تمام دوره های مد ما این است که مصاحبه های فردی است. که در آن مناسب شما خواسته می شود به نمونه هایی از کار شما به ارمغان بیاورد. در مصاحبه ما می توانیم یک برنامه مطالعه شخصی در نظر گرفتن مهارت ها و زمان های موجود خود را در دسترس ساخت.

مرور درس

مقدمه ای بر استفاده از فتوشاپ برای ایجاد تصاویر مد معاصر، به دنبال و بیان شما ایده های طراحی. این دوره مناسب برای تمام کسانی که علاقه مند به مد و مایل به ایجاد یک نمونه کارها است. خوب به عنوان یک دوره مستقل، این هم می تواند مطالعه در سایر مناطق پشتیبانی طراحی. شما به هیچ تجربه قبلی یا مدارک برای پیوستن به این دوره نیاز ندارد.

  • پردیس: چلسی مرکز
  • بار: پنج شنبه 10:00-17:00
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
10 
پاره وقت
Price
قیمت
1,134 GBP
هزینه کامل £ 555؛ غیر اتحادیه اروپا فی £ 1،134
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات