توضیحات رسمی را مطالعه کنید

freiburg

بررسی اجمالی

جنبش زیست محیطی مدتها پیش در فرایبورگ ریشه داشت و در حال حاضر شیوه زندگی است. Freiburg از رهگذر توسعه تکنولوژی و معماری سازگار با محیط زیست شناخته شده است، همچنین محققان و سازمان های زیست محیطی از سراسر جهان را جذب می کند. بیایید فراوانی بسیاری از فعالیت های منحصر به فرد این جنبش مهم را مطالعه کنید.

این برنامه آموزش انگلیسی به شما امکان می دهد موضوعاتی را در مطالعات محیطی، محیط زیست جنگل و پایداری در حالی که در فرایبورگ واقع شده و در نزدیکی جنگل زیبای سیاه و دره رود راین واقع شده است، کشف کنید.

فرایبورگ و مناطق اطراف آن کلاس درس شما خواهند بود. تصور کنید که سفر به رودخانه راین را برای نمونه برداری و مشاهده محیط زیست محلی، و یا جنگل های آلپ سوئیس برای بحث بیشتر خود را در مدیریت جنگل و گردشگری. هر کجا که امکان دارد، دوره های خود را خارج از کلاس می گذارید تا تجربیات خود را به دست آورید و از همه چیزهایی که مطالعه تحصیلی خود را خارج از کشور می کنید را ارائه دهید.

تمام دوره ها به غیر از دوره های زبان آلمانی در برنامه مطالعات محیطی به عنوان ماژول های سه هفته ای سازماندهی شده اند تا شما بتوانید بر هر موضوعی که در آن مطالعه می کنید متمرکز شوید و بنابراین اعضای هیئت علمی می توانند شما و همکلاسی های خود را در گشت و گذار های طولانی مدت در فرایبورگ و اطراف آن قرار دهند. اکثر دوره های آموزشی در IES Abroad در IES Abroad توسط دانشکده وابسته به Albert-Ludwigs-Universität Freiburg تدریس می شود. دانش آموزان ممکن است بتوانند بعضی از ماژول ها را در بخش مدیریت جنگلداری و مدیریت زیست محیطی دانشگاه، بسته به شرایط در دسترس داشته باشند. ماژول های اختیاری دانشگاه و فرصت های تحصیل در رشته های تحصیلی بعد از دوره منظم، از طریق فوریه برای دوره سقوط، و از طریق اواخر ماه ژوئیه برای دوره بهار ارائه می شود.

علاوه بر مباحث مطالعات زیست محیطی، می توانید زبان آلمانی را در ابتدای، متوسطه یا پیشرفته در SprachLehrInstitut (مرکز آموزش زبان) Albert-Ludwigs-Universität Freiburg مطالعه کنید.

ما می خواهیم شما در فریبورگ در خانه احساس کنید، بنابراین ما هر کاری که می توانیم انجام دهیم، به شما کمک می کنیم که در شهر زندگی کنید. از مسکن تا رویدادهای فرهنگی، کار ما این است که اطمینان حاصل کنید که شما معتبر ترین مطالعه در خارج از کشور تجربه ممکن است.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad فرایبورگ
 • شهر: فرایبورگ
 • کشور: آلمان
 • اعتبار برنامه: 15-19 اعتبار
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

 • اوت 31 - دسامبر 15 (دوره های IES Abroad )
 • اوت 31 - ژانویه / فوریه (ماژول پس از برنامه یا Assistantship پژوهش)

بهار 2019

 • اواخر فوریه - اوایل ژوئیه (دوره های IES Abroad )
 • اواخر فوریه - اواخر ژوئیه (مؤسسه پس از برنامه یا مؤسسه پژوهشی)

مهلت مقدماتی آینده:

 • بهار 2019 - 15 نوامبر 2018

دانشگاهیان

مأموریت ما ساده است: برای شما بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور را فراهم می کنیم که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. ما دوره های منحصر به فرد ارائه می دهیم که مطالعات محیط زیستی و پایداری و موضوعات دیگر را از طریق یک رویکرد عمیق و کاربردی بررسی می کند. استادان کلاس جهانی ما تجربه دانشگاهی شما را افزایش می دهند و هر روز در کلاس به شما می آموزند. تعداد محدودی از گزینه های البته در معتبر Albert-Ludwigs Universität Freiburg نیز موجود است.

شما در هر ترم 16-19 اعتبار می گیرید دوره های مطالعات محیطی ارزش 3 ساعت اعتبار دارند و به زبان انگلیسی تدریس می شوند. دوره های زبان هر 4 واحد و به زبان آلمانی تدریس می شود. دوره ها از دوشنبه تا جمعه تدریس می شود.

ایجاد یک تجربه علمی خود را با انتخاب از اجزای مورد نیاز و اختیاری زیر:

 • دوره زبان آلمانی (مورد نیاز، 4 واحد)
 • چهار دوره متوالی دوره های مطالعات محیطی (مورد نیاز، 3 واحد هر واحد)
 • ماژول پس از برنامه یا دستیار تحقیق (3 اعتبار)

* توجه: در پاییز سال 2017، دانش آموزان می توانند دوره ی زبان آلمانی را برای سه یا چهار اعتبار در نظر بگیرند.

ساختار دانشگاهی

این برنامه با گرایش و سه هفته دوره فشرده آلمانی در دانشگاه برای 3 امتیاز شروع می شود. شما برای تحصیل در آلمان به مدت سه ساعت در هفته در طول دوره تربیت بدنی سالانه برای کسب یک اعتبار اضافی دیگر از آلمانی ادامه می دهید.

اولین مدرک مطالعات محیط زیست IES Abroad مورد نیاز است. این به دنبال یک انتخاب از ماژول ها است، که هر بار برای هر سه هفته یک بار می توانید آن را انجام دهید. اکثر ماژول ها در IES Abroad در IES Abroad آموزش داده می شود. تعداد محدودی از ماژول ها ممکن است در برنامه مدرک کارشناسی ارشد گروه مدیریت جنگلداری و مدیریت زیست محیطی در دانشگاه Freiburg (Uni Freiburg)، آلبرت لودویگ، دانشگاه ارائه شود. ماژول ها در دانشگاه در سطح مقطع تحصیلات تکمیلی تدریس می شوند، اما برای دانشجویان مقطع کارشناسی IES Abroad مناسب هستند. پشتیبانی آموزشی در دسترس است دانش آموزان از همان واحد در Albert- Ludwigs-Universität ممکن است در IES Abroad ثبت نام دوره های مطالعات محیط زیست.

گزینه های فرمت برنامه

ماژول های اختیاری

پس از اتمام برنامه، می توانید سه هفته ادامه تحصیلات دانشگاهی خود را در فرایبورگ با مشارکت در یک دوره 3 ماهه دیگر در دانشگاه ادامه دهید. هزینه جداگانه اعمال می شود

کمک های پژوهشی

شما می توانید یک کارمند پژوهشی برای کار با یک عضو هیئت علمی دانشگاهی در مورد موضوع تحقیق در زمینه مطالعات محیطی درخواست دهید. کارآموزی چهار تا شش هفته طول می کشد و پس از پایان دوره انجام می شود. همه قرار دادن تحت نظارت و ارائه به عنوان گزینه های آکادمیک درآمد اعتبار IES Abroad . دانش آموزانی که در رشته پژوهشی شرکت می کنند نمی توانند در ماژول اختیاری اضافی شرکت کنند. هزینه اضافی اعمال می شود. زمینه های پژوهش ممکن است محدود باشد.

تأمین یک کارآموزی یک فرایند رقابتی است و قرار دادن آنها تضمین نمی شود. قرار دادن ها بستگی به قابلیت دسترسی، زمینه و مهارت دانش آموز و کیفیت CV / رزومه دانشجویی دارد. الزامات زبان ممکن است اعمال شود قرار دادن نهایی توسط یک مصاحبه در محل تعیین می شود.

دوره های آموزشی

IES Abroad دوره های IES Abroad

علوم بیولوژیکی

 • BL / ES 306 - مدیریت اکوسیستم (پاییز، بهار)
 • BL / ES 307 - آب و هوا و گیاهان در جنگل سیاه و کوه های آلپ سوئیس (پاییز)

اقتصاد

PO / ES / EC 303 - انرژی پایدار: مفاهیم، ​​سیاست، استراتژی ها و راه حل ها (پاییز، بهار)

مطالعات محیطی

 • BL / ES 306 - مدیریت اکوسیستم (پاییز، بهار)
 • BL / ES 307 - آب و هوا و گیاهان در جنگل سیاه و کوه های آلپ سوئیس (پاییز)
 • ES 300 - محیط زیست و مدیریت مناظر جنگل در جنوب غربی آلمان و آلپ سوئیس (پاییز)
 • ES 305 - تکنولوژی انرژی های تجدید پذیر (پاییز)
 • ES 310 - تغییر اکوسیستم ها به عنوان یک نتیجه از فعالیت های طولانی مدت انسان در جنوب غربی آلمان و کوه های آلپ سوئیس (بهار)
 • ES 314 - جنبش های زیست محیطی و سازمان های غیر دولتی (بهار)
 • ES / GE 320 - تفسیر میراث (پاییز)
 • GE / ES 340 - سیستم های اطلاعات جغرافیایی (پاییز)
 • IB / ES 311 - استراتژی های چند جانبه برای پایداری (پاییز، بهار)
 • PH / ES 302 - اخلاق و پایداری (بهار)
 • PO / ES / EC 303 - انرژی پایدار: مفاهیم، ​​سیاست، استراتژی ها و راه حل ها (پاییز، بهار)
 • ایالات متحده / ES 304 - شهر سبز فرایبورگ - جنبه های اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی پایدار (پاییز و بهار)
 • US / ES 313 - طراحی شهری پایدار (بهار)

جغرافیا

 • ES / GE 320 - تفسیر میراث (پاییز)
 • GE / ES 340 - سیستم های اطلاعات جغرافیایی (پاییز)

تجارت بین الملل

IB / ES 311 - استراتژی های چند جانبه برای پایداری (پاییز، بهار)

فلسفه

PH / ES 302 - اخلاق و پایداری (بهار)

علوم سیاسی

PO / ES / EC 303 - انرژی پایدار: مفاهیم، ​​سیاست، استراتژی ها و راه حل ها (پاییز، بهار)

مطالعات شهری

 • ایالات متحده / ES 304 - شهر سبز فرایبورگ - جنبه های اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی پایدار (پاییز و بهار)
 • US / ES 313 - طراحی شهری پایدار (بهار)

دوره های Albert-Ludwigs-Universität

دوره های زبان آلمانی

این دانشگاه برنامه های آموزشی زبان آلمانی خود را ارائه نمی دهد. آنها دوره های ابتدایی، متوسطه و پیشرفته را طبق چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان (CEFR) آموزش می دهند.

مؤسسه شریک (ها)

یکی از قدیمی ترین و محترم ترین دانشگاه ها، دانشگاه آلبرت لودویگ هافبک Freiburg به طور مداوم به عنوان یکی از موسسات عالی آموزش عالی در کشور رتبه بندی می شود.

دوره های مربوط به گشت و گذار

گشت و گذار در دوره های آموزشی جزو دوره های IES Abroad فرایبورگ و دانشگاه ها هستند و در هزینه های برنامه درج می شوند. در طی این سفرها، اطلاعات را جمع آوری می کنید و در تحقیقات علمی شرکت می کنید. مقصد ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • جنگل سیاه: مطالعه گیاه و جانوران این جنگل مشهور واقع در خارج از فرایبورگ
 • دره رود راین: محیط زیست این دره رودخانه باربری را بیابید
 • آلپ سوئیس: پیاده روی از طریق آلپ سوئیس و مطالعه اکوسیستم های منحصر به فرد این کوه ها

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگامی که شما فرایبورگ را ترک می کنید، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد.

مسکن دانشگاهی آپارتمان - شما در یک اتاق یا اتاق دو نفره در مجموعه ای با یک آشپزخانه و حمام مشترک زندگی می کنید. سوئیت ها با دانش آموزان آلمانی و بین المللی به اشتراک گذاشته می شود و دسترسی به اینترنت دارند.

آپارتمان های تک در مسکن دانشگاه - تعداد محدودی از آپارتمان ها در هزینه های اضافی در دسترس هستند. آپارتمان شامل یک حمام مجزا و آشپزخانه انباری است. دسترسی به اینترنت ارائه شده است.

دانش آموزان معمولا در مسکن خود غذا می خورند یا در کافی نت های دانشجویی مقرون به صرفه فرایبورگ می خورند. وعده های غذایی در هزینه برنامه گنجانده نشده است.

زندگی دانشجویی

گرایش

این برنامه با یک جهت گیری اجباری آغاز می شود که شما را به کارکنان IES Abroad ، دانش آموزان شما، دانشگاه آلبرت لودویگ-فرایبورگ و شهر فرایبورگ معرفی می کند. موضوعاتی مانند دانشگاهیان، مسکن، حمل و نقل و بهداشت و ایمنی پوشش داده شده است. در طی گرایش، شما نیز سه هفته آموزش فشرده زبان آلمانی را آغاز خواهید کرد.

علاوه بر این، CORE ™، IES Abroad

فعالیت های فوق برنامه

از طریق رویدادهای فرهنگی ما، فرایبورگ زندگی و یادگیری را دوباره تعریف کنید، مانند:

 • تور از ورزشگاه فوتبال. با سقف فتوولتائیک قابل توجه آن
 • تور منطقه سبز Vauban
 • بازدید از اکتسات - مرکز برای افزایش آگاهی زیست محیطی
 • "اجاره یک آمریکایی" برای دیدن فرهنگ خود به مدارس محلی مراجعه می کند

رویدادهای دانشگاه و فعالیت های فرهنگی

تعدادی از رویدادها و فعالیت های شما در دانشگاه آلبرت لودویگ - فرایبورگ، مانند تیم های ورزشی، باشگاه های اجتماعی و سفرهای جزئی به مقصد آلمان، فرانسه و سوئیس در دسترس هستند.

همکاران زبان

کارکنان IES Abroad در فرایبورگ می توانند شما را در پیدا کردن یک شریک آلمانی "تداوم" زبان آلمانی که با آنها می توانید آلمانی را تمرین کنید کمک می کند. داشتن یک شریک زبان در فرایبورگ همچنین به شما می دهد بینش منحصر به فرد در زندگی دانشجویی محلی.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 2.75 GPA یا بهتر از مقیاس 4.0 (GPA کمتر از 2.75 بر اساس یک مورد در نظر گرفته می شود)
 • سال دوم، پاییز و زمستان، زمانی که برنامه شروع می شود، برخی از دوره های دانشگاه محلی ممکن است برای سال دوم تحصیل در دسترس نباشد
 • هیچ زبان آلمانی مورد نیاز نیست

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است.

شهروندان ایالات متحده که دارای یک گذرنامه معتبر هستند، نیازی به اخذ ویزا پیش از ورود به آلمان ندارند. پس از پذیرش، شما اطلاعات بیشتری در مورد دریافت ویزای دانشجویی مورد نیاز / اقامت در سایت و سایر هزینه های دریافت خواهید کرد. شهروندان غیر آمریکایی ممکن است از قبل از ورود به ویزا دانشجویی بدست آورند.

هزینه

پاییز 2018

 • هزینه تحصیل: 15،560 دلار
 • مسکن: 3،710 دلار
 • بیمه: 230 دلار
 • مجموع: 19،950 دلار

سال تحصیلی

 • هزینه تحصیل: $ 27،990
 • مسکن: 7،420 دلار
 • بیمه: 550 دلار
 • مجموع: $ 35،960

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
IES Abroad

مشاهده 132 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

آخرین به روز رسانی May 21, 2018
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2020
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
19,500 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
End Date
جولای 31, 2019
آخرین مهلت تقاضا

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
جولای 31, 2019